VOAL

VOAL

“Pa u farue djem e çika, jo nuk ndahet Mitrovica”- Me flamurin kuq e zi dhe simbolin e shqiponjës, qytetarët mblidhen tek ura e Ibrit, policia rrethon zonën (VIDEO)

June 1, 2023
blank
Send this to a friend