VOAL

VOAL

“Kur hetuesi i humbi shpresat se Agroni do t’i pranonte akuzat, hapi sirtarin dhe i tregoi deklaratat që kishin firmosur dy vartësit e tij të ndërmarrjes, ku thuhej…”- Dëshmitë e ish-të burgosurit politikë

April 8, 2023
blank
Send this to a friend