VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: arkivat

Vatikani hap arkivat për Papën e kohës së Holokaustit

By | March 2, 2020

Kosovë, thirrje Serbisë t’i hapë arkivat e ish-ushtrisë Jugosllave

By | August 24, 2019

Arkivat sekrete britanike: Masakrat në Shqipëri, stërvitja e Mehmet Shehut në Spanjë për tortura dhe vrasje

By | September 9, 2015