VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nora Prosi Dika

E arrestuan se kur vdiq Enveri u lye me buzëkuq dhe bënte xhiro- Historia e rrallë e Nora Prosit, i tha Sigurimit: Zinë le t’ja mbajë Nexhmija

By | November 2, 2019