VOAL

VOAL

Skandali McGonigal dhe lidhja me Ramën- “Atë nuk e zë gjumi, të shpallet non-grata”, analisti: Rublat iu kthyen bumerang, opozita ka rastin

January 24, 2023
blank
Send this to a friend