VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Arian Ndoja

Gjendja u përkeqësua papritur, si ndërroi jetë në spital shoferi i prokurorit. Fjalët e fundit të Andi Malokut

By | November 8, 2019

“Dosja e Skerdilajd Konomit dhe dokumentet e vjedhura në Prokurori”- Çfarë u gjet në makinën e prokurorit Arian Ndoja

By | November 5, 2019