VOAL

VOAL

HOROSKOPI E MARTË 10 DHJETOR 2019

December 10, 2019

Komentet

HOROSKOPI E MARTË 27 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Deshë, duket sikur yjet i kanë ngatërruar pak gjërat për ju! Dashuria mund t’ju japë disa dhimbje koke, ndaj mbajini sytë hapur. Në punë, megjithatë, qëndroni në rrugën e duhur, por pa pritur shumë, mbani një profil të ulët. Fati? Le të themi se nuk është epoka juaj e artë. Kujdes financat tuaja: mbani një sy më të mirë në shpenzimet tuaja! Për sa i përket energjisë, përpiquni ta përdorni mirë gjatë gjithë ditës.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Demit

Miq Dema, duket sikur universi po i përzien pak letrat për ty. Bëhuni gati për pajtueshmëri befasuese me dikë ose diçka të re, por mos i injoroni disa probleme shëndetësore – mos u frikësoni, vetëm një kujtesë për t’u kujdesur për veten. Në punë mund të ndiheni sikur jeni duke pritur për njohjen e duhur, durim! Në dashuri… mirë, le ta lëmë fatin të bëjë lëvizjen e tij. Mos harroni: fati është i paqëndrueshëm dhe financat tuaja kërkojnë një sy vigjilent!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Binjakëve

Hej Binjakë, duket se ka disa ulje-ngritje në qiellin tuaj astral. Përputhshmëria mund të testohet, prandaj kini kujdes me kë rrini përreth. Për sa i përket përshtatshmërisë ju jeni si një bimë në mes të shkretëtirës: rezistente por jo shumë me fat me ujin që bie nga qielli. Sa i përket financave, le të themi se tani nuk është koha për të bërë hapin drejt atij rrokaqiellit të artë në ëndrrat tuaja. Energjisë? Po, ka mjaft për t’ju kaluar ditën pa pasur nevojë të përdorni litra kafe!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Gaforres

Përshëndetje Gaforre, duket sikur kjo është një kohë e hidhur e ëmbël kozmike për ju. Fati juaj është si ruleta ruse: mund të arrini xhekpotin ose të përfundoni me duar bosh. Në dashuri gjërat po lundrojnë në ujëra të qeta, por kini kujdes nga dallgët më poshtë. Në punë ka tension në ajër, merrni frymë thellë përpara se të merrni vendime të nxituara. Kontrolloni portofolin tuaj me kujdes sepse financat tuaja janë në një slitë financiare! Dhe hej, përpiquni ta mbani atë energji!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Luanit

Hej, Luanë! Duket sikur universi ka vendosur të luajë pak me ju. Përputhshmëria mund të mos jetë pika juaj e fortë në këtë periudhë, ndoshta është më mirë të shikoni drejt horizonteve të reja. Sidoqoftë, përshtatshmëria juaj do t’ju befasojë, ju jeni si një kallam në erë. Por shikoni shëndetin tuaj, kujdesuni për veten dhe mos i injoroni sinjalet e trupit. Financat? Epo, le të themi se mund të duhet të jeni më të kujdesshëm në kohët e ardhshme.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej Virgjëresha, me siguri duket sikur universi po ju hedh disa sfida kohët e fundit, apo jo? Por mos u shqetësoni, mund të jetë ajo prekje e piperit që ju nevojitet për të gjallëruar gjërat. Dashuria është pak e tillë, kështu që ndoshta është më mirë të fokusoheni në punën ku jeni më solid. Duke folur për paratë, mbajini sytë mbyllur, mund të keni disa surpriza! Energjia juaj? Le të themi se ka pasur ditë më të mira… por në përgjithësi mund ta bësh.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 3
Financat: 4
Energjia: 2

Horoskopi i Peshores

Hej, Peshore! Duket sikur universi ka vendosur të luajë pak me ju kohët e fundit. Në dashuri mund të gjeni disa surpriza – jo të gjitha të pakëndshme, eh! Në punë, themi se qëndrueshmëria do të jetë gurthemeli juaj. Fati? Do të jetë si moti në prill: përgatituni për çdo gjë. Financat janë të qëndrueshme, por kujdes shpenzimet e papritura. Energjia luhatet: gjeni ekuilibrin tuaj dhe rimbushni kur është e nevojshme.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, duket se përputhshmëria juaj me të tjerët po kalon një moment interesant, mund të gjeni njerëz në gjatësi vale të papritura. Për sa i përket shëndetit dhe ekuilibrit të brendshëm, ka diçka për t’u mbajtur në sy: është më mirë të mos e neglizhoni shumë veten. Në dashuri gjërat janë të qëndrueshme, por pa tronditje të mëdha, në punë mund të ketë një sfidë për t’u përballur. Financiarisht? Kujdes nga shpenzimet e panevojshme! Energjia juaj luhatet, ndaj menaxhoni me mençuri.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Ja ku jemi, Shigjetarë! Gjatë kësaj kohe mund të ndiheni pak sikur jeni në një slitë emocionale. Ne themi se dashuria është një sfidë: jini të durueshëm. Në punë, megjithatë, ka disa shenja pozitive, mbani sytë hapur për mundësi të reja. Fati nuk është pika juaj e fortë për momentin, kështu që nuk ka baste të rrezikshme. Financat? Kini kujdes ku i vendosni qindarkat tuaja! Dhe së fundi, energji… mirë, përpiquni të flini më shumë dhe të hani më mirë!

Dashuria: 2
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Bricjapit

Hej Bricjapë, duket se yjet i kanë ngatërruar pak gjërat për ty. Në dashuri ka sfida interesante, ndërsa në punë mund të ndiheni sikur jeni në një ngjitje të pjerrët, por të menaxhueshme. Fati nuk është saktësisht në anën tuaj, kështu që është më mirë të shmangni mbështetjen në shpërthimet e favorshme të erës. A kërkojnë financat vëmendje ndaj detajeve dhe energjisë? Epo, merrni kohë për të rimbushur kur është e nevojshme!

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë, duket sikur universi ka disa ulje dhe ngritje në pritje për ju. Në dashuri mund të gjeni disa pengesa për të kapërcyer, por asgjë që nuk mund të zgjidhet me një bisedë të mirë. Në punë gjërat duken mjaft neutrale, ndaj mos u frikësoni. Fati mund t’ju mashtrojë, kështu që shikoni se ku shkelni! Financat? Epo, mbani një sy në to pa u stresuar shumë. Dhe mbajeni atë energji të lartë!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Peshqve

Pra, të dashur Peshq, duket se fati ka vendosur të luajë ping-pong me ju. Përputhshmëria dhe dashuria mund të jenë një slitë rul, ju lutemi, lidhni rripin e sigurimit. Në punë? Mund të ndiheni pak si një varkë në mes të detit pa rrema, por mos u frikësoni! Financat duket se po kërcejnë në harresë, le të shohim sa mund të përkuleni pa rënë. Dhe energjia? Shpresoj se nuk po synoni për maratonën sepse do të ishte më mirë ta bëni atë ngadalë për momentin.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

HOROSKOPI I JAVËS 26 SHKURT – 3 MARS 2024

Horoskopi i Dashit

Hej Deshë, duket sikur universi ka në pritje për ju disa ulje-ngritje. Në fushën e dashurisë mund ta gjeni veten duke lundruar në ujëra të turbullta, ndaj bëhuni gati të përballeni me disa dallgë. Në punë gjërat premtojnë të jenë të qëndrueshme, por mos prisni ndonjë surprizë të bujshme. Fati juaj është si një slitë me rul kohët e fundit – ju sugjeroj të mos mbështeteni vetëm në këtë. Ekonomikisht? Këtu, ndoshta do t’ju duhet të shtrëngoni rripin për një moment. Energjia luhatet: përpiquni ta menaxhoni sa më mirë.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Demit

Të dashur Dema, duket se yjet ju presin disa ulje-ngritje. Në dashuri ka nuanca që mund t’ju habisin, ndërsa në punë ndoshta duhet t’i mbani sytë hapur ndaj mundësive të fshehura. Fati nuk është saktësisht në anën tuaj, por ju e dini se si ta ktheni atë në favorin tuaj. Monitoroni me kujdes financat dhe përpiquni të qëndroni të qetë, energjia luhatet, ndaj dëgjoni trupin tuaj.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

 

Horoskopi i Binjakëve

Përshëndetje Binjakë, duket sikur kjo është një kohë ulje-ngritjesh, ku disa aspekte të jetës po shkojnë mirë, ndërsa të tjerat… mirë, le të themi se ka vend për përmirësim. Energjia juaj kulmon, kështu që përdoreni atë në avantazhin tuaj, por kini kujdes për financat tuaja, ato mund t’ju shkaktojnë disa dhimbje koke. Në dashuri, gjërat mbeten të qëndrueshme, ndoshta shumë të qëndrueshme? Në punë ka sfida për të përballuar, por ju jeni plot burime.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Gaforres

Përshëndetje Gaforre, duket sikur ke disa sfida përpara, apo jo? Nuk është koha për t’u fokusuar shumë në marrëdhëniet ndërpersonale – mund të gjeni disa pengesa. Në punë ju këshilloj të qëndroni të qetë, nuk është një periudhë yjore por as katastrofike. Fati nuk është në anën tuaj kohët e fundit, ndaj më mirë të shmangni rreziqet e panevojshme. Shikoni financat tuaja në mënyrë kritike dhe përpiquni të jeni më kursimtarë. Energjia luhatet: dëgjoni trupin tuaj për të kuptuar se kur duhet të shtyni dhe kur të tërhiqni rremat.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Luanit

Hej, Luanë! Unë mendoj se në sferën emocionale mund të keni disa tronditje, por asgjë që nuk mund të stimulojë rritjen personale. Në punë bëni kujdes të mos humbisni fokusin, qëndroni të qetë dhe gjithçka do të jetë mirë. Sa i përket fatit, le të themi se është paksa i luhatshëm: ditët e prehjes dhe ditët e pushimit. Financat? Hmm… mbani një sy në kursimet tuaja. Energjia luhatet si baticat, prandaj dëgjoni trupin tuaj për t’ju mbajtur në rrugën e duhur.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëreshë! Duket se ka një sfidë përpara, por mos u frikësoni. Përputhshmëria juaj me të tjerët mund të jetë paksa e paqëndrueshme tani, nuk është më e mira për miqësi apo romanca të reja. Në punë, ndoshta ju ndiheni sikur po pedaloni një biçikletë të palëvizshme, jepini ato pedale por kontrolloni edhe drejtimin. Megjithatë, jo gjithçka është gri: tingëllon sikur merr disa emocione të mira nga fati dhe financat – janë ato gëzime të vogla që të mbajnë përpara! Energji… mirë, pini një kafe shtesë në mëngjes.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 4
Energjia: 1

Horoskopi i Peshores

Hej Peshore, duket sikur universi ka disa ulje dhe ngritje në pritje për ju. Pajtueshmëria dhe përshtatshmëria? Mos prisni shumë nga yjet këtë herë. Por mos u shqetësoni, mund të gjeni një ekuilibër të brendshëm që do t’ju ndihmojë të lundroni në ujërat e turbullta. Shëndeti juaj mund t’ju shkaktojë dhimbje koke, ndaj kushtojini vëmendje dietës dhe ushtrimeve tuaja! Financat… le të themi se është më mirë të mbani një sy në portofolin tuaj.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Akrepit

Hej Akrepë, duket sikur universi i ka ngatërruar pak kartat për ty. Prisni disa luhatje financiare dhe kujdesuni për shëndetin tuaj. Dashuria mund t’ju sjellë disa surpriza: jo të gjitha të pakëndshme, por merreni me filozofi. Në fushën e punës qëndroni të fokusuar sepse do të ketë mundësi për t’i kapur shpejt! Energjia juaj luhatet, ndaj dëgjoni trupin tuaj dhe pushoni kur është e nevojshme.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Hej Shigjetarë, duket se yjet janë në një trazim për ju. Në fushën e dashurisë mund të gjeni disa gurë, por mos u shqetësoni, lundroni me kujdes. Nga pikëpamja e punës… hm, le të themi se është një periudhë reflektimi, mirë? Fati mezi po ju prekë sot dhe është më mirë t’i kushtoni vëmendje shpenzimeve tuaja për sa i përket financave! Energjia nuk është e bollshme, ndaj konsumojeni mirë.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Bricjapit

Hej Bricjapë, duket se mund të ndiheni pak lart e poshtë kohët e fundit me disa sfida që ju vijnë. Ndoshta energjia juaj nuk është në maksimumin e saj, por ju ruani ekuilibrin e brendshëm. Në punë mund të ketë momente stresi, kujdes me financat. Në një nivel emocional mund të hasni disa pengesa, kështu që merrni kohën tuaj për të reflektuar dhe rigrupuar.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë, duket se yjet kanë në pritje për ju disa ulje-ngritje. Mos lejoni që çështjet e vogla t’ju rrëzojnë, ka gjithmonë vend për përmirësim, apo jo? Në dashuri mund të gjeni disa pengesa, por mos u shqetësoni. Në punë do ju duhet të përballeni me një situatë më pak se brilante. Fati juaj duket se po ju mbaron kohët e fundit – kini kujdes nga shpërqendrimet! Financat janë në rregull: kujdesuni pa u fiksuar. Dhe energjia? Merreni siç vjen dhe përpiquni ta dozoni.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Peshqve

Hej, Peshq! Shikoni, kjo nuk është në të vërtetë koha për t’u futur në aventura të mëdha financiare ose romanca telenovela. Energjia juaj është paksa e tillë dhe mund ta gjeni veten që duhet të notoni kundër rrymës. Në punë, qëndroni në kurs, asgjë spektakolare, por qëndroni në këmbë. Kujdesuni për shëndetin tuaj: dëgjoni sinjalet e trupit tuaj. Mos harroni se herë pas here keni nevojë për një pushim!

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 2
Energjia: 3

HOROSKOPI E HËNË 26 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Pra, Deshë, duket se përputhshmëria është pak e tillë kohët e fundit, apo jo? Por hej, përshtatshmëria është në arsenalin tuaj yjor, ju do ta përdorni atë për të balancuar gjithçka. Në punë mund të ndiheni sikur po ngjiteni në një shkallë të thyer. Shëndeti juaj po rrënjos për ju – vazhdoni të kujdeseni për të! Dhe këto financa…le të themi se keni parë ditë më të mira. Mos harroni të rikarikoni bateritë tuaja të brendshme sepse energjia vjen dhe shkon.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Demit

Pra, Dema, duket sikur yjet po luajnë ping-pong me jetën tuaj këto ditë. Nuk është koha për të bërë plane të mëdha për dashurinë apo punën, por hej, të paktën nuk jeni në fund të një pusi pa shkallë. Fati mund t’ju prekë majat e gishtave dhe për financat… le të themi se do të ishte e mençur të mbani një sy në portofolin tuaj. Energjisë? Mund të ndiheni sikur keni vrapuar në një maratonë, ndaj bëni pushimet tuaja.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Binjakëve

Hej, Binjakë! Duket se në disa fusha po lundroni në ujëra disi të rrëmbyeshëm së fundmi. Në dashuri, gjërat mund të jenë më pak të shkëlqyera se zakonisht, por mos lejoni që kjo t’ju demoralizojë shumë. Në planin e punës, le të themi se nuk është koha për të vënë bast gjithçka në një kartë, luajeni të sigurt tani për tani. Fati juaj është si ruleta: ndonjëherë lart, ndonjëherë poshtë, merreni filozofikisht! Financat? Kujdes nga shpenzimet e panevojshme. Dhe energji… mirë, përpiquni të pushoni kur të mundeni.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Gaforres

Hej Gaforre, duket sikur universi po ju jep disa sinjale të përziera kohët e fundit. Në dashuri mund të gjeni disa dallgë paksa të ashpra për të hipur, ndërsa jeni në punë… le të themi se nuk është koha për të kërcyer nëpër rrathë. Energjia juaj është si një bateri gjysmë e ngarkuar, ju jeni aty, por përpiquni ta menaxhoni mirë. Financat tuaja? Epo, më mirë mbani një sy në atë llogari bankare. Vetëm mbani mend: fati është i pakapshëm dhe i paparashikueshëm, merreni si të vijë.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Luanit

Pra, Luanë, duket sikur universi ka në pritje për ty disa ulje-ngritje. Dashuria mund t’ju japë disa dhimbje koke, ndaj mbajini sytë hapur. Gjërat po shkojnë goxha mirë në punë, por mos u ndalni në dafinat tuaja! Pasuria është një rrotë: ndonjëherë lart, ndonjëherë poshtë, qëndroni vigjilentë. Shikoni financat tuaja, kontrolloni ato transaksione bankare! Dhe së fundi, mbani energjinë tuaj të lartë me aktivitetet për të cilat jeni të pasionuar.

Dashuria: 2
Puna: 4
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej Virgjëreshë, duket sikur universi po luan me ty së fundmi. Përshtatshmëria juaj mund të testohet, prandaj qëndroni atje! Në dashuri gjërat premtojnë të jenë të vakëta, pa fishekzjarre, por as ngrica siberiane. Në punë? Epo, le të themi se është koha për të qëndruar në kurs pa bërë asnjë lëvizje të nxituar. Financat janë në një fazë “shikoni dhe mos prekni”, ndërsa energjikisht po flasim për ulje-ngritje: pini një kafe shtesë kur duhet!

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Peshores

Pra, Peshore, duket se kozmosi ka vendosur të luajë ping-pong me ju. Në dashuri mund të ndiheni sikur po bëni një enigmë pa e parë foton e plotë. Në punë, megjithatë, ruani diplomacinë tuaj të zakonshme, por mos prisni disa salto nga fati. Fati? Epo, le të themi se është më mirë të mos mbështeteni shumë në të tani. Financat janë një karusel: herë lart e herë poshtë! Energjia luhatet si baticat, përpiquni ta ngasni atë në kohën e duhur.

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, duket se yjet janë pak kapriçiozë së fundmi. Në dashuri mund të ndiheni sikur jeni në një slitë, por duroni! Në punë, gjithçka që shkëlqen nuk është flori, por me pak kujdes shtesë do ta bëni veten të llogaritet. Fati? Epo, le të themi se mund të ketë diçka më të mirë në horizont. Financat kërkojnë vëmendje – pa shpenzime të çmendura! Dhe së fundi, përpiquni ta mbani energjinë tuaj të lartë – do t’ju duhet!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Hej Shigjetarë, duket sikur kjo periudhë është paksa një slitë për ty. Në dashuri mund të ndiheni sikur jeni në një varkë në mes të një stuhie, por duroni! Në punë gjërat duken më të qëndrueshme, ndoshta nuk ka fishekzjarre, por të paktën zyra nuk po digjet. Fati është… mirë, le të themi se është më mirë të mos mbështetemi te fati tani. Financat po kërcejnë në harresë – sa poshtë mund të shkojnë? Po energjia juaj? Shpresojmë të keni investuar në një kafe të mirë!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Bricjapit

Bricjapë, duket sikur do të përjetoni disa turbulenca të lehta në disa fusha të jetës tuaj, por mos lejoni që kjo t’ju dekurajojë. Në dashuri, mund të ndiheni pak statik në ajër, asgjë dramatike, thjesht lëkundje normale e ndjenjave. Në punë gjërat po shkojnë goxha mirë edhe pse ka vend për përmirësim. Energjia juaj luhatet: mos harroni të pushoni kur është e nevojshme.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë, duket se yjet kanë në pritje për ju disa ulje-ngritje. Dashuria mund t’ju shkaktojë disa dhimbje koke, por mos e lini që t’ju dekurajojë shumë. Në punë, megjithatë, mund të gjeni disa kënaqësi të vogla nëse këmbëngulni. Fati? Nuk është asi juaj në vrimë tani, kështu që është më mirë të ecni me kujdes. Financat po lundrojnë në ujëra të qeta por kujdes shpenzimet e papritura! Energjia luhatet: dozoni mirë.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Peshqve

Hej Peshq, duket sikur qielli po luan me ty së fundmi. Në dashuri gjërat mund të jenë paksa të lëkundura, ndaj është më mirë të mos bëni plane dasmash menjëherë. Në punë… le të themi se stabiliteti nuk është pikërisht fjala e ditës. Fati ju bën syrin herë pas here, por mos vini bast gjithçka për këtë. Financat janë si një karusel: lart e poshtë! Po energjia? Epo, mos harroni të bëni pushime për kafe.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

HOROSKOPI E DIEL 25 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Hej Deshë, duket sikur fati është më i pakapshëm se zakonisht, kështu që nuk e kruan kokën tani për tani. Në punë mund të ndiheni si një yll rock pa skenë, përpiquni të mos e humbni ritmin! Dashuria? Mund të jetë koha për të ngadalësuar dhe deshifruar sinjalet e përziera. Financat janë paksa kërcimtare, kujdes ku hidhen. Dhe energjia… le të themi se është më mirë të mos regjistrohesh në maratonë këtë muaj.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Demit

Të dashur Dema, duket se harmonia në dashuri nuk është tamam në qiell, por mos u frikësoni. Mund të ndjeni pak presion në punë, ndaj qëndroni atje. Fati është kapriçioz: mund t’ju buzëqeshë ose t’ju kalojë pa ju vënë re. Për sa i përket financave, qëndroni vigjilentë dhe planifikoni mirë. Energjisë? Ju mund të keni nevojë për një nxitje shtesë për të kaluar rutinën.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 1

Horoskopi i Binjakëve

Përshëndetje Binjakë, duket sikur universi ka përgatitur një përzierje interesante për ju. Ju mund të gjeni disa sfida financiare dhe të karrierës, por asgjë që nuk mund të trajtohet me fleksibilitetin tuaj të zakonshëm. Dashuria mund të ketë disa surpriza për ju, mbajini sytë hapur! Mos harroni të mbani një ekuilibër të brendshëm për të lundruar më mirë në këto ujëra të ndryshueshme.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Gaforres

Hej, Gaforre! Shikoni, mund të mos jetë epoka juaj e artë për sa i përket parave dhe shëndeti duket se po luan fshehurazi me ju. Por hej, në planin e dashurisë ka atmosfera pozitive që nuk i prisnit, ndaj përgatituni për disa surpriza. Në punë? Epo, le të themi se është e qëndrueshme, por pa fishekzjarre. Energjia juaj luhatet si baticat, ju lutemi lundroni me mençuri.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Luanit

Miq Luanë, duket se rrota e fatit po rrotullohet paksa në mënyrë të çrregullt për ju. Në dashuri mund të gjeni disa surpriza, por mos harroni të menaxhoni energjitë tuaja me mençuri. Në punë ka sinjale të përziera: mbani ekuilibrin dhe mos e humbni lidershipin tuaj natyral. Financat? Epo, mund të jetë koha për të mbajtur një sy më të ngushtë në kursimet tuaja.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Virgjëreshës

Përshëndetje, Virgjëresha! Kjo periudhë paraqitet si një përzierje e ngritjeve dhe uljeve. Në planin financiar mund të keni disa dhimbje koke për t’i menaxhuar me kujdes, por ekuilibri i brendshëm do të jetë shpëtimi juaj. Energjia juaj nuk është në maksimumin e saj, ndaj përpiquni të relaksoheni kur të mundeni. Në dashuri gjërat duken të qëndrueshme: është më mirë të thelloni lidhjet ekzistuese sesa të kërkoni të reja. Nga ana e punës, qëndroni fleksibël ndaj mundësive.

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 2

Horoskopi i Peshores

Hej Peshore, dëgjo, duket se në këtë periudhë ka ulje-ngritje që pasojnë njëra-tjetrën si dallgët e detit. Ju mund të gjeni se disa gjëra janë çuditërisht të mira, ndërsa të tjerat… epo, le të themi se mund të jenë më mirë. Mos harroni të mos ndikoheni shumë nga stuhitë e vogla të përditshme, qëndroni të qetë dhe kërkoni ekuilibrin e brendshëm në kaosin e jashtëm.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, përshtatshmëria juaj është e përkryer, po ju shpëton në më shumë se një rast. Ndërsa për financat… le të themi se nuk është koha për të bërë kërcimin e madh si Elon Musk. Në dashuri, duket sikur fryn një erë e lehtë sesa një stuhi: pa ulje-ngritje dramatike, kënaquni! Karriera juaj mund të tregojë disa kërcitje aty-këtu, kini kujdes se ku shkelni. Dhe energjia? Mund të jetë më mirë, por edhe më keq, ju jeni në mes të kaosit.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Hej, Shigjetarë! Dëgjoni, mund të mos jetë koha për të kapërcyer rrathët në dashuri ose punë, por ka gjithmonë një dritë në fund të tunelit. Financat? Meh, trajtojini ato me kujdes. Energjia është kaq e tillë, ajo gjen një ekuilibër midis pushimit dhe veprimit. Mos harroni, fati vjen dhe shkon, mos u mbështetni vetëm në këtë!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Bricjapit

Hej Bricjapë, duket sikur yjet janë paksa të trazuar së fundmi. Ju mund të ndjeni njëfarë rezistence në ajër – jo gjithçka shkon siç është planifikuar, apo jo? Megjithatë, mos e merrni shumë seriozisht, edhe nëse disa aspekte mund të jenë më pak të shkëlqyera, fusha të tjera të jetës suaj tregojnë shenja stabiliteti. Mos harroni të mbani një sy në portofolin tuaj dhe të përpiqeni të ruani ekuilibrin e brendshëm.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë, duket sikur yjet kanë një pamje të përzier për ju. Përputhshmëria mund të përmirësohet, ndoshta nuk është koha për të detyruar takimet galaktike. Përshtatshmëria është mesatare, kështu që përballuni me valët siç bëni zakonisht. Shikoni financat tuaja, shmangni rreziqet e panevojshme dhe mbani larg dëshirën për blerje në hapësirë! Ka emocione interesante në punë: përdorni lidershipin tuaj natyral pa e tepruar. Oh, dashuria? Mund t’ju japë disa dhimbje koke, por asgjë që nuk mund ta përballoni me energjinë tuaj tipike kozmike!

Dashuria: 2
Puna: 4
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Hej, Peshq! Duket sikur po kaloni një kohë mjaft… interesante. Energjia juaj duket se luhatet më shumë se zakonisht, kështu që mund të ndiheni sikur jeni në një sharrë emocionale. Financat tuaja? Epo, le të themi se duhet të mbani një sy në portofolin tuaj. Ka disa dridhje mjaft pozitive në frontin e dashurisë – kënaquni! Dhe në punë… bëhuni rehat dhe jini gati për të përballuar disa valë të papritura.

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 5

HOROSKOPI E SHTUNË 24 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Hej Deshë, duket sikur qielli ka një përzierje interesante për ju. Prisni disa tronditje në peizazhin emocional për shkak të disa lajmeve të mëdha (një i mirë, mos u shqetësoni!), por asgjë që nuk mund ta rregulloni me një dozë të mirë durimi. Në planin e punës, mund të gjeni mundësi të fshehura aty ku nuk i prisni. Energjia juaj është si një slitë rul kohët e fundit, kështu që përpiquni ta menaxhoni atë sa më mirë që mundeni!

Dashuria: 5
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Pra, Dema, duket sikur universi ka vendosur të luajë ping-pong me fatin tuaj – një ditë jeni zgjuar, ditën tjetër… mirë, jo aq shumë. Në dashuri ka një situatë të vakët, le të themi se mund të bëhet më e ngrohtë nëse e vendosni veten atje. Në punë? Po dhe jo: ka ditë luanësh dhe ditë delesh të humbura. Financat luhaten si një lavjerrës, ndaj kujdes buxhetin! Energjia është një slitë – merrni vitamina ose diçka për t’ju mbajtur përpara.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Binjakëve

Hej Binjakë, duket sikur universi ka vendosur të luajë zare me ju, por mos u shqetësoni shumë. Në dashuri mund të gjeni disa lëkundje të papritura, ndaj bëhuni gati për një xhiro emocionale me slitë. Në punë mos u shqetësoni: jeni në rrugën e duhur edhe nëse mund të shfaqen disa devijime të vogla. Fati juaj është si moti britanik: i paparashikueshëm, një ditë bie shi dhe tjetrën me diell. Financat? Epo, mbani një sy vigjilent në portofolin tuaj! Energjia luhatet, përdorni atë shtytje kur e ndjeni!

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Gaforres

Hej, Gaforre! Jini të përgatitur për të lundruar në disa ujëra të trazuar. Mund të gjeni disa pengesa në rrugën tuaj profesionale dhe financat mund t’ju sjellin disa shqetësime shtesë. Por jo çdo gjë është gri: ka shkëndija dashurie në ajër dhe energjia juaj personale do të marrë një nxitje të bukur të jetës. Ruani ekuilibrin tuaj të brendshëm, do t’ju duhet për ta përballuar më mirë këtë periudhë.

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Luanit

Hej Luanë, duket sikur universi është pak lart e poshtë për ju kohët e fundit. Ndonëse disa gjëra mund të mos shkojnë sipas planit, veçanërisht në punë dhe çështje financiare, ka një lajm të mirë: jeni plot energji dhe kjo është koha e duhur për ta përdorur atë në avantazhin tuaj. Fati mund të mos jetë 100% në anën tuaj, por aftësia juaj për t’u përshtatur do t’ju ndihmojë të lundroni nëpër ujërat e trazuar.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 4

Horoskopi i Virgjëreshës

Të dashur miq Virgjëresha, duket se ka disa re në horizont për sa i përket fluksit të parave, ndaj kini parasysh shpenzimet tuaja. Dashuria mund t’ju shkaktojë dhimbje koke, por asgjë që nuk mund të zgjidhet me një bisedë të sinqertë. Fati nuk është kostumi juaj i fortë tani, por energjia juaj e qëndrueshme do t’ju ndihmojë të vazhdoni. Në punë? Epo, le të themi se duhet të luani mirë letrat tuaja!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Peshores

Pra, Peshore, duket se ka disa re në planin financiar, ndaj kujdes shpenzimet pa panik. Në punë mund të ndjeni presion, por asgjë që nuk mund ta përballoni me aftësinë tuaj për të ndërmjetësuar, tipike për shenjën tuaj. Në dashuri, klima është mjaft e qëndrueshme: merrni frymë dhe përjetoni gjërat ashtu siç vijnë. Dhe hej, pavarësisht gjithë këtij kaosi kozmik rreth jush, energjia juaj mbetet elastike! Mbani atë ekuilibër të brendshëm dhe gjithçka do të shkojë mirë.

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 4

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, duket se yjet janë pak kapriçioz së fundmi. Ndërsa mund të ndiheni sikur jeni në një slitë emocionale në disa zona, ka shenja të njëfarë stabiliteti në çështjet praktike. Në dashuri dhe financa nuk është koha për të bërë lëvizje të rrezikshme, tregohuni të kujdesshëm. Në nivel pune, merrni kohë për të reflektuar përpara se të veproni. Energjia juaj luhatet, ndaj dëgjoni trupin tuaj dhe kërkoni ekuilibrin.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Pra, Shigjetarë, duket se universi ka vendosur t’ju sjellë pak sfidë së fundmi. Mos u shqetësoni shumë për financat, mund të mos jetë koha më e mirë për të bërë investime të rrezikshme. Në dashuri ka pak turbullira rrugës, ndaj mbajini sytë hapur dhe përpiquni të komunikoni qartë. Ka një lajm të mirë në punë: energjia juaj kalon në çati! Por mos harroni të kërkoni pak më shumë ekuilibër në jetën tuaj dhe dëgjoni atë zë të brendshëm që shpesh e keni anashkaluar.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Bricjapë, duket sikur yjet janë pak kapriçioz kohët e fundit, a? Nuk është koha për të pritur mrekulli në dashuri apo një jackpot nën ombrellë. Megjithatë, a e dini se edhe një ditë me re mund të ketë rrezet e saj të diellit? Pra, kini kujdes nga era dhe kapuni për kapelën tuaj, sepse në punë mund të vijnë disa erëra të papritura. Energjia juaj luhatet si pritja e telefonit tuaj të vjetër, por përpiquni të mos e lini atë t’ju pengojë. Dhe sa për shpirtin… epo, le të themi se keni parë ditë më të mira.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë, duket sikur ka disa valë konfliktuale në detin tuaj kozmik. Ndërsa disa gjëra janë të shkëlqyera, të tjerat mund të meritojnë pak më shumë vëmendje. Mos u shqetësoni shumë për stuhitë e vogla, por mbani një sy në pamjen e madhe. Mos harroni: ndonjëherë është normale të ndiheni pak jashtë vendit ose të pushtuar nga dallgët!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Hej Peshq, duket se universi ka disa ulje dhe ngritje në pritje për ju! Dashuria do të shkojë mirë, por lajmet e mëdha do t’ju thithin plotësisht, kështu që merrni hapësirën tuaj nëse është e nevojshme. Në punë ka sfida, por asgjë që nuk mund ta përballoni me vendosmërinë tuaj të zakonshme. Për sa i përket energjisë, le të themi se ka vend për përmirësim, përpiquni të pushoni kur të keni mundësi.

Dashuria: 5
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 2

HOROSKOPI E PREMTE 23 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Pra, Deshë, duket se kohët e fundit universi po luan pak me ju. Ndërsa disa gjëra mund të mos jenë të nivelit të lartë, ka vend për disa surpriza të këndshme gjatë rrugës. Jo gjithçka që shkëlqen në dashuri dhe punë është flori, por ndonjëherë edhe fati i keq ka arsyet e veta. Mos harroni të balanconi financat tuaja me kujdes dhe përpiquni të mbani energjinë tuaj të lartë!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Hej atje, Dema! Duket se në këtë periudhë universi ka vendosur t’ju testojë në disa fronte. Mund të përjetoni disa sfida në dashuri dhe në punë, por mos lejoni që kjo t’ju zhgënjejë. Financat tuaja mund të pësojnë luhatje të vogla – asgjë e madhe – ndërkohë që energjia juaj është e moderuar. Mbani sytë hapur për mundësi të rastësishme, nuk e dini kurrë se çfarë mund të ndodhë!

Dashuria: 1
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Binjakëve

Të dashur Binjakë, duket se ekuilibri i brendshëm është pika juaj e fortë kohët e fundit, por mos u gënjeni nga pamja e jashtme. Ju mund të ndiheni pak të vështirë në planin shëndetësor dhe financiar – megjithatë, mos u shqetësoni! Jepini përparësi vetes pa i neglizhuar ato aspekte. Në dashuri gjërat janë të qëndrueshme: mbani këmbët në tokë dhe shijoni shoqërinë pa shumë komplikime. Në punë… mirë, le të themi se mund të ketë disa sfida për të kapërcyer.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Gaforres

Hej Gaforre, duket sikur ka disa valë konfliktuale në detin tuaj kozmik. Ndërsa disa rryma ju shtyjnë drejt brigjeve interesante, të tjera mund të krijojnë pak konfuzion në financat dhe energjinë tuaj. Dashuria paraqet sfida por edhe mundësi për t’u rritur, karriera kërkon vëmendje ndaj detajeve. Mbajeni timonin të qëndrueshëm dhe kërkoni atë ekuilibër të brendshëm.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 1

Horoskopi i Luanit

Hej Luanë, duket sikur era po fryn në drejtime të ndryshme për ju. Prisni disa valë delikate në detin e dashurisë dhe pak paqëndrueshmëri në portofolin tuaj. Në vendin e punës, mund t’ju duhet të mprehni aftësitë tuaja të mprehta, por nuk është asgjë që nuk mund ta përballoni me sharmin tuaj të zakonshëm. Hej, të paktën nuk ju mungon energjia – përdorni atë nxitje për të balancuar zonat e tjera.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Virgjëreshës

Pra, Virgjëresha, duket sikur universi ka vendosur t’ju testojë në disa fusha. Në disa fusha mund të ndiheni sikur po hipni në një slitë pa rripa sigurimi. Por hej, nuk ka humbur gjithçka: ka pamje ku aftësia juaj për të lundruar në ujërat e trazuar do t’ju befasojë. Nuk po them se do të jetë një shëtitje në park, por armatoseni me durim dhe do të shihni disa vezullime pozitive aty-këtu.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 5
Financat: 1
Energjia: 4

Horoskopi i Peshores

Pra, Peshore, duket se universi ka ulje-ngritjet e tij për ty. Tregohuni të kujdesshëm me financat, mund të mos jetë koha më e mirë për të shpërdoruar në mendjemadhësi. Në dashuri, mund të gjeni disa pengesa për të kapërcyer – asgjë e pakapërcyeshme, por kërkon përpjekje. Në punë? Mund të ketë një surprizë pozitive në horizont nëse i luani letrat siç duhet. Dhe shikoni, energjia juaj është si një slitë rul kohët e fundit: përpiquni të ruani një ekuilibër të mirë.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Akrepit

Përshëndetje Akrepë, duket sikur universi ka disa sfida interesante për ju. Mund të gjeni disa probleme për sa i përket shëndetit dhe ekuilibrit të brendshëm, ndaj kujdesuni për veten. Në dashuri, yjet sugjerojnë kujdes, jo gjithçka që shkëlqen është flori. Mund të ketë surpriza në punë, por asgjë e pakapërcyeshme. Mbani një sy në shpirtin tuaj aventuresk: marrja e rreziqeve mund të jetë stimuluese, por edhe e rrezikshme.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Hej Shigjetarë, dëgjoni, duket se qielli ka vendosur të luajë me zare së fundmi. Nuk është e gjitha rrezet e diellit dhe trëndafilat, por nuk është as një stuhi e vazhdueshme. Në dashuri mund të gjendeni në një kazan situatash të paparashikueshme, ndaj kushtojini vëmendje kthesave dhe kthesave. Në punë mbani vigjilentë, nuk është koha për rreziqe të panevojshme. Fati? Epo, le të themi se fshihet më mirë se biskota e fundit në kuti – nuk është e pamundur të gjendet, por duhet të punosh shumë! Financat janë të qëndrueshme: nuk ka slitë për momentin. Dhe energjia? Do të thoja mjaft për të përballuar atë që ju pret!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Bricjapit

Hej Bricjapë, duket sikur planetët kanë në pritje për ju disa ulje-ngritje. Dashuria mund t’ju shkaktojë disa dhimbje koke, por mos e lini t’ju dekurajojë. Në punë, ruajtja e ekuilibrit do të jetë çelësi, ndërsa në planin financiar themi se është koha të mbani një sy në shpenzimet tuaja. Fat? Ndoshta pak i arratisur, kështu që më mirë të mos mbështetemi te Lady Luck. Por hej, ju keni energji për të kursyer! Përfitoni nga kjo për të rregulluar gjërat e rëndësishme.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Ujorit

Hej, Ujorë! Qielli juaj astrologjik është paksa si një listë dëgjimi në përzierje: prisni disa hite të papritura dhe ndoshta një ose dy këngë që do t’i kalonit me kënaqësi. Në dashuri, yjet sugjerojnë të mbani sytë hapur, mund të ketë surpriza. Në punë, megjithatë, qëndroni edhe nëse energjia juaj nuk është në maksimumin e saj. Financat? Mund t’ju duhet të përballeni me disa shpenzime të papritura. Mos harroni të kujdeseni për mirëqenien tuaj të brendshme për të ruajtur ekuilibrin që ju nevojitet.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Peshqve

Përshëndetje, Peshq! Gjatë kësaj kohe mund të ndiheni paksa si një slitë emocionale. Kini kujdes që të mos lejoni që emocionet tuaja të udhëheqin çdo vendim, veçanërisht në çështjet financiare ku duket se ka njëfarë pasigurie. Ka sfida për të përballuar në punë, por asgjë që nuk mund ta përballoni me atë shkathtësinë tuaj të fshehtë. Dashuria është një fushë e minuar tani: vazhdoni me kujdes. Fati ju shkel syrin, ndaj pse të mos provoni diçka të re? Dhe mos harroni të ngarkoni veten me energji pozitive!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

HOROSKOPI E ENJTE 22 SHTATOR 2024

Horoskopi i Dashit

Deshë, duket se yjet kanë vendosur të testojnë durimin tuaj në disa fusha. Jo çdo gjë shkon sipas jush dhe mund të ndiheni pak të pavend. Megjithatë, mos harroni për ato pika të ndritshme që shfaqen herë pas here: do të ketë raste kur do të ndiheni sikur keni gjetur një rrugë të shkurtër drejt suksesit. Mos harroni, edhe fitoret e vogla janë të denja për t’u festuar!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Pra, Dema, duket se ka ulje-ngritje përpara. Shëndeti juaj mund t’ju shkaktojë disa dhimbje koke, ndaj mos i injoroni sinjalet e çuditshme të trupit. Është një kohë e tillë në punë, mbajini sytë hapur për mundësitë, por mos prisni mrekulli. Dashuria? Epo, le të themi se do të jetë më mirë të shijoni kohën me veten tuaj sesa të kërkoni përrallën romantike. Financa të qëndrueshme… shmangni kumarin! Dhe energjia? Ju mund të ndiheni më energjik se zakonisht, por përdorni këtë nxitje me mençuri.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 4
Energjia: 5

Horoskopi i Binjakëve

Hej, Binjakë! Mendoj se gjërat kanë qenë paksa lart e poshtë kohët e fundit, apo jo? Le të themi se në dashuri mund të përjetoni momente konfuzioni, ndërsa në punë duket se ju pret disa telashe. Fati nuk është me të vërtetë në anën tuaj, kështu që është më mirë të mos mbështeteni në erërat e favorshme. Për financat, kushtojini vëmendje detajeve! Oh, dhe përpiquni të mbani energjinë tuaj, do t’ju duhet për të lundruar në këto ujëra të trazuar.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Gaforres

Pra, Gaforre, duket se mund të hasni disa pengesa financiare, prandaj shikoni se ku i vendosni këmbët tuaja (dhe paratë). Mund të ketë një lloj energjie të ndenjur në punë, nuk është koha më e mirë për të pritur promovime. Megjithatë, nga ana e dashurisë gjërat janë më të ndritshme dhe jeta juaj e dashurisë duhet t’ju japë një kënaqësi të këndshme. A ndiheni pak më pak entuziastë se zakonisht? Ju ndoshta jeni pak më poshtë pikës në aspektin energjik. Kërkoni ekuilibrin e brendshëm dhe do të shihni se edhe aspekte të tjera përmirësohen.

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 2

Horoskopi i Luanit

Hej, Luanë! Shikoni, duket sikur po vjen një fllad i përzier momentesh top dhe flop. Tregohuni të kujdesshëm me financat, ato mund t’ju shkaktojnë pak më shumë dhimbje koke se zakonisht. Dashuria? Mund të mos jetë një film romantik, por mund të mos jetë as një tragjedi greke, ndaj merrni frymë. Në punë, kini kujdes që të mos ktheheni në shefin tuaj, balanconi atë lojë ekipore. Ah, fati i ngjan pak motit: i paparashikueshëm, por pa uragane në horizont. Dhe energjia… le të themi se nuk duhet të keni asnjë problem të ngriheni nga shtrati.

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 4

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëreshë! Duket sikur keni disa sfida për sa i përket financave dhe ekuilibrit të brendshëm, por mos u frikësoni. Në dashuri ka sinjale të përziera: mund të jetë një periudhë reflektimesh të thella. Në punë, qëndrimi i qetë është çelësi. Energjia juaj? Ajo luhatet si baticat, prandaj dëgjoni trupin tuaj. Mos harroni, çdo fazë ka uljet dhe ngritjet e veta.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Peshores

Pra, Peshore, duket se qielli ka vendosur të luajë pak me ty së fundmi. Jini të përgatitur për një slitë emocionale dhe mbani një sy te financat, thjesht nuk është koha për ato shpenzime të çmendura. Ne dashuri? Mund të ketë disa surpriza… por mbani mend: jo gjithçka që shkëlqen është flori. Në punë mund të ndiheni sikur po pedaloni përpjetë, por energjia nuk ju mungon dhe në fund mund të shpërblehet.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Akrepit

Dëgjoni, Akrepë, duket se yjet janë pak me temperament me ju kohët e fundit. Ju mund të ndiheni sikur jeni në një xhiro emocionale që ju vë në lëvizje pa paralajmërim. Në planin e dashurisë, ndoshta është koha për të ngadalësuar ritmin dhe për të mos nxituar në vendime të nxituara. Në vendin e punës mbajini sytë hapur për mundësitë e fshehura, ato mund të mos jenë të dukshme por janë aty. Në aspektin financiar… epo, le të themi se do të ishte më mirë të tregoheshit të kujdesshëm se ku i vendosni paratë tuaja.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Hej Shigjetarë, duket sikur yjet kanë vendosur të luajnë yo-yo me ju! Prisni një përzierje tronditëse të ngritjeve dhe uljeve në fusha të ndryshme të jetës suaj. Jo gjithçka do të jetë trëndafila dhe lule, por jo vetëm gjemba. Bëhuni gati për të kapërcyer valën e paparashikueshmërisë pa humbur optimizmin tuaj karakteristik. Mbani mend: çdo re ka një argjend të gjallë.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Hej Bricjapë, duket se do të jetë një kohë e bukur… interesante. Dëgjoni, mund të ndiheni sikur jeni në një slitë të vogël emocionale dhe financiare, por mos u shqetësoni shumë. Ka sfida për të përballuar në punë, asgjë që nuk mund ta përballoni me atë kokëfortësinë tuaj! Dhe për dashurinë? Epo, le të themi se është koha për të bërë të qartë se çfarë dëshironi me të vërtetë.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë, dëgjo, duket se ka disa emocione të veçanta që po ndodhin për ty. Nuk po flas për super fat apo për kataklizma romantike, por le të themi se disa ditë do të ndiheni sikur mund të pushtoni botën dhe të tjerët… mirë, më mirë të qëndroni nën mbulesë. Financat tuaja janë në harresë, ndaj kini kujdes nga kuletat fluturuese! Në punë? Lëreni shpirtin tuaj të qetë: do të jetë një ulje-ngritje emocionale.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Hej Peshq, e ndjej se ka pak lëkundje në yje për ju. Nuk është periudha më e mirë për financat tuaja, ndaj shikoni se si i menaxhoni ato para! Në dashuri mund të gjeni disa pengesa, por asgjë që nuk mund të kapërcehet me pak intuitë. Energjia juaj? Mund të jetë më mirë, por ne të dy e dimë që ju e keni atë zhavorr të brendshëm gati për t’u rishfaqur kur të jetë e nevojshme.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 2

HOROSKOPI E MËRKURË 21 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Ah, Deshë, çfarë mund të them? Qielli sugjeron disa tronditje financiare dhe një farë lodhjeje mund të rëndojë mbi supet tuaja. Megjithatë, jo gjithçka është gri: duket se mund të gjeni disa ekuilibra interesantë në jetën tuaj shoqërore. Dashuria? Epo, le të themi se do të jetë pak si moti në prill: kapriçioz, por me disa kthjellime të mundshme. Qëndroni fleksibël dhe mos merrni vendime të nxituara për punën.

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 4

Horoskopi i Demit

Hej Dema, duket se kohët e fundit yjet kanë vendosur të luajnë ping-pong me fatin tuaj. Disa gjëra shkojnë si gjalpi në bukë të nxehtë, ndërsa të tjerat janë pak më shumë… le të themi ‘të komplikuara’. Mos u shqetësoni shumë për dashurinë, yjet sugjerojnë se mund të mos jetë sheshi juaj kryesor i lojërave gjatë kësaj kohe. Në planin e punës, mund të ketë disa sfida, por asgjë që nuk mund ta përballoni. Financat? Kushtojini vëmendje detajeve! Dhe mbani mend: energjia vjen dhe shkon, kështu që dozojeni mirë.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Binjakëve

Pra, Binjakë, duket se kohët e fundit universi ka vendosur të luajë pak me ju. Energjia juaj është si një balonë me ajër të nxehtë: nganjëherë fluturon lart dhe më pas… oops, ndonjë problem teknik. Në punë mund të ndiheni sikur jeni në një maratonë të pafundme – këmbë të rënda, por vazhdoni! Dashuria? Është llotari këtë herë, jo gjithçka shkon ashtu siç shpresohet, por as e hedhur plotësisht. Financat, nga ana tjetër, kërkojnë vëmendje: tani për tani nuk ka pazar!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Gaforres

Pra, Gaforre, duket sikur yjet po ju dërgojnë sinjale të përziera kohët e fundit. Financat tuaja mund të kenë disa ulje dhe ngritje, ndaj shikoni se si i menaxhoni ato para. Në frontin e dashurisë, ndoshta nuk është periudha më shpërthyese ndonjëherë, por ka vend për disa buzëqeshje të ditura. Nga pikëpamja e punës… epo, le të themi se mund të ndiheni pak sikur po vraponi në vend – ju lëvizni këmbët, por pamja nuk ndryshon shumë! Dhe hej, energji? Jo mjaft në nivel historik. Por mos u shqetësoni: edhe heronjtë e mëdhenj patën momentet e tyre të pakëndshme.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 2

Horoskopi i Luanit

Të dashur Luanë, mendoj se kur bëhet fjalë për pajtueshmërinë, mund të ndihesh pak si një tigër i mbyllur – jo shumë hapësirë ​​për të lëvizur. Dashuria ka slitat e saj, kështu që mbajeni fort! Në punë është më mirë të mbani kokën ulur dhe të ecni përpara. Financat? Mos prisni fitime marramendëse, por mos u frikësoni. Dhe energjia… le të themi se ndoshta nuk do të jeni në top formë olimpike.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëresha! Kohët e fundit mund të ndiheni sikur po ecni mbi akull të hollë në disa fusha të jetës suaj, por mos u shqetësoni shumë. Duket se ka disa sfida të vogla shëndetësore dhe financiare për t’u përballur, kështu që merreni me filozofi. Sidoqoftë, ekziston gjithashtu një sasi e mirë energjie pozitive që ju rrethon, kështu që përdorni atë shkëndijë për të balancuar gjërat. Mbani mend: çdo re ka një argjend të gjallë!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Peshores

Pra, Peshore, duket se do të vijnë disa sfida, por mos u dekurajoni. Ju mund të jeni pak të mërzitur për energjinë tuaj, merrni kohën tuaj për të rimbushur bateritë tuaja. Në dashuri dhe financa mund të ketë momente që duhen trajtuar me kujdes. Në punë? Epo, le të themi se është koha për t’u bërë krijues. Vetëm mos harroni të ruani një ekuilibër të brendshëm ndërsa lundroni në ulje-ngritje.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Akrepit

Hej, Akrepë! Shikoni, duket sikur yjet kanë përgatitur diçka interesante për ju. Kohët e fundit, fati është rritur, kështu që është mirë të mos mbështeteni shumë tek Lady Luck. Në frontin e financave, ne themi se mund të jetë koha për të mbajtur një sy në kursimet tuaja. Në fushën e dashurisë dhe punës, pa alarm, por as fishekzjarre, qëndroni të qetë dhe vazhdoni me kujdes. Mos harroni: energjia vjen dhe shkon, ndaj dëgjoni trupin tuaj!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Shigjetarit

Hej Shigjetarë, tingëllon sikur kjo është një… kohë “interesante” për ju. Disa gjëra janë të shkëlqyera dhe disa janë kaq, por hej, a nuk është shumëllojshmëria erëza e jetës? Në dashuri mund të gjeni disa lëkundje që do t’ju bëjnë të reflektoni, ndërsa në punë gjërat duken mjaft të qëndrueshme. Shikoni portofolin tuaj: i keni parë këto numra duke kërcyer kohët e fundit? Energjia juaj është si një slitë – shpresoj që të mos vuani nga vertigo! Dhe mbani mend: me fat në lojë… epo, së shpejti do ta zbuloni!

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Hej Bricjapë, duket sikur ka disa valë nën sipërfaqe. Nuk është koha për të bërë ndonjë çmenduri në dashuri, për të mbajtur një profil të ulët dhe për të vëzhguar. Në punë mund të ndiheni sikur jeni në një maratonë pa vijë fundi, por merrni frymë thellë. Fati luan fshehurazi, ndaj mbajini sytë hapur! Për financat: kujdes nga mbeturinat e panevojshme. Dhe energjia? Mund të jetë më mirë, merrni momentet tuaja të pushimit.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Hej, Ujorë! Duket sikur universi ka vendosur të luajë ping-pong me fatin tuaj – pak lart e poshtë, a? Dashuria mund t’ju shohë të rrënjosni vetëm për momentin. Në punë, megjithatë, ju këshilloj të mos pushoni në dafinat tuaja, yjet thonë se ka vend për t’u rritur. Financat? Jo slitë rul, por kini kujdes për vrima të vogla në portofolin tuaj. Energjia juaj yo-yo: gjeni ritmin tuaj dhe kërceni me të!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Peshqve

Hej, miq Peshq, duket se ka disa sfida për t’u përballur në këtë periudhë të pacaktuar. Ndërsa energjia mund të mos jetë në maksimumin e saj, ekziston një ndjenjë e ekuilibrit të brendshëm që ju ndihmon të mbani timonin të qëndrueshëm. A shkakton dashuria zemërim dhe financa? Epo, le të themi se është më mirë të mbash një sy në atë euro shtesë. Në punë, mund të ndiheni sikur po notoni kundër rrymës – qëndroni atje! Dhe mbani mend: ndonjëherë edhe qëndrimi në vend është një hap i vogël përpara.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 2

HOROSKOPI E MARTË 20 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Ah, Deshë! Duket se kohët e fundit universi ka vendosur të luajë pak me ju. Disa gjëra mund të mos shkojnë sipas planit, ndoshta është koha për të ngadalësuar dhe rishikuar disa zgjedhje. Mos u shqetësoni shumë për financat, por kujdesuni për shëndetin tuaj, kujdesuni për veten! Në dashuri ka ulje dhe ngritje, ndaj mbani të hapur komunikimin. Në punë? Mbajeni të freskët dhe kërkoni ekuilibrin.

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Demit

Pra, miq Dema, duket se ka disa re në horizont për sa i përket financave, kini kujdes në portofolin tuaj. Por eh, mund të ketë pak energji pozitive që qarkullon rreth jush, kështu që përdorni atë nxitje për të kaluar ditën. Në dashuri… le të themi se nuk është pikërisht periudha e pasioneve të mëdha të shpalosura, por e qetë, asgjë dramatike. Puna vazhdon me ritme konstante, asgjë e bujshme por je në rrugën e duhur.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 1
Energjia: 4

Horoskopi i Binjakëve

Hej, Binjakë! Duket se disa yje po luajnë, por mos u frikësoni. Ju mund të ndiheni sikur jeni në një slitë emocionale kohët e fundit, kështu që merrni frymë dhe përpiquni të mbani këmbët në tokë. Mund të ketë disa trazira në punë: jini gati për të kapur mundësitë në fluturim. Në dashuri… mirë, është e ndërlikuar. Energjia juaj luhatet më shumë se zakonisht, ndaj balanconi mirë!

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Gaforres

Përshëndetje Gaforre, duket sikur universi ka disa ulje dhe ngritje në pritje për ju. Shpirti juaj aventurier mund t’ju gjejë në situata të pazakonta, ndaj jini gati për të kapërcyer valën. Karriera duket se kërkon më shumë vëmendje, mos lejoni që shpërqendrimet t’ju çojnë në rrugë të gabuar! Në planin shëndetësor, kujdesuni për veten pa lënë pas dore sinjalet e trupit tuaj. Edhe nëse fati juaj nuk është në të mirën e tij, përdorni atë intuitë të mprehtë për të lundruar nëpër pengesat financiare.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Luanit

Hej Luanë, duket se do të vijnë disa ulje-ngritje. Energjia juaj është gati të përjetojë një slitë rul, bëhuni gati ta menaxhoni atë vitalitet ashtu siç mundeni vetëm ju! Dashuria mund t’ju sjellë disa telashe, kështu që mbani sytë hapur dhe zemrën tuaj të sigurt. Në punë, megjithatë, gjërat janë më të qeta: vendosni qëllimet tuaja pa nxitim, por me vendosmëri. Financat? Epo, ndoshta është më mirë të mbash një sy në ato llogari.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëresha! Jini të përgatitur për një kohë kur disa aspekte të jetës suaj mund të ndjehen të ndenjura, por jini të sigurt, nuk është asgjë që nuk mund ta trajtoni me saktësinë tuaj të zakonshme. Mund të zbuloni se intuita dhe ana juaj shpirtërore janë më të ndezura nga sa prisnit, përdorni këtë në avantazhin tuaj. Mos harroni, edhe pse financat ose karriera juaj mund të kërkojnë vëmendje shtesë tani, mbani atë ekuilibër të brendshëm që ju veçon.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Peshores

Pra, të dashur Peshore, duket se gjithësia po luan letra me ju. Ka një lloj energjie konfliktuale që qarkullon – nga njëra anë mund të ndiheni sikur jeni në një slitë emocionale, nga ana tjetër ka një vrull krijues gati për t’u shfrytëzuar. Dashuria shkakton zemërim, por nuk është asgjë që nuk mund ta përballosh. Në punë? Kini kujdes që të mos humbni fokusin. Shëndeti dhe financat? Mos u shqetësoni, por kushtojini vëmendje detajeve.

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 4
Energjia: 5

Horoskopi i Akrepit

Hej, Akrepë! Duket sikur jeni gati të përjetoni një sërë kohësh të përziera. Në dashuri mund të gjeni disa pengesa, por asgjë të pakapërcyeshme. Në punë, qëndroni të qetë, sfidat janë një ndeshje për dhëmbët tuaj të mprehtë. Fati? Epo, është si moti: i ndryshueshëm me kthjellime të papritura. Financat tuaja nuk janë aq rozë sa një muzg në Karaibe, ndaj kujdes shpenzimet tuaja! Energjia luhatet më shumë se sinjali Wi-Fi në një shtëpi të vjetër.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 2

Horoskopi i Shigjetarit

Pra, Shigjetarë, duket se universi ka disa ulje dhe ngritje në pritje për ju. Yjet sugjerojnë një fazë energjie që nuk është saktësisht në krye, kështu që ndoshta është koha për të ngadalësuar për një moment. Në punë mund t’ju duhet të përballeni me disa situata më të vështira se zakonisht, por hej, ju jeni krijuar për sfida! Dashuria? Mund të jetë më mirë ose më keq, varësisht nga sa mundoheni. Financat… le të themi se maturia nuk dëmton kurrë. Pasuri? Mos u mbështetni shumë tek Lady Luck tani!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Bricjapit

Bricjapë, dëgjoni këtu: duket se disa planetë po veprojnë lart dhe kjo mund të ndikojë në mojo-n tuaj në një mënyrë pak lart e poshtë. Le të flasim për financat dhe shëndetin, ku ndoshta duhet të keni një sy, ndërsa jeni në punë, mirë, le të themi se mund të ketë disa valë më të favorshme për të hipur. Gjithçka që shkëlqen në dashuri dhe fat nuk është flori, por mbani mend se nuk keni nevojë të shkëlqeni gjithmonë për të qenë të vlefshëm.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë, duket sikur universi ka disa ulje dhe ngritje në pritje për ju. Nuk është koha për të bërë plane të mëdha dashurie apo për të shpërdoruar kursimet tuaja. Karriera mund të jetë një slitë rul, kështu që përgatituni për çdo rast. Për sa i përket shëndetit dhe energjisë, mund të ndiheni sikur jeni në një trampolinë – vigjilencë dhe kujdes janë fjalët kyçe!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 4
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Hej, Peshq! Dëgjoni këtu: Duket sikur po ndodh një paqëndrueshmëri për ju. Disa dallgë mund t’ju tundin ujërat në vendin e punës dhe financat, por ju dini të notoni mirë mes këtyre grackave. Në dashuri, ka një ndjenjë të përzier: jo të gjithë peshqit dalin në sipërfaqe menjëherë. Fati luan me ju fshehurazi – duke u shfaqur dhe zhdukur kur nuk e prisni. Energjisë? Është si batica, vjen e shkon, përpiqu ta kalosh sa më mirë!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

HOROSKOPI I JAVËS 19-25 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Përshëndetje Deshë, duket se disa aspekte janë pakësuar kohët e fundit. Ju mund të keni pasur disa probleme me financat ose të ndiheni sikur universi nuk po funksionon në favorin tuaj për sa i përket fatit. Por hej, jo gjithçka është gri: energjia juaj mund t’ju befasojë dhe t’ju shtyjë nëpër çdo pengesë të vogël që hasni. Jini të kujdesshëm me marrëdhëniet dhe punën, që të dyja kërkojnë një sasi të mjaftueshme durimi tani. Por ju do ta mbyllni javën me një lajm të mrekullueshëm që do t’ju ndryshojë jetën.

Dashuria: 5
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Demit

Hej Dema, duket se ju duhet të përgatiteni për një kohë të përzier. Energjia juaj kalon nëpër çati, por kushtojini vëmendje shëndetit tuaj, mirë? Në dashuri mund të gjeni disa pengesa dhe në punë… mirë, le të themi se nuk është koha për t’u çlodhur shumë. Financat janë të qëndrueshme, asnjë slitë ekonomike në horizont. Mos harroni: çdo ditë sjell aventurën e saj!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 4
Energjia: 5

Horoskopi i Binjakëve

Hej Binjakë, duket sikur era po kthehet në favorin tuaj në disa fusha, por mos lejoni që flladi t’ju largojë nga ai qiell paksa i vrenjtur. Disa stuhi të vogla mund të testojnë qëndrueshmërinë tuaj. Mbani ekuilibrin tuaj dhe përdorni atë forcë për të përballuar një sfidë të ardhshme profesionale. Në frontin sentimental, gjërat mbeten të qëndrueshme, kështu që ju mund të merrni frymë lehtë.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Gaforres

Oh, Gaforre! Kjo nuk është koha për të qenë një vetmitarë, dalja dhe lidhja mund t’ju habisë. Në punë, mos lejoni që monotonia t’ju fikë, kërkoni stimuj krijues. Dashuria ka lëkundjet e saj, por mbani mend, edhe retë kalojnë. Financiarisht? Kini kujdes nga ato tundime impulsive. Ju mund të ndjeni një rënie të energjisë: dëgjoni trupin tuaj.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Luanit

Hej, Luanë! Duket se universi ju pret disa ulje-ngritje. Mund të ndjeni një tronditje në financat tuaja, ndaj kujdesni kuletat tuaja! Për sa i përket karrierës sime, jo gjithçka shkon ashtu siç prisja, por në horizont ka vezullime interesante drite. Dashuria? Një fushë e minuar nëse nuk jeni të kujdesshëm, merrni kohën tuaj, mirë? Ndezja dhe fikja e energjisë: përfitoni nga majat! Dhe së fundi, fati mund t’ju prekë atëherë kur nuk e prisni.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëresha! Duket sikur yjet kanë pak ulje-ngritje për ju. Energjia juaj ka qenë një slitë rul kohët e fundit, a? Mos u shqetësoni shumë për financat, ato mund të mos jenë të shkëlqyera, por mund të mos jenë as katastrofike. Në dashuri, mund të gjeni disa lëkundje të papritura – mos u shqetësoni! Në punë, mbani ritmin tuaj konstant: këmbëngulja shpërblehet gjithmonë. Vetëm mos harroni të mbani një sy në shëndetin tuaj dhe përpiquni të kërkoni atë ekuilibër të brendshëm.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Peshores

Pra, Peshore, duket se qielli ka vendosur të përziejë pak kartat për ju! Pa grirë fjalët, mund të ndiheni sikur jeni në një anije në mëshirën e valëve. Për sa i përket zemrës dhe portofolit, le të themi se nuk është saktësisht koha më e ndritshme. Megjithatë, nuk ju mungon energjia dhe kjo mund t’ju ndihmojë të lundroni nëpër disa det të trazuar në punë. Qëndroni të vendosur dhe kërkoni ekuilibrin e brendshëm, do t’ju duhet shpirti juaj zen!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Akrepit

Hej, Akrepë! Duket se yjet janë pak me temperament kohët e fundit. Do ta gjeni veten duke lundruar në nivelet e larta dhe të ulëta, ndaj kini kujdes nga valët emocionale. Në dashuri mund të keni disa tronditje, por asgjë që nuk mund ta përballoni me karizmin tuaj të zakonshëm magnetik. Në punë? Mbani sytë hapur: mundësitë e papritura mund të trokasin në derën tuaj. Mos harroni të mbani një sy edhe në atë portofol, fati është i luhatshëm dhe ju nuk dëshironi të kapen në befasi.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Shigjetarit

Hej Shigjetarë, duket se në këtë periudhë ekuilibri i brendshëm është pak si Wi-Fi, herë pas here i paqëndrueshëm. Në dashuri mund të gjeni shumë ndërhyrje, por mos u shqetësoni! Gjërat janë të qeta në punë, ndaj qetësohuni dhe mos u stresoni. Shikoni financat tuaja: shmangni blerjet impulsive ose do ta gjeni veten duke u përballur me më shumë se disa monedha që mungojnë në portofolin tuaj. Energjisë? Është sikur ke fjetur me karikuesin në prizë: je i karikuar!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Hej Bricjapë, duket sikur universi ka përgatitur një përzierje intriguese për ju. Ju mund të ndiheni pak të tronditur në departamentin emocional dhe shpirtëror, kështu që mbajeni fort. Në planin financiar nuk është momenti për të bërë hapin e madh, është më mirë të luani zgjuar. Në dashuri, gjërat mund të nxehen ose ftohen shpejt, qëndroni fleksibël! Në punë ka sfida, por asgjë që nuk mund t’i përballoni me aftësitë tuaja tipike. Mbani mend: fati është i paqëndrueshëm dhe energjia… epo, kjo është një slitë!

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë, duket sikur yjet kanë pak kripë për të hedhur në bishtin tuaj të peshkut. Ndërsa në disa zona mund të ndiheni sikur keni marrë timonin e fatit, në disa të tjera… epo, le të themi se gjithçka nuk është paqësore në mbretërinë nënujore. Mos lejoni që stuhitë e vogla të shkatërrojnë surfimin tuaj, përdorni atë përshtatshmëri të famshme për të hipur në valë. Dhe mbani mend: Intuita është spiranca juaj kur qiejt janë me re.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 5
Energjia: 3

Horoskopi i Peshqve

Hej Peshq, duket se yjet kanë një mesazh të vogël për ju: mund të gjeni disa pengesa në planin financiar, por përshtatshmëria juaj ndaj problemeve është linja juaj e shpëtimit. Dashuria? Mund t’ju sjellë disa telashe, por është një periudhë stresuese, mos e fajësoni partnerin. Mos u kapni shumë nga stresi i punës, mos harroni të ruani ekuilibrin e brendshëm dhe të dëgjoni shqisën tuaj të gjashtë kur është e nevojshme. Dhe nëse ndjeni se energjia juaj po pakësohet, kërkoni momente relaksi.
Nga fundi i javës një ngjarje do të ndryshojë rrënjësisht jetën tuaj dhe ju siguroj se është një lajm i mirë!

Dashuria: 5
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 3

HOROSKOPI E HËNË 19 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Dëgjoni, Deshë, yjet sugjerojnë që mund të hasni disa turbulenca në financat dhe shëndetin tuaj. Nuk është koha për të qenë të pamatur, kujdesuni për veten dhe kushtoni vëmendje shpenzimeve tuaja. Por, eh… ka një por! Energjia juaj duket se është me të vërtetë në top dhe kreativiteti po troket në derë: përdorni atë në avantazhin tuaj pa e tepruar.

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 4

Horoskopi i Demit

Të dashur Dema, duket se universi ka vendosur të luajë ping-pong me fatin tuaj, pak lart e pak poshtë. Dashuria mund t’ju shkaktojë disa dhimbje koke nëse këmbëngulni të mos i shihni gjërat ashtu siç janë, ndërsa jeni në punë… le të themi se është më mirë ta ulni kokën tani për tani. Shëndeti duhet ruajtur me kujdes, dëgjoni trupin tuaj! Financat në balancë por asgjë katastrofike: kujdes shpenzimet e panevojshme. Një këshillë? Përdoreni atë energji të fryrë për aktivitete konstruktive në vend që ta shpërdoroni atë.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Binjakëve

Pra, Binjakë, duket se yjet kanë pak ulje-ngritje për ju. Energjia juaj është si një slitë rul kohët e fundit – ju mund të gjeni zen tuaj ose të humbni durimin në një rrahje zemre. Dhe shikoni, nuk po flas vetëm në mënyrë metaforike! Në punë? Mund të ketë disa lëkundje të papritura, jini gati ta përballoni atë kaos me shkëlqimin tuaj të zakonshëm (ose të paktën atë që ka mbetur). Dashuria ka momentet e saj të hidhura: buzëqeshni me gjërat e vogla, por mos prisni fishekzjarre çdo ditë. Financat? Le të themi se do të ishte më mirë të lini diçka mënjanë.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Gaforres

Pra, të dashur Gaforre, duket se yjet janë pak kapriçioze së fundmi. Do të keni momente ku energjia juaj do të jetë si një slitë me rul, ulje dhe ngritje befasuese! Në punë mund të ndiheni sikur jeni në një lojë të nivelit ekspert të Tetris, por hej, kujt nuk i pëlqen një sfidë? Financat duken me një sy pozitiv, ndoshta është koha e duhur për atë karton gërvishtje? Dashuria… epo, le të themi se është më mirë t’i mbani sytë (dhe zemrën) hapur. Mos harroni: ekuilibri i brendshëm dhe i jashtëm sjell mrekulli!

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 5
Energjia: 2

Horoskopi i Luanit

Hej, Luanë! Duket se yjet kanë një mesazh të përzier për ju. Energjia juaj kalon përmes çatisë, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Në dashuri ka sfida, por ju dini t’i përballoni me vendosmëri. Në punë qëndroni në krye të gjërave dhe mos i nënvlerësoni detajet e vogla por të rëndësishme. Financat? Mund të shkaktojnë disa dhimbje koke më shumë se zakonisht, mbani një sy në shpenzimet e panevojshme. Dhe mos harroni të dëgjoni intuitën tuaj: ajo mund t’ju udhëheqë drejt zgjedhjeve të mençura.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëresha! Ju mund të ndiheni pak sikur po ecni në një litar të hollë gjatë kësaj kohe. Jeta juaj e dashurisë mund të përdorë një majë erëz, ndërsa në punë gjërat duket se po ecin pa shumë gunga. Kujdes financat tuaja: pak maturi nuk dëmton kurrë. Dhe energjia? Epo, le të themi se nuk është pika juaj e fortë për momentin, por asgjë që nuk mund të menaxhohet me disa zakone të mira.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Peshores

Hej Peshore, duket se yjet kanë një mesazh të përzier për ju. Në disa zona mund të ndiheni sikur po ecni në hënë, duke u kthyer prapa kur doni të ecni përpara. Dashuria është pak në ekuilibër, kështu që merrni pak kohë për të reflektuar mbi atë që dëshironi vërtet. Puna? Epo, le të themi se do të duhet të luftosh pak më shumë se zakonisht. Fati nuk është saktësisht në anën tuaj tani, por mos u shqetësoni shumë! Në planin financiar ju këshilloj të jeni të kujdesshëm, shpenzimet e çmendura mund të presin kohë më të mira.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

 

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, duket sikur universi ka vendosur të luajë ping-pong me financat tuaja: qëndroni vigjilentë. Dashuria mund t’ju shkaktojë dhimbje koke, por asgjë që nuk mund të zgjidhet me një dialog të vogël. Në punë qëndroni të qetë dhe vazhdoni pa nxitim, është më mirë të hidhni hapa të vegjël por të sigurt. Energjia juaj luhatet si sinjali juaj Wi-Fi, prandaj përpiquni ta menaxhoni mirë në mënyrë që të mos mbeteni pa energji kur ju nevojitet më shumë.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Hej, Shigjetarë! Kohët e fundit mund të duket sikur universi po ju teston në disa mënyra të çuditshme. Pajtueshmëria juaj me të tjerët është nën një yll të çuditshëm, por mos lejoni që kjo të ndikojë në shpirtin tuaj aventuresk. Në fushën e punës dhe financiare gjërat janë mjaft… le të themi interesante. Ju takon juve ta interpretoni si të doni! Dashuria? Epo, ndoshta është më mirë të përqendrohesh në Netflix tani për tani. Mos harroni të shtriheni, shëndeti nuk pret!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

O Bricjapë, duket sikur kohët e fundit universi po luan pak me ty. Ndërsa mund të ndiheni sikur jeni në një slitë emocionale në disa zona, përpiquni të mos lejoni që kjo të tronditë ekuilibrin tuaj të brendshëm legjendar. Në dashuri ka sfida për të përballuar, por asgjë që nuk mund ta përballoni. Në punë, qëndroni të qetë dhe ecni përpara pa u stresuar shumë për pengesat e vogla, do të shihni përmirësime afatgjata. Energjia juaj është e luhatshme: mos harroni të pushoni kur është e nevojshme!

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Hej, Ujorë! Dëgjo, duket sikur universi i ka përzier pak kartat për ju. Në disa fusha ju jeni duke bërë shkëlqyeshëm, ndërsa në të tjera… mirë, le të themi se ka vend për përmirësim. Mos e mundni veten para kohe dhe përdorni atë trurin tuaj të madh për t’i kthyer edhe momentet e këqija në favorin tuaj. Qëndroni në rrugën e duhur dhe mbani mend: çdo re ka argjendin e saj!

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Hej, Peshq! Shikoni, nuk është koha për të vënë bast gjithçka në një kartë, në dashuri apo në punë. Fati duket se ka shkuar me pushime pa lënë adresën, por të paktën financat tuaja po luhaten. Energjisë? Mund të jetë më mirë, ndaj përpiquni të pushoni kur të keni mundësi dhe mos e teproni.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 2

HOROSKOPI E DIEL 18 SHKURT 2024

Horoskopi i Dashit

Hej Deshë, duket sikur ka disa gunga të vogla në rrugë. Nuk është koha për të bërë plane të mëdha dashurie apo karriere, është më mirë të ruani një profil të ulët dhe të fokusoheni në rikuperimin e ekuilibrit të brendshëm. Fati mund të mos jetë në anën tuaj, ndaj bëni kujdes me financat! Megjithatë, energjia juaj mbetet e qëndrueshme – përdorni atë me mençuri.

Dashuria: 2
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Demit

Pra, Dema, sigurisht që tingëllon sikur ka disa ulje dhe ngritje në rrugën tuaj. Shpirti juaj aventurier mund t’ju çojë në disa situata interesante, por kini kujdes që të mos humbni ekuilibrin tuaj të brendshëm. Në punë mund të hasni sfida, asgjë që nuk mund ta përballoni me këmbënguljen tuaj të zakonshme. Dhe pastaj fati… le të themi se është më mirë nëse nuk llogarisni shumë në këtë për momentin.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Binjakëve

Hej Binjakë, duket sikur disa aspekte të jetës suaj po shkëlqejnë më shumë se zakonisht, ndërsa të tjerat… epo, le ta themi kështu: mund të ketë vend për përmirësim. Mos lejoni që sfidat e vogla t’ju pengojnë, përballuni me ato me atë energji ngjitëse që keni dhe përdorni intuitën tuaj natyrore. Vetëm mos harroni të mbani një sy në mirëqenien tuaj të përgjithshme dhe mos e lini pas dore aspektin financiar.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Gaforres

Hej Gaforre, me sa duket do të vijnë disa ulje-ngritje. Energjia juaj mund të notojë si deti nën një hënë të plotë, kështu që merreni filozofikisht. Në dashuri gjërat janë goxha mirë, shijoni udhëtimin pa pritshmëri jorealiste. Në punë, qëndroni të qetë edhe nëse diçka ju shqetëson, qëndrimi zen është çelësi. Financat? Epo, mos bëni asgjë të çmendur! Dhe së fundi, nxirre herë pas here atë frymën tënde aventureske!

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Luanit

Hej Luanë, duket sikur universi ka përgatitur disa ulje dhe ngritje për ju. Dashuria mund t’ju japë disa dhimbje koke, ndaj mbajini sytë hapur. Në punë jo gjithçka është ashtu siç duket, kujdes ku i vendosni putrat. Lajmi i mirë është se financat nuk do t’ju stresojnë shumë, por mos u ndalni në dafinat tuaja. Energjia juaj? Ai noton si një mane në erë, trajtoje mirë!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Virgjëreshës

Pra, Virgjëresha, duket se do të lundroni në disa ujëra të rrëmbyeshëm. Ju mund të ndiheni sikur jeni në një varkë pa rrema në disa aspekte të jetës tuaj, por hej, jo gjithçka është e stuhishme! Ju keni disa burime mjaft të mira të brendshme – përdorni ato. Mund të ketë disa sfida interesante në punë që do t’ju vënë në provë, ndaj merreni ato në mënyrë filozofike. Ne dashuri? Mos prisni fishekzjarre, por mos prisni as heshtje të akullta.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Peshores

Hej, Peshore! Duket se do të vijnë pak ulje-ngritje. Ju mund të gjeni disa sfida në sferën e financave dhe të punës, asgjë që unë nuk mund të përballoj, megjithatë! Nga ana tjetër, dashuria mund të tregojë disa shenja pozitive. Energjia është kaq e tillë: ka ditë më të mira në horizont. Mos harroni të ruani ekuilibrin tuaj të brendshëm, kjo mund t’ju ndihmojë të lundroni më lehtë nëpër ujërat e trazuar.

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Akrepit

Dëgjoni, Akrepë, duket se kohët e fundit universi ka vendosur të luajë ping-pong me energjitë tuaja. Mund të ketë disa sfida në dashuri dhe ndoshta karriera nuk është në top formë. Por eh, jo gjithçka shkon keq! Fati juaj mund t’ju japë një ndihmë kur nuk e prisni atë dhe në planin financiar le të themi se mund të jeni më keq. Rimbushni ato bateri sepse do t’ju duhet energji!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Shigjetarit

Hej, Shigjetarë! Duket se disa aspekte të jetës janë pak në ekuilibër kohët e fundit. Përputhshmëria juaj me të tjerët mund të testohet, ndërsa intuita dhe kreativiteti po ndriçojnë si fishekzjarre. Tregohuni të kujdesshëm me financat, duket se mund t’ju rrëshqasë një lëvore metaforike e bananes nëse nuk jeni të kujdesshëm. Përndryshe, është një kohë energjie të kundërta: merreni me qetësi.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Bricjapit

Shefa, qëndroni të sintonizuar pasi financat tuaja mund të luhaten, mbani një sy në buxhetin tuaj. Dashuria duket e qëndrueshme, por mos prisni ende fishekzjarre. Në punë do ketë disa sfida, por asgjë që nuk mund ta përballoni me vendosmërinë tuaj të zakonshme. Fati? Nuk është se do të ketë shumë gjëra këtë herë. Duke folur energjikisht… epo, pini një kafe shtesë.

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë, duket sikur ka disa ulje dhe ngritje për ju përreth. Në dashuri mund të ketë disa valë për të hipur, kështu që jini gati për disa veçori të vogla të fatit. Në punë? Epo, nuk është koha për t’u tërhequr: përballuni me sfida me vendosmëri. Pasuria ju shkel syrin, por mos u mbështetni vetëm në këtë, ju do të duhet të bëni pjesën tuaj! Financat janë një rrugë e rrëshqitshme, kini kujdes se ku shkelni (dhe qindarkat tuaja). Energjia luhatet si gjithmonë, shfrytëzojeni mirë atë që keni.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Peshqve

Ah, Peshq, herë deti është i qetë e herë disi i trazuar. Kjo periudhë mund t’ju sjellë disa valë më të larta se zakonisht për sa i përket shëndetit: kujdesuni për veten, mirë? Në punë, gjërat duket se po ecin përpara pa shumë gunga, pa jaht por as edhe një gomone. Financat? Hm, menaxhojini me kujdes, nuk ka shira të artë në horizont tani për tani. Në dashuri… epo, le të themi se nuk është tamam stina e dashurisë së egër. Kurseni energji për atë që ka vërtet rëndësi!

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3


Send this to a friend