VOAL

VOAL

Nga krahasimi me Lavrovin te këshillat e gjyshes: Si demontoi Ranucci, autori i ‘Report’ dhe zv.drejtor i Rai3, mbrojtjen qesharake të Ramës

April 25, 2024
Send this to a friend