VOAL

VOAL

Letra e panjohur e Enver Hoxhës drejtuar Titos: Ushtria jonë ka 42 mijë efektivë, por nuk e mbajmë dot nga gjendja ekonomike dhe…

March 4, 2024
Send this to a friend