VOAL

VOAL

“Po kërcënojnë një aleat”- “The Guardian” për tensionet ne veri: Britanikët janë të shqetësuar për kritikat e SHBA dhe BE ndaj Kurtit

May 31, 2023
blank
Send this to a friend