VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Naim Miftari

Bombë në shtëpinë e ish-eprorit të UÇK-së dhe ish-agjentit të SHIK-ut, kritikuesit të madh të Thaçit

By | August 18, 2017

Inspektori i SHIK-ut: Spiunazhi maqedonas dha dy milionë euro për vrasjen e Begut dhe Mirsadit

By | April 28, 2016

Specialja – Lista e emrave që duhet të përgjigjen për vrasje, krim të organizuar, korrupsion

By | February 12, 2016