VOAL

VOAL

Kur Europa festonte 500 vjetorin e Skënderbeut në Romë dhe Papa Pali VI priste shqiptarët dhe At Valentinin – Nga Ndriçim Kulla

September 17, 2023
blank
Send this to a friend