VOAL

VOAL

Pranon akuzat – Hunter Biden rrezikon 12 vjet burg, Shtëpia e Bardhë reagon: Presidenti dhe Zonja e Parë ‘e duan djalin e tyre’

June 20, 2023
Send this to a friend