VOAL

VOAL

HOROSKOPI 3 NËNTOR 2016

November 3, 2016
blank

Komentet

blank

HOROSKOPI I JAVËS 2-8 TETOR 2023

Horoskopi i Dashit

Përshëndetje Deshë, dëgjoni: përputhshmëria dhe cilësia juaj janë në krye! Sidoqoftë, mos harroni të punoni në ekuilibrin tuaj të brendshëm, është e rëndësishme. Situata e dashurisë mund të jetë më e mirë, por gjithçka është nën kontroll në duart tuaja. Puna? Pak a shumë në të njëjtën barkë me dashuri. Financat duken premtuese: megjithatë pa shpenzime të çmendura! Ah, kur bëhet fjalë për energjinë… mirë, ju jeni një raketë!

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa ne jemi të zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 5
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Hej, Dema! Në jetën tuaj shfaqen sfida të reja. Aftësia juaj për t’u përshtatur ju ndihmon të kapërceni valën e fatit që duket paksa hezituese. Dashuria mund të jetë e turbullt, por karriera dhe financat janë të qëndrueshme. Mbani një sy në shëndetin tuaj dhe gjeni ekuilibrin tuaj të brendshëm.

“Suksesi nuk është përfundimtar, dështimi nuk është fatal: është guximi për të vazhduar atë që ka rëndësi.” Winston Churchill

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Binjakëve

Hej Binjakë, duket sikur po lundroni në një det kontrastesh. Në dashuri, mund të mos jeni kampion i përputhshmërisë për momentin, por aftësitë tuaja sociale janë të nivelit të lartë! Fokusohuni te shëndeti dhe financat: Është koha për të bërë një pushim dhe për të ribalancuar. Ndërsa karriera juaj mund të duket jofrymuese tani, mbani mend se çdo fazë ka uljet dhe ngritjet e saj.

“Jeta është si të ngasësh një biçikletë. Për të ruajtur ekuilibrin duhet të lëvizësh.” Albert Einstein

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Gaforres

O miq Gaforre ! Pajtueshmëria juaj me të tjerët është paksa e përzier, por mos lejoni që kjo t’ju dekurajojë. Përshtatshmëria është e fortë tek ju dhe cilësitë tuaja shkëlqejnë edhe në situatat më të errëta. Edhe pse fati është paksa i pakapshëm kohët e fundit, dashuria ju jep atë nxitje të energjisë pozitive. Mund të ketë disa momente të vështira në karrierën tuaj, por shëndeti juaj fizik dhe mendor duket të jetë i fortë. Financat? Një rënie e vogël për të monitoruar, asgjë për t’u shqetësuar.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Luanit

Miku Luan, pajtueshmëria jote me të tjerët është vërtet unike. Ju keni një aftësi për t’u përshtatur me situata të reja që pakkush mund të mburret dhe shpirti juaj aventurier është i pakrahasueshëm. Por kujdes me financat, mund të ketë momente paqëndrueshmërie. Mençuria dhe ekuilibri i brendshëm do t’ju ndihmojnë shumë në menaxhimin e këtyre vështirësive.

“Aventura mund të jetë e rrezikshme, por rutina është vdekjeprurëse.” – Paulo Coelho

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëreshë! Dëgjo, përshtatshmëria jote u testua dhe dolët me kokën lart. Pavarësisht gjithçkaje, ju keni ruajtur një ekuilibër të brendshëm që ngjall admirim. Fati nuk po ju kthen shpinën, por mos u mbështetni vetëm tek ai për financat tuaja. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, por ju dini si ta trajtoni veten. Megjithatë, kini kujdes për shëndetin tuaj.

“E vetmja mënyrë e vërtetë për t’u përballur me botën është të përballesh me veten.” Joseph Campbell

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Peshores

Miq Peshore, po kaloni një periudhë energjie dhe kreativiteti shumë të lartë që ju shtyjnë të jepni më të mirën në çdo fushë. Megjithatë, mos harroni t’i kushtoni vëmendje shëndetit dhe financave – ka shenja që duhet t’i merrni seriozisht. Dashuria duket premtuese, por karriera mund të ketë disa gracka.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

– Dashuria: 4
– Puna: 2
– Fat: 3
– Financat: 1
– Energjia: 5

 

Horoskopi i Akrepit

Hej, Akrep! Megjithë energjinë tuaj të fortë dhe shpirtin aventuresk, duket se mund të keni një paqëndrueshmëri në financat tuaja. Për fat të mirë, dashuria mban gëzime të mëdha dhe karriera tregon shenja pozitive. Për sa i përket shëndetit, mund të ketë disa lëkundje, por asgjë për t’u shqetësuar.

“Suksesi është të ecësh nga dështimi në dështim pa humbur entuziazmin.” Winston Churchill

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Shigjetarit

Hej, shok Shigjetar, bëhu gati për një udhëtim aventure. Aftësitë tuaja sociale nuk shkëlqejnë aq mirë sa zakonisht, por energjia juaj është në çati! Fati mund të shfaqet dhe t’i japë një shtysë karrierës suaj që ka nevojë për të; mos e lini të shpëtojë. Në frontin e dashurisë ka sfida për të kapërcyer. Pavarësisht këtyre hijeve të vogla, unë shoh ekuilibrin e brendshëm në rritje dhe një zgjim të krijimtarisë suaj.

“Jeta është ajo që ndodh kur je i zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Ju e dini Bricjapë, të gjithë kemi ditët tona jo të mira. Dhe duket se kjo periudhë është pak e tillë për ju në planin e dashurisë dhe financave. Ndoshta nuk është faza jote me fat, por ti e di çfarë thonë, pas stuhisë vjen gjithmonë qetësia! Ka edhe anë pozitive: jeni në formë të shkëlqyer fizike dhe të shkathët mendërisht. Aftësitë tuaja të komunikimit po shkëlqejnë më shumë se kurrë.

“Nuk është se sa herë bie, por sa herë ngrihesh.” Abraham Lincoln

Dashuria: 1
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Ujorit

Ujori më i dashur, nivelet e energjisë dhe kreativiteti juaj janë të larta! Pavarësisht kësaj, financat tuaja mund të kenë pak më shumë vëmendje. Ruani ekuilibrin në punën dhe karrierën tuaj, por mbani mend se edhe dashuria ka nevojë për hapësirën e saj. Në fund, kushtojini vëmendje shëndetit tuaj.

“Jeta është ajo që ndodh kur je i zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Hej, Peshq! Karriera juaj mund të ketë disa pengesa të papritura. Mos lejoni që t’ju zhgënjejë dhe mos harroni të bëni më të mirën pa marrë parasysh. Edhe pse fati mund të mos jetë në anën tuaj, dashuria duket se po lulëzon bukur. Financat tuaja mund të jenë paksa të paqëndrueshme, ndaj kushtojini vëmendje. Energjia mund të mungojë, por ju e dini se si të gjeni ekuilibrin tuaj të brendshëm.

“Jeta është ajo që na ndodh kur jemi të zënë duke bërë plane të tjera.” – John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 2

blank

HOROSKOPI E HËNË 2 TETOR 2023

Horoskopi i Dashit

Dashi është në prag të veprimit, ndonjëherë aq i vrullshëm sa mund të duket i tepruar. Kjo është një shenjë dalluese e Dashit, fuqia e tij. Megjithatë, kjo fuqi duhet të udhëhiqet dhe të kontrollohet. Tani do ta kuptonit sikur po filloni një fazë të re të ekzistencës suaj, të jetuar në liri të plotë. Është e qartë se kushdo që ka qenë i kufizuar në një rol të caktuar për një kohë të gjatë, i detyruar të bëjë diçka që nuk i pëlqen, kur vjen mundësia për të marrë kontrollin e plotë të jetës së tij, mund të rrezikojë të ekzagjerojë, veçanërisht në marrëdhëniet emocionale. . Është e rëndësishme të gjesh ekuilibrin.

Horoskopi i Demit

Si një Dem i vërtetë, ju jeni në mes të fazës kozmike, duke luajtur rolin e një shpëtimtari të vërtetë në këto kohë. Hëna është shenja juaj, siç është edhe Jupiteri i mrekullueshëm. Përgjegjësitë bien mbi ju, një situatë e përkeqësuar nga humbja e një pike referimi kohët e fundit. Ndjej se që nga qershori i kaluar ju jeni përballur me një sërë sfidash të luftuara fort për të ruajtur atë që është e çmuar për ju. Dikush duhet t’ju duartrokasë për vendosmërinë tuaj, duke kuptuar lodhjen tuaj. Sidoqoftë, mbani mend, në kohë sforcime të mëdha, jeta hap një rrugë të re, ndonjëherë në mënyra të çuditshme të shtrembëruara, duke sjellë me vete mundësi të reja. Pra, ndërkohë që lodhja ndonjëherë mund t’ju turbullojë shpirtin, nuk duhet ta lini atë t’ju ndalojë të qëndroni vigjilentë dhe të përgjigjeni ndaj rrethanave aktuale.

Horoskopi i Binjakëve

Personat e lindur nën shenjën e Binjakëve kanë qartësisht dëshirën për t’iu përkushtuar aktiviteteve të këndshme dhe e kuptoj që, duke marrë parasysh ngjarjet e fundit, një shkëputje nga intensiteti mund të jetë pikërisht ajo që ju nevojitet. Jeni më rehat kur mund të buzëqeshni dhe të keni ndërveprime pozitive me të tjerët. Megjithatë, ekziston gjithashtu një nevojë reale për të trajtuar disa çështje urgjente të punës, por mbani mend se mund të merrni një moment edhe për veten tuaj. Ka nevojë për të trajtuar dhe zgjidhur çështje dashurie që janë lënë në pritje. Bëjeni këtë përpara ditës së 8-të, sepse në atë pikë Afërdita mund të hyjë në një fazë kritike, duke kërkuar vëmendjen tuaj.

Horoskopi i Gaforres

Gaforre, mund ta ndiej zhgënjimin tuaj me vendin tuaj në renditje, por nuk është për shkak të pengesave në punë apo dashuri. Duket sikur ndiheni të trajtuar në mënyrë të padrejtë, sikur keni vuajtur një lloj abuzimi kohët e fundit. Në punë, edhe pse po arrini rezultate, ndjeni njëfarë mosnjohjeje. Ju gjithashtu mund të ndjeni se dikush po vë në dyshim ose po zhvlerëson përpjekjet tuaja. Por mos lejoni që acarimi të mbizotërojë, horoskopi juaj do të përmirësohet nga data 8 kur Afërdita do të jetë në shenjën tuaj, në favorin tuaj.

Horoskopi i Luanit

Luanë, mund të ndjeni peshën e përgjegjësive të tepërta ose të keni përshtypjen se jeni të rrethuar nga individë tek të cilët nuk mund të mbështeteni. Mund të ndodhë që ju të ndjeni mungesë njohjeje nga njerëzit përreth jush dhe që e keni perceptuar vlerësimin e tyre për aftësitë dhe forcën tuaj si thjesht oportuniste. Megjithatë, ju jeni vërtet të fortë dhe të aftë. Rekomandimi im për ju është të kanalizoni energjinë tuaj pozitive drejt atyre që me të vërtetë e meritojnë besimin tuaj.

Horoskopi i Virgjëreshës

Virgjëresha, në këtë epokë është e nevojshme të tërhiqni vëmendjen tuaj për një ngjarje të rëndësishme astrologjike që ndodh në tetor. Në fakt, do të vini re kalimin e Venusit në shenjën tuaj, një moment që ju sjell mundësinë për të rizbuluar dashurinë. Për çiftet që përjetojnë turbulenca, kjo periudhë ofron një shans për t’u rikuperuar dhe nëse kriza është provuar të jetë e ndaluar, do të ketë ende vend për të arritur një kompromis. Megjithatë, nuk po flasim vetëm për afera sentimentale. E kuptoni që shqetësimi juaj kryesor për momentin është puna. Padyshim që dëshironi të çliroheni nga barra që ndjeni për shkak të kundërshtimit të Saturnit, por rekomandimi im astrologjik është të mos i shpëtoni situatës. Edhe nëse lundrimi është me shikim, ndihma e Jupiterit është në anën tuaj. Këtë situatë e keni ndjerë që në qershor, por duhet të keni besim se rezultatet nuk do të vonojnë.

 

Horoskopi i Peshores

Në këtë periudhë është absolutisht normale nëse ndiheni të irrituar ose të lodhur. Marsi është aktualisht në shenjën tuaj, një simbol i acarimit, inflamacionit dhe tensionit; në një kuptim më shpirtëror, mund të tregojë gjithashtu një lloj neverie ndaj disa aspekteve të jetës suaj. Megjithatë, ju rekomandoj që të jeni të kujdesshëm. Ka njohje të reja pozitive në rrugë, megjithatë, është thelbësore që të vendosni veten në mënyrë që të gjeni një qetësi dhe ekuilibër të brendshëm këto ditë.

Horoskopi i Akrepit

Le të rishikojmë së bashku se çfarë ka ndodhur në episodet e kaluara. Mes qershorit dhe tetorit, diçka e pazakontë duket se ka qëndruar në ajër në lidhje me çështjet e dashurisë dhe marrëdhëniet familjare. Siç thamë dje, në rastin më të mirë, asgjë nuk ka ndryshuar. Megjithatë, sa monotone! Në fakt, ndiheni mjaft të shqetësuar për situatat e punës dhe nuk është periudha ideale për të bërë lëvizje të nxituara për shkak të kundërshtimit të Jupiterit. Por ndoshta duke e kthyer situatën në favorin tuaj, mund të merrni diçka më të qëndrueshme. Prisni që të vijnë edhe emocione të reja!

Horoskopi i Shigjetarit

Sigurisht që Shigjetari, më duket e qartë se në mjedisin tuaj të punës është thelbësore të eksploroni qasje të reja, veçanërisht kur siguritë e së kaluarës duket se nuk ekzistojnë më dhe rezultatet janë të dobëta. Për më tepër, nëse keni një pozicion drejtues, kërkimi për konsideratën e të tjerëve do të bëhet edhe më i ngutshëm, megjithëse mendimi i të tjerëve nuk ju ndikon shumë, të jem i sinqertë. Por kjo është e kuptueshme, ju jeni një individ i rrënjosur në besimet e tij. Në lidhje me këto besime, jeni të sigurt për dashurinë dhe pasionin tuaj të vazhdueshëm për dikë, i cili, për të dëgjuar, muaji tetor do t’ju vërë në stres.

Horoskopi i Bricjapit

Miqtë e Bricjapit, e gjejmë veten përballë një Marsi armiqësor që sjell me vete lodhje dhe rraskapitje. Shumë shpesh, për të shmangur përballjen me gabimet e njerëzve të tjerë, ju e gjeni veten duke marrë frenat. Shfaqet një periudhë akute tensioni dhe vetmie, e cila ju shtyn të reflektoni mbi ngjarjet e jetës suaj. Bëhuni gati për një javë të ardhshme që është më shumë meditative sesa operacionale. Nëse keni lënë pas dore ndjenjat tuaja ose keni shtyrë zgjimin e dashurisë, ose nëse dikush ka vënë në dukje një qëndrim disi të largët, është koha të ktheheni në lojë.

Horoskopi i Ujorit

Ujorë, ka një hënë atipike, sikur në këto ditë e gjeni veten duke u përballur sërish me një provë. Një formë çlirimi që kërkon shkëputje nga disa zakone, të cilat megjithatë e kam vënë re është e vështirë për ty për momentin dhe nuk mund të vihet në dyshim. Duhet t’i kushtojmë vëmendje edhe çështjes ekonomike, sepse për shumë të lindur në këtë shenjë ka një sfidë që lidhet me sferën e punës. Me pak fjalë, është mirë të mos rrezikoni shumë. Megjithatë, ky është një qiell që favorizon një ndryshim domethënës duke nisur nga tetori, sepse Venusin nuk do ta kemi më në opozitë. Pra, nuk është e sigurt që do të ktheheni apo do të takoni shpirtin tuaj binjak, por sigurisht që do të jeni më të hapur për dialog dhe më pak të tensionuar në marrëdhëniet tuaja.

Horoskopi i Peshqve

Diçka më shumë po shfaqet për Peshqit në këtë periudhë, ndoshta një pasiguri në lidhje me ndjenjat. Distancat, si fizike ashtu edhe emocionale, duhet të reduktohen. Duhen më shumë momente dialogu me partnerin, për të kuptuar pritshmëritë e tij. Nëse ndjeni se diçka nuk shkon, është e rëndësishme të mbani mend se vendasit e shenjës së Peshqve shpesh nuk e shprehin me fjalë nevojën e tyre për dashuri, por shpresojnë që partneri ta kuptojë nevojën. Nëse partneri nuk përgjigjet siç duhet, mund të shfaqen pasoja. Përveç kësaj, duhet të kemi parasysh edhe kundërshtimin e Venusit. Ndaj, të lindurit në shenjën e Peshqve, të cilët e vlerësojnë kaq shumë dashurinë dhe dëshirojnë t’i përgjigjen, do të duhet të jenë të kujdesshëm. Nëse kjo nuk ndodh, ata mund të kryejnë hakmarrje të vogla. Është thelbësore të shmangni konfliktet për të ruajtur ekuilibrin. Aktualisht, për t’u ndjerë mirë është gjithashtu e rëndësishme të rishikoni punën tuaj dhe ndoshta të shqyrtoni taktika të reja për t’u përmirësuar.

blank

HOROSKOPI I MUAJIT TETOR 2023

DASHI

Nuanca intensive për këtë muaj! Tetori do të sjellë nënshkrimin e një energjie të madhe, një vendosmëri të bërë nga këmbëngulja, por edhe nga elasticiteti dhe inteligjenca. Është keqardhje, megjithatë, që emocionet mund të jenë aq të forta, saqë t’ju çojnë në rrugë të gabuar, duke ju bërë herë pas here impulsiv, por nganjëherë pasionantë dhe magjikë. Në përgjithësi, do të keni një kohë që do t’ju bëjë të ndiheni të gjallë, në kontakt me veten. Dhe edhe nëse zgjedhjet tuaja nuk janë gjithmonë më të mirat, kjo nuk do të thotë se ato janë të gabuara, sepse ata do të flasin për ju dhe për atë që ëndërroni.

 

DEMI

Shumë efikasitet, shumë dëshirë për hakmarrje dhe triumf! Qofshin çështje familjare, personale, pune apo shëndetësore, këtu jeni gati të bëni gjithçka të funksionojë me përkushtim maksimal! Do të dëshironi stabilitet, por ndryshimet e shumta që kanë ndodhur ndoshta ju kanë bërë të kuptoni se nuk mund të rrini duarkryq dhe prandaj ndoshta do të përpiqeni të futni vetë transformime dhe risi të tjera. Do të jeni mirë pothuajse gjatë gjithë tetorit, vetëm në fund mund të përjetoni disa emocione ose mendime të caktuara me pak pasiguri.
Mbajini këmbët në tokë!

BINJAKËT

Një muaj vërtet interesant ju pret! Ndërkohë, cilësitë e theksuara nga yjet do të jenë të klasit të parë: vendosmëria, energjia, sharmi, komunikueshmëria, optimizmi (po flasim për atë çiltërsinë klasike që quan fat dhe mundësi të mira…).
Me pak fjalë, një foto e bukur që mund t’ju ndihmojë të përmirësoni jetën tuaj personale, të rriteni në jetën tuaj të punës dhe shoqërore dhe të kaloni një muaj të këndshëm plot argëtim dhe risi. Një nga ata muaj për të kujtuar dhe jetuar plotësisht!

GAFORRJA

Tetori do të sjellë ulje-ngritje, me momente të këndshme të përqendruara veçanërisht në fillim dhe në fund të muajit. Në fakt, në këto momente do të përjetoni situata premtuese për argëtim dhe kohë të lirë, dhe kalimi cilësor i kohës së lirë ju ndihmon gjithmonë ta përballoni me më shumë entuziazëm jetën e përditshme dhe telashet e saj! Merita do t’i shkojë edhe dialogut, i cili është i qartë dhe efektiv, ndërsa në pjesën qendrore, për fat të keq, nuk do të jetë më i miri dhe, në të vërtetë, mund të krijojë disa keqkuptime që duhet të adresohen me qetësinë më të madhe, veçanërisht brenda familjare dhe për arsye ekonomike.

LUANI

Jeni njerëz luftarakë dhe të guximshëm dhe këtë muaj yjet do t’i nxjerrin në pah këto cilësi. Megjithatë, për fat të mirë nuk duket se ka ndonjë vështirësi. Në të vërtetë, tetori mund të jetë një periudhë shumë e këndshme, në të cilën mund të shoqëroheni me miq të vjetër ose të takoni të rinj, ose të kënaqeni me udhëtime dhe udhëtime të vogla ose të përballeni me sukses me disa probleme familjare. Vetëm nga fundi disponimi juaj mund të kthehet drejt pasigurisë, për shkak të dyshimeve ose një gjendje shpirtërore që ndoshta është ende konfuze për momentin.

VIRGJËRESHA

Diskretë dhe interesantë këtë muaj! Do të filloni me mendjen tuaj të gumëzhitur, duke menduar për hipoteza, projekte, ndoshta do të jeni shumë aktiv në rrjetet sociale. Megjithatë, kini kujdes nga nervozizmi, i cili pothuajse do të duket se do t’ju kalojë nëpër venat gjatë tetorit. Ka arsye të ndryshme, të cilat për disa prej jush do të jenë të sakta, të lidhura me një ngjarje të caktuar, ndërsa për të tjerët mund të mbeten të hutuar ose të motivuar nga frika irracionale. Sido që të jetë, humori do iu nënshtrohet ulje-ngritjeve në pjesën qendrore, sepse javën e fundit emocionet do bëhen më lineare.

PESHORJA

Tetori do të jetë vërtet muaji juaj! Duke lënë mënjanë vendasit e fundit të shtatorit, ky do të jetë sezoni i ditëlindjes. Një nga ato momente ku mund të reflektoni, të bëni një bilanc dhe të festoni. Me kalimet në të cilat do të gjeni veten, humori do të jetë pozitiv, i karakterizuar nga dashuria, butësia dhe dëshira për lehtësi. Po, sepse jeta gjithmonë përfshin momente të rënda, ndaj duhet të kujdeseni për lehtësinë. Dhe ky tetor do t’ju ofrojë shumë mundësi për t’u argëtuar, relaksuar dhe buzëqeshur. Do të jetë një kohë e mrekullueshme!

AKREPI

Tetori ka lindur nën shenjën e reflektimit. Por mos mendoni se duhet të kaloni gjithë kohën duke medituar, përkundrazi. Në fakt, do të jetë edhe një shenjë komunikimi, hapjeje me jashtë dhe takime me njerëz të rinj.
Vendosja e një dialogu efektiv në familje do të jetë më e lehtë në këtë fazë të parë. Më pas qielli do të marrë nuanca neutrale për t’u spikatur edhe një herë me ngjyra të ndezura me ardhjen e ditëlindjes suaj, kur fillimisht Afërdita dhe pothuajse në fund Mërkuri do të kalojnë në Akrep. Mbyllja me ngjyra të ndezura, atëherë!

 

SHIGJETARI

Me siguri nuk do të mërziteni. Por le të shkojmë dhe të shohim qiellin që ju shqetëson. Tetori fillon me Merkurin dhe Marsin kundër njëri-tjetrit, një paralajmërues i nervozizmit dhe grindjeve, ndoshta edhe të hidhura. Në të njëjtën kohë, megjithatë, do të merrni mbështetjen e Venusit dhe Jupiterit, planetët e fatit dhe të dashurisë, ndaj, siç e kuptoni mirë, nuk është e sigurt që ata do të kapërcejnë vështirësitë, përkundrazi! Përqendrohuni në anën e ëmbël të karakterit tuaj, të menduarit pozitiv, besimin dhe optimizmin: dhe do të shihni që, pavarësisht tensionit, gjithçka do të jetë mirë.

 

BRICJAPI

Për një pjesë të mirë të muajit do t’ju duhet të përballeni me tensione të vogla, grindje brenda familjes ose çështje të tjera të pakëndshme, por të gjitha të menaxhueshme dhe të zgjidhshme. Qetësia do t’ju arrijë në pjesën e fundit të tetorit. Deri atëherë, qëndroni të qetë dhe qëndroni një gjykatës i pafuqishëm i asaj që nuk funksionon. Mund të jenë shpenzime të papritura, por edhe në këtë rast duroni sepse edhe këtë do ta kapërceni. Miqësi, udhëtime dhe argëtim? Gjithmonë kah fundi i tetorit, i bukur dhe magjik gjatë gjithë kohës!

 

UJORI

Tetori fillon me një përkëdhelje dhe një buzëqeshje. Qielli do t’ju buzëqeshë pothuajse në unison, duke ju dhënë emocione lineare, pasion, vendosmëri dhe shumë qetësi. Disa prej jush mund të dëshirojnë të prezantojnë gjëra të reja në shtëpinë tuaj, të rinovojnë ose zbukurojnë, për shembull, ose të mirëpresin një qenush. Të tjerët, megjithatë, nëse munden, do të preferojnë të eksplorojnë botën, madje edhe atë afër qytetit të tyre. Do të jetë një kohë argëtuese dhe me fat, në disa mënyra.

 

PESHQIT

Çfarë muaji i çuditshëm! Irritimi dhe nervozizmi nuk do të duken aq të pazakontë, nëse mendoni për telashet e përditshme dhe ngjarjet e papritura të brendshme që mund të ndodhin gjatë këtij tetori. Megjithatë, nga fundi i muajit, siguritë e nuancuara do të fillojnë të hapin rrugën brenda jush, si përkëdhelja e lehtë e një personi të dashur gjatë gjumit. Ndihesh mirë por nuk e kupton vërtet se çfarë ndodhi! Dhe do të jetë kështu: qielli ju jep një përkëdhelje që ngadalë do të sjellë përfitime të reja në jetën tuaj. Por do të duhet pak kohë për ta kuptuar atë.

blank

HOROSKOPI E DIEL 1 TETOR 2023

Horoskopi i Dashit

Hej, Deshë! Përshtatshmëria dhe aftësitë tuaja komunikuese janë në kulmin e tyre. Vjen energji e madhe, por kushtojini vëmendje shëndetit tuaj, pak i lëkundur së fundmi. Dashuria nuk është vërtet gjëja jote tani, a? Në karrierën tuaj ju duhet më shumë vendosmëri, ndërsa në financat… mirë, mund të shkojë më mirë.

“Fati favorizon guximtarët.” Virgil

Dashuria: 1
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Hej, miq Dema! Duket se përputhshmëria juaj me të tjerët do të jetë pak lart e poshtë. Mos u trembni! Përshtatshmëria juaj duket të jetë shumë e lartë, kështu që do të jeni në gjendje të përballoni situata të vështira. Në dashuri mund të ketë disa pengesa, por asgjë që nuk mund ta kapërceni. Aktualisht jeni të bekuar me fat të mirë dhe kjo do të ndihmojë në financat tuaja të cilat janë mjaft të qëndrueshme. Megjithatë, unë do t’ju këshilloja të kini kujdes për shëndetin tuaj.

“Masa se kush jemi ne është ajo që bëjmë me atë që kemi.” Vince Lombardi

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 4
Energjia: 2

Horoskopi i Binjakëve

Oh, Binjakë! Ju pret një kohë interesante. Pajtueshmëria juaj me të tjerët është përmes çatisë, kështu që mund të jetë koha për të krijuar lidhje të reja. Edhe nëse fati duket se ju rrëshqet nëpër duar si rëra nëpër gishta, ju keni mjaft energji për të kompensuar. Ana juaj shpirtërore dhe mençuria po lulëzojnë; përdorni këto energji në avantazhin tuaj! Megjithatë, jini të kujdesshëm për shëndetin tuaj i cili mund të ketë nevojë për më shumë vëmendje se zakonisht.

“Dallimi midis asaj që jemi dhe asaj që do të donim të ishim qëndron në atë që bëjmë.” Charles Robert Darwin

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Gaforres

Hej, miq Gaforre. Dëgjoni, përputhshmëria juaj po prek qiellin, por financat tuaja mund t’ju bëjnë një mashtrim. Ndjehet sikur jeni në një slitë emocionale dhe karriera juaj është si të rrëshqiteni në një lëvozhgë bananeje. Por mos u shqetësoni shumë: jeni plot energji dhe kreativitet!

“Mënyra e vetme për të bërë punë të shkëlqyer është të duash atë që bën.” – Steve Jobs

Dashuria: 4
Puna: 1
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Luanit

Dëgjoni, Luanë: përputhshmëria juaj me të tjerët dhe aftësitë e tua të komunikimit janë të nivelit të lartë! Tani le të flasim për financat tuaja… mirë, le të themi se ka vend për përmirësim. Në dashuri dhe në karrierë po ecni mirë edhe nëse mund të keni disa pengesa. Por mos u shqetësoni, ju keni një sasi të mirë mençurie për të trajtuar këto situata. Së fundmi, një këshillë e vogël për shëndetin: bëni kujdes të mos e neglizhoni.

“Në jetë, nuk janë hapat që hidhni apo këpucët që përdorni, por gjurmët që ju lini.” Pablo Picasso

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëresha! Duket se përshtatshmëria juaj është në kulmin e saj kohët e fundit. Ndërkohë që financat mund të mos jenë përshtatja juaj e fortë gjatë kësaj kohe, mençuria juaj do t’ju udhëheqë në kohët e vështira. Dashuria mund të jetë pak e lëkundur, por mbani mend, ekuilibri i brendshëm është thelbësor për të përballuar çdo sfidë romantike. Shëndeti juaj është mjaft i mirë dhe me një karrierë të qëndrueshme duhet të ndiheni mjaft energjikë.

“Kurrë mos ndaloni së ëndërruari, sepse vetëm ata që ëndërrojnë mund të fluturojnë.” – Peter Pan

Dashuria: 3/5
Puna: 4/5
Fat: 4/5
Financat: 2/5
Energjia: 3/5

Horoskopi i Peshores

Miq Peshore, krijimtaria juaj është në kulmin e saj dhe reflektohet në çdo aspekt të jetës tuaj. Dashuria mund të mos jetë forca juaj tani, por aftësitë tuaja sociale janë aq të mira sa që ju ende arrini të mbani lidhjet tuaja emocionale të forta. Pavarësisht disa ulje-ngritjeve në karrierë, ju jeni një lider i vërtetë në fushën tuaj. Shëndeti juaj mund të kërkojë vëmendje ndaj jepini pak kohë.

“Kreativiteti përfshin thyerjen e modeleve të vendosura për t’i parë gjërat ndryshe.” Edward De Bono

Dashuria: 2
Puna: 4
Fat: 3
Financat: 3
Energjia: 5

 

Horoskopi i Akrepit

Miq Akrepë, në këtë periudhë energjia juaj është kulmore! Ana juaj aventureske do t’ju shtyjë të kërkoni përvoja të reja. Në dashuri dhe miqësi do keni sfida për t’u përballur, por falë intuitës tuaj do të arrini t’i kapërceni ato. Megjithatë, kujdes me financat, mund të ketë ngjarje të papritura. Në karrierën tuaj po jepni më të mirën nga vetja dhe rezultatet janë të dukshme.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera,” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Shigjetarit

Hej, Shigjetarë! Nuk është koha për të bërë dashuri apo plane për karrierë. Energjia juaj është e ulët dhe mund të mos jetë më e mira për vendime të rëndësishme. Por hej, financat tuaja duket se po shkojnë mirë, kështu që ndoshta mund të relaksoheni pak dhe të shijoni frytet e punës suaj. Vetëm mos harroni se aventura mund të presë derisa të ndiheni më bombastik!

“Dituria i tejkalon të gjitha armët e luftës.” Sofokliu

Dashuria: 2
Puna: 1
Fat: 3
Financat: 4
Energjia: 1

Horoskopi i Bricjapit

Hej Bricjapë, duket se rruga juaj është paksa e mbushur me ulje-ngritje këto ditë. Pavarësisht disa paqëndrueshmërisë në financat dhe karrierën tuaj, dashuria shkëlqen në qiellin tuaj si një yll i Veriut. Energjia juaj po rinovohet ngadalë dhe ju mund ta ndjeni atë. Bilanci i brendshëm është diçka për të cilën duhet të punoni, por jeni në rrugën e duhur. Sidoqoftë, mbani mend, jo i gjithë ari shkëlqen.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Ujorit

Hej, Ujorë! Mençuria dhe aventurieri juaj janë në rritje, por mos harroni të kujdeseni për çështjet tuaja financiare. Mbani ekuilibër të mirë të brendshëm dhe të jashtëm për të lundruar nëpër ujërat e trazuar të jetës. Mos kini frikë: ju jeni më i fortë se sa mendoni.

“Masa përfundimtare e një njeriu nuk është vendi ku ai qëndron në kohë rehatie dhe komoditeti, por ku qëndron në kohë sfidash dhe polemikash.” Martin Luther King Jr.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Oh, miq Peshq. Natyra juaj aventureske këtë herë është në det të hapur, mos kini frikë të eksploroni perspektiva të reja! Në fushën e dashurisë ka diçka gatimi: qëndroni të hapur ndaj surprizave. Në punë? Pak më e mërzitshme se zakonisht, por intuita juaj do t’ju ndihmojë të lundroni edhe në ujërat më të turbullta. Financat mund të jenë paksa të paqëndrueshme, por asgjë që nuk mund të menaxhohet me mençuri dhe ekuilibër të brendshëm.

“Aventura mund të bëjë shumë për një person. Ai mund ta heqë insektin nga zemra ose ta ngjitë atje; në varësi të rrethanave.” Lord Baden Powell

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

blank

HOROSKOPI E SHTUNË 30 SHTATOR 2023

Horoskopi i Dashit

Përshëndetje Deshë, kini kujdes të mos e teproni me energjinë tuaj e cila është shumë e lartë, rrezikoni ta shpërdoroni pa nevojë. Në dashuri, gjërat janë padyshim më mirë, ndoshta shumë mirë? Mos u bëni naiv. Ka disa probleme në punë, por asgjë e pakapërcyeshme. Financat tuaja janë mjaft të qëndrueshme dhe pasuria ju shikon me një sy dashamirës.

“Jeta është 10% ajo që ndodh me ne dhe 90% si reagojmë ndaj saj.” Charles R. Swindoll

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 5

 

Horoskopi i Demit

Hej Dema, mençuria dhe cilësitë tuaja janë fenerë të vërtetë në mes të detit. Pavarësisht disa turbulencave në frontin e përshtatshmërisë, sigurisht që nuk ju mungon energjia për të përballuar pengesat. Karriera juaj mund të duket pak e lëkundur, por ekuilibri juaj i brendshëm do t’ju ndihmojë të qëndroni të fortë. Dashurisë mund t’i duhet të presë një moment ndërsa ju punoni me veten tuaj.

“Jeta është me të vërtetë e thjeshtë, por ne insistojmë ta bëjmë atë të ndërlikuar.” Konfuci

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 2
Energjia: 4

 

Horoskopi i Binjakëve

Miq Binjakë, jeta juaj duket si një veshje e pikave të dritës dhe hijes në këtë periudhë. Fati po ju jep një dorë të konsiderueshme, por ndoshta duhet t’i kushtoni vëmendje shëndetit tuaj. Dashuria është pak lart e poshtë, ndërsa financat tuaja mund të kenë nevojë për më shumë vëmendje. Pavarësisht gjithçkaje, ju jeni plot energji! Gjithmonë mbani mend se ekuilibri juaj i brendshëm është i rëndësishëm.

“Jeta nuk matet nga numri i frymëmarrjeve që marrim, por nga momentet që na lënë pa frymë.” Maya Angelou

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 2
Energjia: 4

 

Horoskopi i Gaforres

Hej, miq Gaforre! Duket se fati juaj po lëkundet pak, ndaj mos u mbështetni shumë në kthesat e fatit. Karriera juaj mund të ketë disa valë të vogla, por ju jeni mjaftueshëm të adaptueshëm për të kapërcyer pengesat. Në dashuri gjërat po shkojnë mirë; Ndoshta është koha për t’u hapur më shumë? Për sa i përket shëndetit, përpiquni të kujdeseni për veten dhe të mbani nivelin tuaj të lartë të energjisë.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa ne jemi të zënë duke bërë plane të tjera.” – John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 4

 

Horoskopi i Luanit

Luanë, nivelet tuaja të përgjithshme të përshtatshmërisë dhe mençurisë janë një forcë për t’u llogaritur. Dashuria juaj duket se po lulëzon, por kini kujdes për financat tuaja të cilat mund të jenë paksa të lëkundura. Energjia juaj është e lartë ndaj shfrytëzojeni në avantazhin tuaj. Karriera juaj mund të vijë me disa pengesa të vogla, por asgjë që nuk mund ta kapërceni.

“Asnjëherë mos prisni rezultate të ndryshme nëse vazhdoni të bëni të njëjtat gjëra.” – Albert Einstein

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

 

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej Virgjëresha, duket se kohët e fundit po lundron në disa ujëra mjaft të qetë. Fati është në anën tuaj dhe financat nuk janë aspak të këqija. Megjithatë, mund të provoni të jepni pak më shumë nga vetja kur bëhet fjalë për marrëdhëniet tuaja personale – ju jeni pothuajse aty! Gjithashtu mos harroni ta trajtoni lehtë në punë dhe përpiquni të ruani ekuilibrin tuaj të brendshëm.

“Jeta jonë është ajo që e bëjnë mendimet tona.” Marcus Aurelius

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 4
Energjia: 3

 

Horoskopi i Peshores

Përshëndetje Peshore, ndonjëherë jeta mund të duket paksa e ndërlikuar. Pajtueshmëria me të tjerët nuk është në mënyrën më të mirë, por ju jeni mjaftueshëm të adaptueshëm për të përballuar situatat. Pavarësisht gjithçkaje, ana juaj shpirtërore dhe mençuria juaj do t’ju ndihmojnë të mbani një ekuilibër të mirë të brendshëm. Dashuria mund të jetë e vështirë për t’u gjetur, ndërkohë që karriera dhe financat po shkojnë mjaft mirë. Do të ndiheni plot energji, edhe pse mund t’ju duhet të punoni me emocionet tuaja.

“Jeta është ajo që ndodh kur jemi të zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 4
Energjia: 5

 

Horoskopi i Akrepit

Hej Akrepë, përputhshmëria juaj me shenjat e tjera është diçka vërtet e veçantë. Për sa i përket përshtatshmërisë, ju jeni një kampion i vërtetë! Pavarësisht kësaj, nuk duket të jetë momenti juaj i artë në vendin e punës; mos u shqetësoni shumë për këtë, mbani mend se çdo fazë ka një fund. Shëndeti është paksa i luhatshëm, por asgjë alarmante. Financat tuaja janë të qëndrueshme dhe po rriten ngadalë por në mënyrë të qëndrueshme. Shpirti juaj aventurier do t’ju çojë në përvoja të reja emocionuese.

“Fitorja më e madhe është ajo mbi vetveten.” Platoni

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Përshëndetje, miq Shigjetarë! Nuk duket si një kohë rozë kur bëhet fjalë për dashurinë, por hej, mos e humbni shpresën. Vazhdo, mund të jetë më mirë nga sa mendoni. Fati juaj është në harmoni me energjinë tuaj: i ekuilibruar, por jo emocionues. Financat? Ato mund të luhaten midis ngritjeve dhe uljeve si një slitë rul.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Bricjapit

Hej, të dashur Bricjapë! Kur bëhet fjalë për dashurinë, gjërat mund të jenë paksa të ndërlikuara, por mos u dëshpëroni. Në punë, aftësia juaj për t’u përshtatur me ndryshimet do t’ju ndihmojë të kapërceni çdo pengesë. Financat tuaja janë të qëndrueshme dhe solide – vazhdoni kështu! Fati mund të jetë i pakapshëm për ju ndonjëherë, por mbani mend se energjia pozitive tërheq energji pozitive.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 5
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Hej Ujorë! Përputhshmëria juaj me të tjerët po shkon mirë, ashtu si edhe aftësitë tuaja sociale. Edhe pse shëndeti juaj nuk është në gjendjen më të mirë dhe financat tuaja janë paksa në ekuilibër, ana juaj shpirtërore është forcuar. Dashuria është një slitë: emocionuese, por e paparashikueshme! Mund të bëni më mirë në punë, por mbani mend se edhe momentet e qetësisë së dukshme mund të çojnë në gjëra të mëdha.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Peshqve

Dëgjoni, të dashur Peshq. Mund të përballeni me disa sfida biznesi dhe financiare, por nuk ka asgjë për t’u shqetësuar shumë. Keni energji dhe intuitë të fortë që do t’ju ndihmojnë ta kapërceni atë. Dashuria mund të jetë pak lart e poshtë, por aftësitë tuaja sociale janë të nivelit të lartë! Mbani ekuilibrin dhe mbani mend: fati kthehet.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 5

blank

HOROSKOPI E PREMTE 29 SHTATOR 2023

 

Horoskopi i Dashit

Përshëndetje Deshë! Tani, nuk dua t’ju shqetësoj shumë, por duket sikur do të kaloni një periudhë ulje-ngritjesh. Dashuria dhe karriera juaj mund të jenë pak të vështira, ndaj përgatituni të zbatoni të gjithë mençurinë tuaj. Për fat ju jeni plot energji dhe ekuilibër të brendshëm: shfrytëzoni sa më shumë! Financat tuaja? Epo, le të themi se duhet të mbani një sy në shpenzimet tuaja. Pavarësisht gjithçkaje, mbani mend: çdo re ka arsyen e saj të ekzistencës.

“Në fund të fundit, është pikërisht mundësia e realizimit të një ëndrre që e bën jetën interesante.” Paulo Coelho

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

 

Horoskopi i Demit

Të dashur Dema, përputhshmëria dhe aftësitë tuaja sociale duket se janë në formë të mahnitshme. Në dashuri mund të hasni disa pengesa, por asgjë që nuk mund të kapërcehet me pak durim. Sa i përket karrierës, ka sfida në horizont, por asgjë që nuk mund ta përballoni me mençuri. Financat duken të qëndrueshme për momentin.

“Fat është ajo që ndodh kur mundësia takohet me përgatitjen.”, Seneca

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 4
Energjia: 3

 

Horoskopi i Binjakëve

Hej, Binjakë! Bëhuni gati për një slitë me emocione. Energjia juaj është e pabesueshme, por mund t’ju bëjë të digjeni shumë shpejt. Në dashuri, gjërat duket se po shkojnë mirë me disa sfida të vogla për të përballuar. Financat tuaja janë në një gjendje paksa të pasigurt ndaj bëni kujdes dhe mos bëni investime të rrezikshme. Në punë, megjithatë, gjithçka shkon mirë.

“Ne nuk mund të bëhemi ajo që duam duke mbetur ajo që jemi.” Max DePree

Dashuria: 4
Puna: 5
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 5

 

Horoskopi i Gaforres

Hej, miq Gaforre! Ti e di atë? Pajtueshmëria juaj me të tjerët është në një fazë të shkëlqyer. Por jo të gjithë trëndafilat janë pa gjemba. Kohët e fundit nuk jeni shumë aventurierë dhe energjia juaj duket paksa e ulët. Por, wow, ju keni disa aftësi mjaft të mahnitshme sociale këto ditë. Ju jeni si dielli që perëndon: jo plotësisht në krye të lojës tuaj, por gjithsesi i aftë për të dhënë një shfaqje.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 1

 

Horoskopi i Luanit

Luanë, dëgjoni me kujdes: pajtueshmëria jote me të tjerët po kalon në çati. Ndoshta jo gjithçka është rozë në fushën e dashurisë, por mos u dëshpëroni! Karriera juaj duket se premton gjëra të mëdha, ndaj përqendrohuni në atë që bëni më mirë. Financat tuaja mund të përdorin disa rritje; pak si shëndeti juaj, mos e neglizhoni! Por mbani mend se jeni plot energji dhe kreativitet.

“Frika është rruga drejt anës së errët. Frika të çon në zemërim; zemërimi të çon në urrejtje; urrejtja të çon në vuajtje.” Yoda

Dashuria: 3
Karriera: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

 

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëresha! Jo çdo gjë shkon ashtu siç dëshironi. Energjia juaj është ulur dhe fati nuk duket se po ju jep një shtysë. Por duroni, ju jeni më të fortë se sa mendoni. Gjërat mund të përmirësohen në punë edhe nëse përkohësisht po përjetoni ndonjë vështirësi. Dashuria? Është një slitë rul, por mbani mend: emocionet janë bukuria e udhëtimit!

“Jeta është si të ngasësh një biçikletë. Për të ruajtur ekuilibrin duhet të lëvizësh.” Albert Einstein

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 1

 

Horoskopi i Peshores

Të dashur Peshore, përputhshmëria juaj me të tjerët është në një fazë ulje-ngritjesh, por mos u shqetësoni. Përshtatshmëria juaj do të jetë asi juaj në vrimë. Në dashuri mund të përjetoni momente intensive nëse mund të balanconi emocionet tuaja. Megjithatë, në planin financiar tregohuni të kujdesshëm ndaj vendimeve impulsive.

“Inteligjenca pa ambicie është një zog pa krahë.” Salvador Dali

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

 

Horoskopi i Akrepit

Akrep, rruga jote nuk është gjithmonë e tatëpjetë. Përputhshmëria dhe aftësia juaj për t’u përshtatur janë në një vend shumë pozitiv. Por kujdes me financat, mund të ketë surpriza të pakëndshme. Pavarësisht gjithçkaje, ju jeni plot energji dhe kreativitet.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa ne jemi të zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Shigjetarit

Përshëndetje Shigjetar! Edhe pse energjia juaj mund të duket pak e ulët, mos u shqetësoni, është vetëm një fazë. Në dashuri mund të nevojitet pak më shumë durim dhe mirëkuptim, por ju jeni në rrugën e duhur. Karriera paraqet disa sfida interesante për t’u përballur me mençuri dhe intuitë. Qëndroni të hapur ndaj mundësive të reja financiare që mund t’ju vijnë.

“Mos prisni për momentin e përkryer, merrni momentin dhe bëjeni atë të përkryer.” Abraham Lincoln

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Bricjapit

Bricjap, përputhshmëria juaj me të tjerët është në nivele yjore. Edhe pse financat tuaja mund të mos jenë në krye të lojës, ana juaj shpirtërore ju ndihmon të mbani një ekuilibër të brendshëm solid. Edhe pse energjia juaj mund të luhatet herë pas here, mençuria dhe aftësitë tuaja komunikuese janë më shumë sesa e kompensojnë atë.

“Nuk ka rëndësi se çfarë mendojnë të tjerët për ju, ajo që me të vërtetë ka rëndësi është se çfarë mendoni për veten tuaj.” – Konfuci

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Hej, Ujorë! Në rrugëtimin tuaj të jetës, mund të keni disa sfida përsa i përket karrierës dhe financave. Nuk po them se do të jetë gjithmonë keq, por gjërat mund të jenë më mirë. Megjithatë, energjia juaj është e lartë dhe intuita do t’ju udhëheqë në rrugën e duhur. Shëndeti duket se është një nga fushat tuaja të forta këtë vit. Vetëm mos harroni të ruani ekuilibrin tuaj të brendshëm.

“Jeta është ajo që ndodh kur jemi të zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Hej, Peshq! Mos u shqetësoni shumë për karrierën apo financat tuaja. Gjërat mund të mos jenë perfekte, por ju po bëni më të mirën dhe së shpejti do të vini re përmirësime. Edhe pse mund të ndiheni pak me pak energji, aftësitë tuaja të komunikimit janë të larta gjatë kësaj kohe. Përdorini këto fjalë me mençuri!

“Sepse çdo gjë ka momentin e saj dhe stinën e saj nën qiej.” Eklisiastiu 3:1

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 2

blank

HOROSKOPI E ENJTE 28 SHTATOR 2023

Horoskopi i Dashit

Hej Deshë, përputhshmëria juaj e përgjithshme me të tjerët është e paimagjinueshme dhe mund të ndiheni paksa të keq në departamentin e shëndetësisë. Në anën e mirë, intuita juaj duket se është në nivelin e saj më të lartë! Pavarësisht disa sfidave financiare që mund të lindin, përshtatshmëria juaj do t’ju ndihmojë t’i kapërceni ato. Udhëtimi juaj shpirtëror do të jetë plot me zbulime interesante.

“Jeta mund të kuptohet vetëm mbrapsht; por duhet jetuar përpara.” Søren Kierkegaard

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Hej, Dema! Duket sikur po kaloni një kohë interesante. Energjia juaj është e mahnitshme dhe karriera juaj është në ngritje, por kujdes me financat tuaja, ato mund të jenë të paqëndrueshme. Dashuria? Epo, jo aq e ndritshme sa do të dëshironit. Bilanci juaj i brendshëm do ju ndihmojë shumë pasi mençuria duket të jetë atuti juaj gjatë kësaj periudhe.

“Jeta është me të vërtetë e thjeshtë, por ne insistojmë ta bëjmë atë të ndërlikuar.” Konfuci

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Binjakëve

Përshëndetje, Binjakë! Prisni disa ulje-ngritje. Përputhshmëria juaj me të tjerët është në krye, kështu që marrëdhëniet do të kenë topa bore. Kur bëhet fjalë për dashurinë, mund të dëshironi të ngadalësoni pak. Jo gjithçka që shkëlqen është flori. Sa i përket karrierës, po ia del shumë! Por mbani një sy në shëndetin tuaj; Mos e teproni me punën. Duke folur për financat… epo, ndoshta duhet të kafshosh plumbin për një kohë, miku im.

“Suksesi konsiston në kalimin nga një dështim në tjetrin pa humbur entuziazmin.” Winston Churchill

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Gaforres

Hej, miq Gaforre! Aventurizmi juaj po arrin nivele stratosferike dhe mund t’ju çojë në disa vende vërtet interesante. Energjia juaj është e lartë, por do t’ju duhet të punoni për shëndetin tuaj. Në planin e dashurisë, prisni disa surpriza të hidhura e të ëmbla ndërsa fati duket se nuk po nxiton t’ju gjejë. Mbani ekuilibrin tuaj të brendshëm për të menaxhuar financat me mençuri.

“Jeta është ose një aventurë e guximshme ose asgjë.” Helen Keller

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Luanit

Oh, Luanë, yjet na thonë se fati juaj është në një fazë mjaft neutrale; nuk ka asgjë për t’u shqetësuar, por nuk ka asgjë për të festuar. Shëndeti duket se luhatet pak, ndaj kujdesuni për veten. Dashuria mund të jetë pika juaj e fortë nëse mund të menaxhoni emocionalitetin e tepruar. Karriera juaj ka nevojë për më shumë energji dhe financat tuaja janë të qëndrueshme si kurrë më parë.

“Mënyra më e mirë për të parashikuar të ardhmen është ta krijosh atë”, Peter Drucker

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 5
Energjia: 2

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëresha! Edhe pse pajtueshmëria juaj me të tjerët është paksa e luhatshme dhe financat tuaja nuk duket se shkëlqejnë me dritën e tyre, ju do të demonstroni mençuri dhe ekuilibër të brendshëm vërtet të lakmueshëm. Karriera do të jetë e mirë, por kini kujdes për shëndetin tuaj: mund t’ju duhet të shikoni se çfarë hani. Gjeni kohë për t’u çlodhur!

“Jeta është ajo gjë që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Peshores

Peshore të dashur, në jetën tuaj duket se ekuilibri nuk është gjithmonë në favorin tuaj. Pajtueshmëria juaj me të tjerët është pak e lëkundur dhe cilësia e marrëdhënieve tuaja mund të përmirësohet. Ju keni pasur disa momente më të mira në dashuri, por mbani mend, baticat ndryshojnë gjithmonë. Financat tuaja? Eh… ata mund të jenë më të qëndrueshëm. Por ju jeni plot energji dhe kreativitet, ndaj vini në punë këto burime!

“Përsosmëria arrihet jo kur nuk ka asgjë për të shtuar, por kur nuk ka mbetur asgjë për të hequr.” Antoine de Saint-Exupéry

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

 

Horoskopi i Akrepit

Hej, Akrepë! Ana juaj aventureske është në lulëzim të plotë dhe do t’ju çojë në përvoja të reja. Pavarësisht nga një situatë disi e lëkundur financiare, ekuilibri juaj i brendshëm mbetet i fortë. Në dashuri mund të hasni disa pengesa, por mbani mend se energjia juaj e jetës nuk njeh kufij dhe kjo do t’ju ndihmojë të përballeni me çdo sfidë.

“Aventura mund të jetë e rrezikshme, por rutina është vdekjeprurëse.” – Paulo Coelho

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Shigjetarit

Shigjetari, në përgjithësi, mund t’ju duhet të punoni pak në përshtatshmërinë dhe aftësitë tuaja komunikuese. Karriera juaj duket premtuese, por kini kujdes për shëndetin tuaj. Financat janë të qëndrueshme dhe fati është në anën tuaj. Mos harroni se nuk duhet të humbni kurrë ekuilibrin tuaj të brendshëm.

“Dallimi midis të pamundurës dhe të mundshmes qëndron në përcaktimin e personit.” Tommy Lasorda

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 4
Energjia: 2

Horoskopi i Bricjapit

Përshëndetje, miq Bricjapë! Sinqerisht, nuk duket sikur po kaloni një kohë të mirë. Ndonjëherë jeta është si kjo: merreni ngadalë dhe kërkoni strategji të reja. Nuk ju mungon përshtatshmëria dhe mençuria do jetë pika juaj e fortë gjatë kësaj periudhe. Karriera juaj mund të përdorë një tronditje, mbase është koha për të rrezikuar pak? Në dashuri gjërat janë më të mira, por gjithmonë ka vend për përmirësim!

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa ne jemi të zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Ujorit

Hej, Ujorë! Fati juaj është në pritje, mund të shkojë ose shumë mirë ose pak më pak. Në dashuri gjërat duken premtuese ndërsa puna ju vë në provë. Financat tuaja kanë nevojë për vëmendje dhe energjia juaj është e luhatshme.

“Suksesi nuk është të mos kesh dështuar kurrë, por të mos jesh kurrë i dekurajuar.” – Konfuci

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Peshqve

Përshëndetje Peshq, rruga mund të duket pak e pjerrët, por mos e humbni shpresën. Përputhshmëria dhe aventurieri juaj janë atutë tuaja gjatë kësaj periudhe. Në vendin e punës mund të ketë momente tensioni, ndaj përpiquni të ruani ekuilibrin tuaj të brendshëm. Në planin financiar duhet të keni kujdes për grackat e mundshme, ndërsa në atë të dashurisë… mirë, lërini gjërat të marrin rrjedhën e tyre të natyrshme.

“Lavdia jonë më e madhe nuk është të mos rrëzohemi kurrë, por të ngrihemi sa herë që biem.” Konfuci

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

 

blank

HOROSKOPI E MËRKURË 27 SHTATOR 2023

Horoskopi i Dashit

Hej Deshë, dëgjoni këtu. Pavarësisht disa ndryshimeve në financa dhe energji, mençuria dhe lidershipi juaj po fluturojnë. Në dashuri mund të ketë disa pengesa të vogla, por asgjë të pazgjidhshme. Kujdesuni për shëndetin tuaj dhe mos lejoni që shqetësimet për punën të vjedhin ekuilibrin tuaj të brendshëm.

“Në jetë nuk mund të kesh gjithçka; megjithatë, është e mundur të ketë mjaft.” Anonim

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

 

Horoskopi i Demit

Hej, miq Dema! Jo çdo gjë shkëlqen ashtu siç duhet në qiellin tuaj. Përputhshmëria juaj me të tjerët është pakësuar, ndaj prisni disa konflikte herë pas here. Sa i përket karrierës, mirë, jo shumë keq, por mund të bëni më mirë. Do t’ju duhet të punoni me energjinë dhe emocionet tuaja për t’i mbajtur ato të balancuara dhe të forcuara. Financat? Ata ecin rrugën e tyre pa ndonjë surprizë të madhe; e njëjta gjë vlen edhe për dashurinë që mbetet e qëndrueshme.

“Suksesi nuk është çelësi i lumturisë. Lumturia është çelësi i suksesit”, Albert Schweitzer

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Binjakëve

Hej, Binjakë! Nuk është koha më e mirë për financat, por mos u dëshpëroni. Do të jetë një periudhë ulje-ngritjesh në dashuri. Edhe pse energjia juaj është në një nivel mesatar, karriera juaj duket se po rritet vazhdimisht. Përshtatshmëria mbetet një nga pikat tuaja të forta.

“Jeta është si të ngasësh një biçikletë. Për të ruajtur ekuilibrin duhet të lëvizësh.” Albert Einstein

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Gaforres

Hej, miq Gaforre! Bëhuni gati për disa turbulenca në dashuri dhe karrierë. Financat tuaja po lëkunden pak, por mos u shqetësoni. Energjia juaj është e ulët, por fati është në anën tuaj.

“Jeta nuk është të presësh që stuhia të kalojë… Është të mësosh të kërcesh në shi!”, Vivian Greene

Dashuria: 3
Puna: 1
Fat: 5
Financat: 2
Energjia: 1

 

Horoskopi i Luanit

Luanë, rruga juaj mund të duket pak e përdredhur për sa i përket karrierës dhe financave. Mos u shqetësoni, ka mundësi ku nuk i prisni. Edhe pse energjia juaj mund të luhatet, aftësia juaj për t’u përshtatur do t’ju lejojë të përballoni gjithçka. Në dashuri gjërat do shkojnë mirë por gjithmonë kërkoni ekuilibrin!

“Ne e dimë se çfarë jemi, por nuk e dimë se çfarë mund të jemi.” William Shakespeare

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëresha! Nuk është koha më e mirë për financat tuaja, por mos u shqetësoni shumë. Energjia dhe mençuria juaj mund të ndihmojnë për të kapërcyer këtë pengesë. Në dashuri jeni shumë mirë dhe fati duket se është në anën tuaj edhe nëse ka disa pengesa në karrierën tuaj. Mos harroni se ekuilibri i brendshëm është thelbësor: kujdesuni më shumë për anën tuaj shpirtërore!

“Jeta është ajo që ndodh kur je i zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Peshores

Hej, miq Peshore! Është koha për një introspeksion të vogël. Përputhshmëria dhe aftësitë tuaja sociale janë aq të forta si kurrë më parë, por kini kujdes për karrierën tuaj, mund të ketë disa pengesa përpara. Mos u shqetësoni shumë për financat tuaja ende; duken të qëndrueshme. Në dashuri ka ulje dhe ngritje: mos e humbni shpresën. Mos harroni se ekuilibri është gjithçka për ju!

“Nuk ka asgjë të përhershme përveç ndryshimit.” Herakliti

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, fati juaj është si një udhëtim me slitë, por ne e dimë që jeni elastik. Shëndeti mund të ketë disa lëkundje, ndaj kujdesuni për veten. Në dashuri duket se ka disa sfida përpara, por mos u dëshpëroni! Nga ana e punës ka pengesa, por aftësitë tuaja sociale do të jenë shumë të dobishme dhe sigurisht do t’ju ndihmojnë t’i kapërceni ato. Më në fund… financat? Epo… le të buzëqeshim dhe të vazhdojmë!

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa ne jemi të zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

 

Horoskopi i Shigjetarit

Hej, Shigjetarë! Jo çdo gjë po shkon mirë, a? Në dashuri duket sikur rruga është përpjetë dhe financat tuaja… mirë mos fol. Por hajde, nuk është gjithçka aq gri: po jepni gjithçka në punë dhe kjo duket se jeni energjik si një dem! Dhe pastaj është ajo cilësia juaj e lindur për t’u përshtatur me çdo situatë, po ju ndihmon shumë. Fati mund t’ju mashtrojë, por ju jeni të fortë, apo jo?

“Masa se kush jemi ne është ajo që bëjmë me atë që kemi.” Vince Lombardi

Dashuria: 1
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Përshëndetje, Bricjap! Do të jetë një kohë interesante. Cilësitë tuaja shkëlqejnë si kurrë më parë dhe energjia juaj duket e pashtershme. Megjithatë, tregohuni të kujdesshëm me financat, mund t’ju duhet një ekuilibër atje. Në dashuri gjërat po shkojnë mirë por gjithmonë ka vend për përmirësim.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Ujorit

Të dashur Ujorë, ju presin kohë interesante. Mbani në mend se karriera juaj mund të marrë disa goditje, por asgjë e pakapërcyeshme. Fati nuk do jetë në anën tuaj si zakonisht, por financat duken të qëndrueshme dhe të besueshme. Në fushën e dashurisë vibrimet pozitive janë në dukje; jini të hapur dhe lërini energji pozitive në jetën tuaj.

“E vetmja gjë që qëndron mes jush dhe qëllimit tuaj është historia që vazhdoni t’i tregoni vetes se pse nuk mund ta arrini atë.” Jordan Belfort

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Hej, Peshq! Duket sikur po kaloni një kohë interesante. Pajtueshmëria juaj është përmes çatisë, prandaj prisni të krijoni lidhje të forta dhe kuptimplote. Oh, dhe energjia juaj? Është shumë larg nga tabelat. Por shikoni, jo të gjitha lajmet janë rozë, duket se mund të keni disa probleme me financat dhe ekuilibri i brendshëm mund të jetë pak i lëkundur.

“Jeta është ajo që ndodh kur je i zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

 

blank

HOROSKOPI E MARTË 26 SHTATOR 2023

DASHI

Sot është dita e mundësive të dashurisë, ndaj mos u mbyllni në shtëpi. Në punë duhet të punoni shumë sepse do jetë një javë intensive.

 

DEMI

Sipas horoskopit sot (e martë 26 shtator 2023), kushtojini vëmendje maksimale në dashuri pasi qielli nuk është i favorshëm nga pikëpamja sentimentale. Në punë do të ishte mirë të filloni të kërkoni bashkëpunëtorë të rinj. Kini kujdes të mos humbisni mundësitë.

 

BINJAKËT

Kujdes në dashuri, pasi kjo ditë mund të jetë paksa e diskutueshme. Në punë do të shtyheni në rrugë të reja, të cilat do ju bëjnë të rriteni më tej.

 

GAFORRJA

Kohët e fundit keni qenë pak të shqetësuar, ndaj duhet të përpiqeni të gjeni pak qetësi në dashuri. Në punë, do të kërkojë përpjekje të dyfishtë pasi jo të gjithë në ekipin tuaj po bëjnë detyrat e tyre të shtëpisë. Mos harroni se vetëm një hov i shëndetshëm dhe i ndërgjegjshëm e shpëton të riun nga stresi.

 

LUANI

Sipas horoskopit, kjo ditë është pozitive për dashurinë, edhe nëse nesër mund të ketë më shumë mendime. Në punë duhet të bëni një pushim. Ju nuk mund të arrini gjithmonë atë që dëshironi, por do të shihni se do t’ju vijnë kënaqësi të mëdha.

 

VIRGJËRESHA

Dita e sotme është e përkryer për të pasur diskutime dashurie, qoftë edhe të pakëndshme. Në punë ka entuziazëm, ndaj mundohuni ta ruani. Shfrytëzojeni këtë mundësi për të përveshur mëngët dhe për të kuptuar më mirë drejtimin tuaj. Asgjë nuk është e humbur.

PESHORJA

Nëse jeni ndarë për një kohë të gjatë, duhet të filloni të shikoni përreth. Në punë ka pasur lemza të vogla, por tashmë do arrini të zgjidhni gjithçka dhe të ecni përpara. Do të shihni që do arrini të kapërceni problemet dhe mangësitë e kësaj periudhe. Ju duroni kohë të vështira dhe e përballoni botën me entuziazëm.

 

AKREPI

Sipas horoskopit të sotëm, nëse jeni beqarë, përfitoni nga kjo ditë për të takuar njerëz të rinj. Në punë mund të keni disa shqetësime financiare.

 

SHIGJETARI

Si Hëna ashtu edhe Afërdita janë në favorin tuaj, ndaj është një moment i mirë për të shprehur ndjenjat tuaja, veçanërisht nëse keni të bëni me dikë nga Peshorja. Në punë fillon një fazë rikuperimi. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë, ndaj mos u shqetësoni nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi.

 

BRICJAPI

Ka diçka që nuk funksionon në marrëdhënien tuaj. Në punë, filloni të kërkoni mundësi të reja. Nëse jeni të lodhur nga e njëjta rutinë e vjetër, do të shihni që pak nga pak gjithçka do të bjerë në vend. Jini të përgatitur për të bërë përpjekje shtesë.

UJORI

Zgjidhini problemet e marrëdhënies tuaj menjëherë dhe mos e shtyni atë. Në punë është një periudhë pozitive që do t’ju çojë në avancim në karrierë.

 

PESHQIT

Kjo ditë dhe ato në vijim do të jenë shumë të bukura nga pikëpamja e ndjenjave. Në punë, përpiquni t’i merrni gjërat lehtë dhe mos e stresoni veten shumë. Mos u shqetësoni nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi.

 

blank

HOROSKOPI I JAVËS 25 SHTATOR- 1 TETOR 2023

Horoskopi i Dashit

Miq Deshë, duket sikur ke përputhshmëri dhe përshtatshmëri të shkëlqyer. Cilësia juaj është e jashtëzakonshme. Përsa i përket dashurisë mund të bëni më mirë, por karriera juaj duket premtuese! Kujdesuni për shëndetin dhe financat, nuk janë në krye. Jeni të mirë në komunikim dhe keni intuitë të shkëlqyer. Energjia ju karakterizon edhe nëse ndonjëherë jeni emocional. Kreativiteti është pika juaj e fortë së bashku me udhëheqjen!

“Suksesi është të shkosh nga dështimi në dështim pa humbur entuziazmin.” Winston Churchill

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Përshëndetje Dema! Duket se karriera juaj është duke u nisur, urime! Dashuria mund të jetë pak e shqetësuar, por mos u shqetësoni shumë. Mos harroni t’i kushtoni vëmendje shëndetit tuaj. Oh, dhe financat tuaja? Unë do të thoja se janë mesatarisht të qëndrueshme. Energjia juaj është e lartë dhe e gjallë… Wow!

“Pasuri favorizon guximtarët.” Virgil

Dashuria: 3
Puna: 5
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Binjakëve

Hej, të dashur Binjakë! Ajri po rëndohet pak në punën tuaj dhe në jetën financiare, ndaj mos u frikësoni. Por hej, dashuria? Ajo është në rrugën e duhur. Jo se është e gjitha rreze dielli dhe ylberë, por patjetër që do t’ju bëjë të buzëqeshni më shpesh. Fati mund të shfaqet herë pas here. Ah po, energjia juaj është mjaft e çrregullt.

“Jeta është ajo që ndodh kur jemi të zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 1
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Gaforres

Përshëndetje Gaforre, kohët e stuhishme po vijnë, por mos u shqetësoni shumë. Mund ta keni pak më të vështirë komunikimin dhe financat mund të jenë të rrëshqitshme, ndaj bëni kujdes se ku shkelni! Nga ana tjetër, dashuria duket premtuese. Shëndeti juaj është i fortë dhe ekuilibri juaj i brendshëm do t’ju mbajë në tokë. Vetëm mos harroni ta bëni atë një hap në një kohë.

“Mundësia fshihet gjithmonë në vështirësi.” – Albert Einstein

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Luanit

Luanë, pavarësisht disa sfidave në karrierë dhe financa, shpirti juaj aventurier do ju çojë përpara. Energjia juaj mund të jetë pak e ulët, por intuita juaj është e nivelit të lartë. Mos harroni të kujdeseni për shëndetin tuaj dhe të qëndroni të hapur ndaj dashurisë.

“Në vështirësi zbulon veten.” George Patton

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 2

Horoskopi i Virgjëreshës

Të dashur miq Virgjëreshë, dijeni se përshtatshmëria dhe mençuria juaj do t’ju vendosin në një vend të mirë në aventurat e ardhshme. Mund të ketë disa re të errëta në planin financiar, por mos u shqetësoni shumë, ju jeni më të fortë se sa mendoni. Në dashuri, mund të përjetoni disa momente pasigurie, por mbani mend: dashuria e vërtetë është e durueshme. Karriera juaj mund të duket si një mal për t’u ngjitur tani, por me energjinë e duhur (të cilën duhet ta kurseni), do të arrini majat.

“Jeta është ajo që ndodh kur jemi të zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Peshores

Hej, të dashur Peshore! Po kaloni një periudhë ulje-ngritjesh. Në dashuri duket se gjërat po shkojnë mjaft mirë, por kujdes mos e neglizhoni partnerin. Karriera juaj është e qëndrueshme për momentin, por mund t’ju duhet të bëni disa hapa përpara për të siguruar sigurinë tuaj financiare. Niveli juaj i energjisë është i lartë dhe kjo ju ndihmon të përballoni më mirë ngjarjet e papritura. Vetëm mos harroni të kujdeseni për shëndetin tuaj!

“Jeta është si të ngasësh një biçikletë. Për të ruajtur ekuilibrin duhet të lëvizësh.” Albert Einstein.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

 

Horoskopi i Akrepit

Hej Akrepë, jo gjithçka duket të jetë rozë për ju për sa i përket shëndetit. Megjithatë, aventurimi juaj është jashtëzakonisht i lartë! Mund të ketë një ndikim pozitiv në karrierën tuaj, por kini kujdes të mos e teproni. Fati mund të mos jetë në anën tuaj këtë herë, ndaj menaxhoni financat tuaja me mençuri. Pavarësisht kësaj, ana juaj shpirtërore shkëlqen shumë dhe i bën aftësitë tuaja sociale interesante.

“Mund të bësh më shumë në jetë me pak guxim.” Winston Churchill

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Shigjetarit

Hej Shigjetarë, dëgjoni. Pajtueshmëria juaj me të tjerët nuk është në krye, por përshtatshmëria juaj do t’ju shpëtojë në shumë situata. Në dashuri dhe karrierë ka paqartësi, por shpirti juaj aventurier mund t’i shndërrojë ato në mundësi. Financat tuaja? Mesatarisht stabël, mos u frikësoni! Por mos harroni të kujdeseni për shëndetin tuaj.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Hej, Bricjapët e mi të dashur! Shiko, fati juaj ka qenë pak lart e poshtë kohët e fundit. Jo se jeni të pafat, por ndoshta nuk do të fitoni lotarinë këtë javë. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, por duroni sepse dashuria është po aq e paparashikueshme sa moti! Energjia juaj duket se është në maksimumin e saj. Sa për financat… mirë, mund të jetë më mirë apo jo? Dhe për punë, jemi në një vend të mirë!

“Suksesi konsiston në kalimin nga dështimi në dështim pa humbur entuziazmin.” Winston Churchill

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Ujorit

Të dashur Ujorë, përputhshmëria juaj me të tjerët mund të jetë paksa e vështirë, por mos u shqetësoni. Pavarësisht disa pengesave në financat tuaja dhe mungesës së ekuilibrit të brendshëm, cilësitë tuaja po shkëlqejnë si kurrë më parë. Dashuria do të lulëzojë në jetën tuaj, ndaj jini të hapur ndaj mundësive të reja. Karriera juaj mund të duket pak e ndenjur, por shpirti juaj aventurier do t’ju çojë larg.

“Aventura është e denjë vetëm për shpirtrat e aftë për ta përballuar atë.” – Jacques Cousteau

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Ja një vështrim i shpejtë i horoskopit tuaj, të dashur Peshq. Në fushën e dashurisë gjërat duken mjaft neutrale, as shumë të nxehta e as të ftohta. Në punë mund të keni sfida për të përballuar, por asgjë që nuk mund të kapërcehet me përshtatshmërinë dhe intuitën tuaj të qenësishme. Në planin financiar, unë do t’ju këshilloja të ruani kursimet tuaja. Energjia juaj është paksa e ulët dhe fati… nuk është vërtet në anën tuaj.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 1

blank

HOROSKOPI E HËNË 25 SHTATOR 2023

Horoskopi i Dashit

Shikoni përreth jush, një fillim i ri në dashuri mund të vijë. Mundësi të favorshme për të përmirësuar pozicionin tuaj mund të ekzistojnë për ata që zënë poste pushteti ose që punojnë në fushën artistike. Shëndeti dhe mirëqenia: sporti, çfarë pasioni, ja si të lehtësoni pak nervozizmin dhe tensionin e mbetur dhe të ndiheni më mirë menjëherë. Fëmijët, siç e dimë, japin gjithmonë shumë mendime, por edhe shumë gëzim! Tregohuni tolerantë me ta dhe momentet e lumtura nuk do të vonojnë.

Duart që ndihmojnë janë më të shenjta se gojët që luten.

Horoskopi i Demit

Të pushtuar nga butësia dhe dashuria, do të shijoni momentet e ardhshme së bashku me shpirtin tuaj binjak. Në jetën tuaj profesionale, jeni shumë i zënë dhe sapo arrini një qëllim, meditoni për një tjetër që mund të çojë përpara jetën tuaj dhe të atyre që ju rrethojnë. Mirëqenia: stomaku juaj nuk është në formë të mirë dhe madje edhe nivelet e hormoneve lënë pak për të dëshiruar sot, por harmonia e artit, ajri i pastër i pyllit apo i plazhit ju ndihmojnë të kapërceni shpejt të gjitha sëmundjet tuaja. Familja juaj është udhërrëfyesi juaj, nëse keni nevojë, e dini se kujt të kërkoni këshilla.

Ji i lumtur, jo perfekt.

Horoskopi i Binjakëve

Është një periudhë e shkëlqyer për të bashkuar projekte themelore për çdo çift, ndaj nëse jeni duke menduar për këtë, mos e shtyni dhe merrni masa. Në profesion, durimi i demonstruar së fundmi dëshmon se është arma për ngjitjen tuaj. Në një nivel fizik, ju mund të jeni pak me probleme. Një udhëtim në natyrë do t’ju bëjë të ndiheni më mirë. Nëse në të kaluarën ka pasur qui pro quo të vogla në familje, tashmë gjithçka është zgjidhur dhe tani jeni më të shkujdesur dhe më të bashkuar se kurrë.

Mos i falni gjithmonë ata që ju lëndojnë, përndryshe ata mësohen me të.

Horoskopi i Gaforres

Planetët janë në një konfigurim pozitiv në lidhje me dashurinë, duke ju premtuar aventura që i japin karakterit tuaj visceral një shans për të shpërthyer. Të lindurit e kësaj shenje janë vërtet njerëz të besueshëm në çdo fushë, prandaj përpjekjet tuaja në sektorin e punës mund të njihen shumë shpejt. Mirëqenia: nëse të dashurit tuaj janë mirë, veçanërisht fëmijët tuaj, edhe ju jeni mirë. Dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve me pikë të dobët, për t’u mbrojtur me produkte cilësore specifike. Kushtojini vëmendje edhe ajrit të kondicionuar, në intensitetin e duhur është i këndshëm dhe e mban temperaturën në nivele të pranueshme, por kur bëhet polar preken bronket tuaja. Me qiellin të favorshëm nga ky këndvështrim, kjo është koha më e mirë për të rigjallëruar apo edhe për të rivendosur disa marrëdhënie problematike familjare.

Të mendosh për veten nuk është gjithmonë egoiste.

Horoskopi i Luanit

Në dashuri do të përjetoni një klimë më të kënaqshme, më pak të tensionuar, më të favorshme për bashkëpunim dhe për t’iu rikthyer flirtimit me të dashurën tuaj. Në punë të gjithë ju respektojnë dhe ju duan dhe dita duket se po kalon e qetë. Shëndeti dhe bukuria, nga ana e tyre, do të ecin krah për krah, ndoshta do të keni pak ton, por ajo hije e errët e lehtë poshtë syve është e destinuar të zhduket së shpejti, kur në një mjedis më të relaksuar dhe me një klimë emocionale më të qetë. do të rifitoni shpejt të paktën 90% të bukurisë dhe vitalitetit tuaj. Ndoshta disa prej jush ishin ndarë pak nga familja për shkak të angazhimeve të ndryshme të përditshme; krijoni mundësi për të ndarë një moment së bashku dhe për të gjetur njëri-tjetrin.

Në jetë keni nevojë për ekuilibër.

Horoskopi i Virgjëreshës

Konfigurimi astral duket se është bërë posaçërisht për t’ju siguruar atë takim të shkëlqyeshëm që prisni në dashuri. A punoni në një kontekst komunikimi dhe shitje? Përfundoni ditën duke respektuar në mënyrë perfekte afatet dhe duke planifikuar tashmë punën e ardhshme. Është e rëndësishme të mbani sistemin imunitar të lyer mirë me substancat e duhura, siç janë vitaminat C dhe D dhe zinku. Në shtëpi ka një ajër të këndshëm e të qetë, plot dashuri, që do t’ju bëjë të ndiheni më të sigurt.

Është duke parë me sy të rinj që ne mund të rizbulojmë gëzimet e vogla të jetës së përditshme.

Horoskopi i Peshores

Cila mund të jetë mundësia për të qenë në gjendje të përjetoni më në fund një marrëdhënie të qëndrueshme, për të arritur qëllime dashurie të afta për t’i dhënë një kuptim krejtësisht të ndryshëm ekzistencës suaj. Në punë i shpëtoni përsëritshmërisë dhe ndiheni veçanërisht krijues. Për sa i përket shëndetit, bëni kujdes me teprimet, veçanërisht nëse keni kaluar nga aktiviteti fizik intensiv në një moment pushimi total. Në familje ju mund të merrni frymë dashuri, mirëkuptim dhe mendjelehtësi, përfitoni nga ky moment!

Nëse keni këshillën e një miku të sinqertë, tashmë e keni zgjidhur gjysmën e problemit.

 

Horoskopi i Akrepit

Qielli do të nisë projekte që me siguri do të realizohen në marrëdhënien tuaj në çift dhe do t’ju japë deri në fund të vitit suksesin e synimeve tuaja ambicioze sentimentale. I interesuar, skrupuloz, i zellshëm, afër punës me ndjenjën tuaj të zakonshme të detyrës, nëse jeni një profesionist i pavarur, vazhdoni të kujdesshëm, por të sigurt. Megjithatë, është mirë të gjeni gjithmonë një moment për të kaluar në ajër të hapur për të rimbushur trupin dhe mendjen tuaj.Gjithçka po shkon mirë në familje, përfitoni nga momenti.

Bëhuni miku që dëshironi në kohë nevoje.

Horoskopi i Shigjetarit

Kjo periudhë duket e favorshme në dashuri, mund të ketë një mundësi të pabesueshme për të hedhur hapin e parë. Dita do t’i sjellë jetë të re një projekti që mund të ketë mbetur në gatishmëri dhe do t’ju ndihmojë të prodhoni ide dhe strategji kreative dhe vërtet novatore. Kjo fazë do të jetë më e mira për ju që keni nevojë për imagjinatë për të bërë mirë punën tuaj. Për sa i përket shëndetit, mos harroni të kaloni kohë jashtë. Një dietë e pasur me vitaminë D, e çmuar për skeletin, është gjithashtu shumë e dobishme. Megjithatë, çdo pesimizëm i mundshëm do të harrohet sapo të ktheheni në shtëpi, kur të gjeni përsëri familjen tuaj të dashur.

Duajini ata që ju rrethojnë.

Horoskopi i Bricjapit

Çifti është në qendër të interesave tuaja, prandaj gjysma juaj më e mirë është e lumtur që është me ju. Për sa i përket profesionit, po arrini rezultate të shkëlqyera. Shëndeti dhe mirëqenia: stresi i tepërt shpërblehet në planin afatgjatë dhe jo vetëm me migrenën dhe nervozizmin e momentit: është sistemi imunitar ai që paguan çmimin, ndaj qetësohuni dhe përkëdheleni me një suplement të mirë. Nga ana tjetër, këshillat e papritura të një të afërmi të veçantë për ju do të përmirësojnë një situatë të rënduar prej disa kohësh.

Nëse nuk mund ta zgjidhni menjëherë një problem, provoni ta shikoni atë nga një kënd i ri.

Horoskopi i Ujorit

Ju që jeni beqarë, filloni aventura emocionuese dhe keni mundësi të mira për argëtim dhe eksperienca emocionuese. Ka ardhur koha për të bërë kërkesa të reja në punë, shfrytëzojeni pozitivisht këtë kohë. Për të shmangur akumulimin e lodhjes dhe presionit, duhet të bëni pushime periodike nga puna. Së fundmi, për sa i përket familjes, sot do të mund të shijoni një qetësi të re që do t’ju bëjë të ndiheni më mirë.

Ata që ju duan ju dëgjojnë.

Horoskopi i Peshqve

Dashuria dhe erosi: dashuria të buzëqesh sepse je dashuri dhe nëse duhet të largohesh e gjen në stacion ose në aeroport, me hark dhe shigjeta të vendosura në karrocë, por e njeh menjëherë, duke u deklaruar gati për dashuri. në shikim të parë. Përcillni një dëshirë të jashtëzakonshme për të bërë dhe arritur tek kolegët tuaj të punës në këtë ditë. Sa i përket trupit tuaj, mbani mend se ai ka nevojë për pushim. Nëse i merrni shumë fjalë për fjalë angazhimet tuaja, do të përfundoni duke vrapuar nga një vend në tjetrin në këtë ditë pa arritur asgjë. Për mirë apo për keq, familjarët tuaj janë gjithmonë të pranishëm dhe të gatshëm për t’ju dëgjuar, jini mirënjohës ndaj tyre.

Përqafoni fatin, por prisni momentin më të mirë për të vepruar.

blank

HOROSKOPI E SHTUNË 23 SHTATOR 2023

Horoskopi i Dashit

Dëgjoni, Deshë. Keni energji të jashtëzakonshme, por bëni kujdes të mos e teproni. Dashuria është një slitë për ju dhe karriera juaj mund të përdorë një nxitje të vogël. Pajtueshmëria me të tjerët është shumë e mirë dhe kreativiteti juaj do t’ju ndihmojë në situata të vështira. Megjithatë, financat tuaja mund të jenë një problem – kujdes nga shpenzimet impulsive.

“Asnjëherë nuk mund të parashikoni se cila ditë do të jetë më e rëndësishmja e jetës suaj.” Erin Morgenstern

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Të dashur Demë, duket se përputhshmëria juaj me të tjerët është në krye! Por kujdes me financat, mund të ketë disa turbulenca. Pavarësisht kësaj, ju jeni plot energji dhe gati për të përballuar çdo sfidë. Gjërat shkojnë mirë në dashuri por mos e neglizhoni karrierën tuaj.

“Fat është ajo gjë që ndodh kur mundësia takon talentin tënd.” Thomas Edison

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Binjakëve

Hej, Binjakë! Dëgjoni me kujdes. Në dashuri ju pret një slitë me emocione; mund t’ju duhet të luftoni pak, por më në fund do ta gjeni rrugën tuaj. Në punë, do të vijnë sfida që do të kërkojnë të gjithë zgjuarsinë dhe aftësitë tuaja komunikuese për t’i tejkaluar. Financat tuaja duket se janë në një slitë, monitoroni investimet tuaja dhe bëni kujdes se ku i vendosni paratë tuaja. Energjia juaj është në maksimum, shfrytëzojeni mirë! Dhe mos harroni: ruajeni gjithmonë atë ekuilibër të brendshëm.

“Pasuri favorizon guximtarët.” Virgil

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

 

Horoskopi i Gaforres
Hej, miq Gaforre! Nuk është një kohë rekord për dashurinë dhe financat, por mos lejoni që t’ju pengojë. Energjia dhe shëndeti juaj janë në maksimumin e tyre: përfitoni nga kjo për t’u fokusuar në punë. Mos harroni, çdo re ka rrezet e saj të diellit.

“Në mes të vështirësisë qëndron mundësia.” Albert Einstein

Dashuria: 1
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

 

Horoskopi i Luanit

Hej, Luanë! Ka disa dyshime në lidhje me përputhshmërinë me të tjerët, por asgjë që nuk mund të kapërcehet. Përshtatshmëria juaj është pak e ndrydhur, kini kujdes. Në dashuri gjërat duken mjaft të gjalla dhe fati ju buzëqesh me maturi. Pavarësisht, mbani një sy në financat dhe shëndetin tuaj – mund të ketë sfida përpara.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa ne jemi të zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëreshë! Përputhshmëria juaj me të tjerët duket se është në një gjendje hiri dhe përshtatshmëria juaj është në maksimumin e saj. Megjithatë, financat tuaja mund të kërkojnë pak më shumë vëmendje dhe menaxhim. Ana juaj shpirtërore po kalon një fazë intensive, por mos u shqetësoni shumë: nivelet tuaja të energjisë janë të forta.

“Jeta është ajo që ndodh kur je i zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 5
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Peshores

Hej, Peshore! Le të themi se gjërat nuk po shkojnë mirë në dashuri, por mos u shqetësoni. Puna dhe financat? Nuk janë keq, është koha të përfitoni nga energjia që keni në dispozicion. Jeni pak më me fat se zakonisht dhe kjo do t’ju ndihmojë në sfidat e ardhshme.

“Jeta është ajo që ne krijojmë prej saj. Udhëtimet janë udhëtarë. Ajo që shohim nuk është ajo që shohim, por ajo që jemi.” Fernando Pessoa

Dashuria: 1
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Akrepit

Përshëndetje, Akrepë! Do të keni një periudhë plot ulje-ngritje. Kreativiteti dhe mençuria juaj do të jenë në kulmin e tyre, mos u habitni nëse keni disa ide brilante gjatë ditës. Dashuria mund të jetë komplekse me disa mosmarrëveshje aty-këtu. Në frontin e karrierës, ka shumë për të bërë, por energjia juaj do të jetë në gjendje të mirë për t’u marrë me të. Megjithatë, financat tuaja duket se po kalojnë një fazë delikate.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa ne jemi të zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

 

Horoskopi i Shigjetarit

Oh, të dashur Shigjetarë! Fati juaj është në gjendje të mirë, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për financat tuaja. Në dashuri, prisni sfida që do të testojnë përshtatshmërinë tuaj. Nga ana e punës, mund të keni disa pengesa: qëndroni të fortë dhe pozitivë. Mos harroni të gjeni ekuilibrin e brendshëm dhe të mbani energjinë tuaj të lartë.

“Jeta është ajo që ndodh kur je i zënë duke bërë plane të tjera.”, John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 5
Financat: 1
Energjia: 4

Horoskopi i Bricjapit

Bricjapë, përputhshmëria juaj me të tjerët është vërtet në krye. Karriera juaj po ecën me not dhe ju keni zhvilluar një mençuri të madhe me kalimin e kohës. Fatkeqësisht, fati nuk ju ka buzëqeshur shumë kohët e fundit dhe për sa i përket shëndetit ka disa ulje-ngritje. Pavarësisht gjithçkaje, ju jeni plot energji dhe ekuilibër të brendshëm.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa je i zënë duke bërë plane të tjera.” John Lennon

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Ujorit

Hej, Ujorë! Dëgjoni, pajtueshmëria juaj me njerëzit përreth jush është e madhe. Në fushën profesionale po ia dilni mirë, ndërsa ekuilibri juaj i brendshëm mund të ketë nevojë për pak përpjekje shtesë. Mos u shqetësoni për dashurinë; do të jetë një udhëtim i ëmbël dhe paqësor. Por kujdes për financat tuaja! Dhe mbani mend, jo çdo ditë mund të mbushet me energji të ndezur.

“Suksesi konsiston në kalimin nga një dështim në tjetrin pa humbur entuziazmin.” Winston Churchill

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Peshqve

Hej, miq Peshq! Forca juaj do të shfaqet në fazat e ardhshme. Edhe pse shëndeti juaj nuk është në gjendjen më të mirë, ana juaj shpirtërore dhe ekuilibri i brendshëm do t’ju ndihmojnë të kapërceni sfidat. Duket sikur keni fat mediokër por mos u shqetësoni, pikat tuaja të forta qëndrojnë në aftësitë tuaja komunikuese dhe në fushën e dashurisë.

“Jeta është ajo që ndodh ndërsa ne jemi të zënë duke bërë plane të tjera.” – John Lennon

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

 


Send this to a friend