VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Game of Thrones

“Emmy 2019”: “Game of Thrones” merr çmimet më të larta

By | September 24, 2019

Seriali “Game of Thrones” fiton çmimin “Emmy”

By | September 18, 2018

Netflix dhe Game of Thrones kryesojnë me nominime në Emmy Awards

By | July 13, 2018

“Game of Thrones” thyen rekordin në “Emmy Award 2016”

By | September 19, 2016

“Game of Thrones” më 2018 do të ofrojë sezonin e tetë dhe të fundit

By | July 31, 2016

“Game of Thrones” kryeson nominimet për Emmy

By | July 14, 2016

Emmy Awards 2015: ‘Game of Thrones’ arrin fitore rekord

By | September 21, 2015