VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: spikerja e parë

“Isha si magnet për meshkujt. Televizioni ka qenë dhe Ferri dhe Parajsa”, çfarë rrëfente disa vite më parë spikerja e ndjerë Stoli Beli

By | January 13, 2020

U nda nga jeta Stoli Beli, spikerja e parë e Televizionit shqiptar

By | January 13, 2020