VOAL

VOAL

“Kur e pyeta Dashnor Mamaqin në burgun e Zejmenit, për Enver Hoxhën dhe pse ata të Byrosë Politike e kishin aq frikë, ai më tha…”?! – Dëshmitë e rralla nga Italia, të ish-të burgosurit politik

June 8, 2023
blank
Send this to a friend