VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lyra McKee

IRA e Re merr përgjegjësinë për vrasjen e gazetares

By | April 23, 2019

Irlanda e Veriut – Përplasjet e dhunshme mes protestuesve dhe policisë, humb jetën gazetarja

By | April 19, 2019