VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Blerta Pepa

“Edhe unë do të bëja të njëjtën gjë që bëri shoku dhe kolegu im, Dr.Tefik Zhurda. Do të vetëvritesha me anestezi.”

By | May 17, 2017

Vdekja e 15-vjeçares pas operacionit, reagon spitali privat: Ja çfarë ndodhi

By | May 16, 2017

Ky është mjeku anestezist që tentoi vetëvrasjen pas vdekjes së 16-vjeçares në spitalin privat

By | May 16, 2017

Vdekja pas operacionit në spitalin privat, zbardhet dëshmia e babait të 16-vjeçares në Polici

By | May 16, 2017

Hetimet e para: Pse vdiq 16-vjeçarja pas operacionit, mjeku tentoi vetëvrasjen

By | May 16, 2017

Vajzën që vdiq në spitalin privat e njihnim të gjithë, i vëllai: Më iku drita e syve, pse o Zot? (fotot)

By | May 16, 2017