VOAL

VOAL

HOROSKOPI E DIEL 17 QERSHOR 2018

June 17, 2018
blank

Komentet

blank

HOROSKOPI I JAVËS 27 MARS – 2 PRILL 2023

DASHI

Sipas astrologut, ju pret një javë me katër nga pesë yje. Duhet të bëni durim edhe disa ditë, por së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Megjithatë, ditët e 1 dhe 2 prillit do të jenë veçanërisht kërkuese. Kujdesuni për trupin tuaj, me një dietë të shëndetshme dhe për mendjen tuaj, duke larguar mendimet e këqija.

 

DEM

Sipas horoskopit të javës keni tre yje. Do t’ju duhet shumë përkushtim. Duhet të “falenderoni” Saturnin dhe Marsin, të cilët do ju sjellin disa vështirësi të papritura në ditët në vijim. Por me pak qetësi do ta kapërceni edhe këtë. Mos e humbni energjinë tuaj për gjëra të parëndësishme dhe përfitoni nga Venusi i bukur. Lajm i mirë në dashuri. Midis miqve tuaj do të ketë disa degë të thata për t’u prerë.

 

BINJAKËT

Katër yje. Java fillon me Hënën në shenjën tuaj e cila sjell një dëshirë të madhe për të qenë në qendër të vëmendjes. Do të filloni të ndiheni më të vendosur falë Saturnit dhe Marsit pozitiv dhe ky është vërtet një lajm i mirë për ju. Përpiquni ta përdorni këtë përcaktim të ri në një mënyrë praktike. Ndërtoni diçka të bukur.

 

GAFORRJA

Pesë yje. Në dashuri jeni në krye dhe plot romancë. Hëna do i bëjë shumë pasionante ditët e ardhshme. Do të jeni në gjendje të kapërceni negativitetin e shkaktuar nga Saturni dhe të kënaqeni me ndjenja të reja. Do jeni plot surpriza. Ditët në vijim do të jenë plot mundësi për të ringjallur mbi të gjitha zemrat e vetmuara. Kthehuni në lojë.

 

LUANI

Sipas horoskopit për javën (27 Mars – 2 Prill 2023), kini tre yje. Periudha e ndryshimeve të mëdha në familje, jo gjithmonë e vlerësuar apo e dëshiruar. Mund t’ju duhet të merrni vendime të dhimbshme, si për portofolin, ashtu edhe për zemrën tuaj. Jini të kujdesshëm në rrugën drejt jetës së re. Një qasje shumë e papritur rrezikon të largojë njerëzit e dashur. Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në çdo veprim tuajin.

 

VIRGJËRESHA

Sipas horoskopit javor keni tre yje. Këtë javë një re e errët dhe me humor i përndjek të lindurit në shenjën e Virgjëreshës. Humori juaj i keq mund të çojë në debate të forta dhe rrezikoni ta bëni veten të pakëndshëm. Merrni frymë thellë dhe mbajeni acarimin për vete, të paktën për një kohë, për t’i lehtësuar gjërat. Më mirë akoma, jepini vetes pak kohë për të pushuar.

 

PESHORJA

Pesë yje. Nje jave shume e lumtur dhe plot jete. Ndikimet pozitive të Marsit, Saturnit dhe Venusit do t’ju bëjnë të kaloni javën me një frymë optimizmi dhe dëshirë për t’u shoqëruar. Ky qëndrim pozitiv do t’ju sjellë rezultate të mira, si në punë ashtu edhe në të ardhmen tuaj familjare. Gjithçka është e mundur, kini besim.

 

AKREPI

Sipas horoskopit të javës, kini tre yje. Saturni dhe Marsi do të fillojnë të ndihen dhe, të bashkuar me Uranin, mund t’ju bëjnë më intolerantë. Ju duhet të relaksoheni. Kohët e fundit ka pasur shumë pengesa dhe pengesa në jetën tuaj. Tani është me të vërtetë e vështirë për ju të mbani një humor të mirë dhe ekziston rreziku që të bini në konflikt me dikë për shkak të komenteve tuaja të ndyra dhe egoiste.

 

SHIGJETARI

Sipas horoskopit javor, kini katër yje. Mbështetja e Marsit dhe Saturnit është e mjaftueshme për të kapërcyer pengesat, veçanërisht në frontin e punës. Do të ndiheni më të gjallë dhe më të fortë se kurrë, ndaj merrni përsipër sfida të reja. Në dashuri, kini kujdes nga Venusi, i cili do t’ju befasojë.

 

BRICJAPI

Pesë yje. Periudha e stresit më në fund ka përfunduar dhe jeta juaj më në fund duket e menaxhueshme. Shfrytëzojeni mundësinë për të deleguar detyra dhe gjeni kohë për veten tuaj. Saturni dhe Marsi janë larguar nga shenja juaj dhe nuk do të jeni më nën presion si muajt e fundit. Më në fund shijoni një relaksim të merituar.

 

UJORI

Sipas horoskopit të javës, keni pesë yje. Ndryshime të mëdha vijnë. Disa lajme në punë mund të sjellin një ndryshim të madh në favorin tuaj. Do t’ju duhet të punoni pak më shumë, por shpërblimet do t’ia vlejnë. Megjithatë, mos u emociononi shumë. Mos u mundoni t’i ndryshoni gjërat menjëherë, por bëni ndryshime gradualisht. Në dashuri atëherë jeni një hap larg realizimit të dëshirave tuaja.

 

PESHQIT

Katër yje. Pak entuziazëm dhe vitalitet. Një rutinë monotone pa surpriza mund t’ju bëjë dembel. Përfitoni nga kjo kohë e qetë për të thelluar miqësitë dhe marrëdhëniet familjare. Mërkuri është ende në shenjë dhe ju ndihmon në marrëdhëniet me miqtë dhe të afërmit. Kujdesuni për formën tuaj fizike, të cilën kohët e fundit e keni lënë pak pas dore.

blank

HOROSKOPI E HËNË 27 MARS 2023

Dashi

Kjo e hënë nis me një qetësi të bukur që do të lehtësojë tensionet e dashurisë së ditëve të fundit. Për sa i përket punës, ka ende disa pyetje tinëzare, por do të mund të gjeni një mënyrë për t’i zgjidhur ato.

 

Demi

Dita e sotme fillon me disa planetë të këqij që do të sjellin pak nervozizëm në jetën tuaj. Tregoni kujdes në dashuri dhe në marrëdhëniet me të tjerët sepse sot sherri do jetë vërtet i lehtë.

 

Binjakët

Sot keni një dëshirë të madhe për t’u përkëdhelur nga partneri juaj dhe në punë po rritet dëshira dhe motivimi për të bërë më shumë. Koha e mirë për një hap në karrierë.

 

Gaforrja

Në këtë ditë bëhuni gati për shumë romancë, ashtu siç ju pëlqen. Hëna në shenjë jep një emocionalitet të fortë dhe në punë gjithçka do të fillojë të ecë në rrugën e duhur falë ndikimit të bukur të planetëve si Saturni dhe Marsi.

 

Luani

Kjo e hënë do të jetë preludi i një periudhe ndryshimesh të mëdha si në dashuri ashtu edhe në punë. Jini të kujdesshëm në zgjedhjet tuaja dhe bëni kujdes që të mos ngrini shumë tone.

 

Virgjëresha

Sot jeni pak kontroversë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve tuaja me të tjerët. Nuk jeni në fuqinë e plotë ndaj përpiquni të mos e teproni dhe të ndani pak kohë për veten tuaj.

 

Peshorja

Me Marsin, Venusin dhe Saturnin në anën tuaj, do të fillojë një moment i madh fuqie. Lodhja do të minohet nga zhavorri dhe dëshira për të provuar vlerën e dikujt, veçanërisht në punë.

 

Akrepi

Yjet e sotëm ju bëjnë pak nervozë, bëni kujdes sidomos në dashuri. Mundohuni të ruani qetësinë dhe mos fajësoni ata që ju rrethojnë.

 

Shigjetari

Kjo ditë ju sheh me humor të mirë dhe me ndjesi të mirë, shfrytëzojeni sa më shumë. Në punë mund të ketë disa pengesa të vogla për të kapërcyer por jo shumë serioze.

 

Bricjapi

Një fazë e re dhe e bukur e jetës suaj do të fillojë, ndaj mos e hidhni më poshtë veten. Në punë është më mirë t’i merrni gjërat ngadalë dhe të merrni vendime me kokë.

 

Ujori

Më në fund pak qetësi kthehet në jetën tuaj në çift dhe në punë, ndjeni një nevojë të fortë për ndryshim por do të duhet ende pak durim.

 

Peshqit

Sot fillon një javë që do t’ju shohë paksa të demotivuar. Ndoshta ju mungon ndonjë stimul, por thjesht duhet të nxirrni pak më shumë vullnet.

blank

HOROSKOPI E DIEL 26 MARS 2023

Dashi

Në këtë ditë rikthehet dëshira për të njohur njerëz të rinj ndaj nëse jeni beqarë hapuni më shumë ndaj të tjerëve. Për sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë por tani për tani shijoni pak relaks.

 

Demi

Dashuria nuk po shkon në mënyrën më të mirë, por duhet të jeni të duruar. Nëse kohët e fundit jeni ndarë me dikë, filloni vetë. Për sa i përket punës nuk ka asnjë problem.

 

Binjakët

Yjet mbrojnë sferën sentimentale ndaj kaloni më shumë kohë me partnerin tuaj dhe organizoni diçka të veçantë. Në punë, kushtojini vëmendje vetëm disa çështjeve të vogla parash.

Gaforrja

Në dashuri ka tensione në marrëdhëniet e paqëndrueshme ndaj kini kujdes, ata që e duan njëri-tjetrin, nga ana tjetër, mund të bëjnë plane për të ardhmen. Kënaqësitë e mëdha vijnë në punë.

 

Luani

Yjet flasin për disa vështirësi në dashuri, veçanërisht nëse kohët e fundit ka pasur probleme. Në punë keni filluar të arrini shumë më tepër nga sa e kishit parashikuar.

 

Virgjëresha

Kjo ditë favorizon beqarët që mund të bëjnë takime të reja interesante. Nga ana tjetër, çiftet e qëndrueshme mund të gjejnë sërish shumë pasion.

 

Peshorja

Mos e humbni shpresën në dashuri, sepse emocione të forta janë në rrugën e duhur. Lajmet vijnë në punë, por nga pak, kështu që jini të durueshëm.

 

Akrepi

Në dashuri keni nevojë për pak më shumë vëmendje me fjalët sepse rrezikoni të shkaktoni grindje të forta. Në punë është më mirë të hiqni kokën për pak kohë.

 

Shigjetari

Më në fund shpëtoni nga një kundërshtim nga Marsi që ju ka rënduar prej pak kohësh, kështu që dashuria bëhet sërish e qetë. Presin kënaqësi të madhe në punë.

 

Bricjapi

Përpiquni të hapeni më shumë me të dashurit tuaj dhe nëse nuk po kaloni mirë, kërkoni ndihmë. Në punë do ju duhet të merrni vendime të rëndësishme.

 

Ujori

Kjo ditë sjell një rikuperim të këndshëm në jetën tuaj të dashurisë pas disa ditësh nervoze. Në punë kujdes nga disa kolegë që mund t’ju nervozojnë.

 

Peshqit

Nëse jeni beqarë, prisni takime të reja të veçanta, nëse nga ana tjetër po përjetoni një krizë dashurie atëherë do të mund të merrni një vendim të rëndësishëm me shumë qartësi.

 

blank

HOROSKOPI E SHTUNË 25 MARS 2023

Dashi

Kjo ditë nis me një hënë të kundërt e cila shkakton pak nervozizëm dhe konfuzion. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Në punë duhet të shmangni polemikat ndaj përpiquni të mos ngrini tonin me kolegët.

 

Demi

Në këtë ditë është më mirë të shtyni diskutimet e rëndësishme me partnerin tuaj për në fillim të prillit sepse nuk është momenti i duhur. Në punë, kushtojini vëmendje aspektit financiar.

 

Binjakët

Sot hëna ju bën veçanërisht të etur për të dashur, kështu që lëre veten të shkosh me partnerin. Në punë është më mirë të zgjidhni vetëm njerëz pozitivë dhe me shpirt në ekipin tuaj.

Gaforrja

Ndihesh pak i shqetësuar sot, ndoshta edhe për fajin e hënës përballë. Në punë, ndryshimet e mëdha janë afër dhe më në fund do të çojnë në një rinovim të rutinës suaj. Dritë jeshile për lajmet.

 

Luani

Sot do të duhet pak më shumë maturi në dashuri, ndaj bëni kujdes me fjalët tuaja. Në punë është më mirë të tregoheni pak më të kujdesshëm se zakonisht.

 

Virgjëresha

Ka ardhur koha për t’i dhënë më shumë hapësirë ​​dashurisë, ndaj vazhdoni me daljet romantike. Në punë kushtojini vëmendje grindjeve me disa kolegë.

 

Peshorja

Ka ardhur koha të reagoni në dashuri nëse gjërat nuk shkojnë mirë. Në punë ka një dëshirë të madhe për të bërë diçka, ndaj mos kini frikë të bëni propozime të reja.

 

Akrepi

Në dashuri ka ardhur koha për të zyrtarizuar një lidhje nëse po ju bën të lumtur. Në punë vijnë zgjidhje të bukura për problemet e grumbulluara në të shkuarën.

 

Shigjetari

Ka ardhur koha për të shijuar emocione të forta në dashuri dhe hëna në shenjën tuaj do t’ju ndihmojë nga ky këndvështrim. Në punë vazhdoni të synoni lart dhe besoni në aftësitë tuaja.

 

Bricjapi

Tani ka ardhur koha të përballeni me problemet e dashurisë që po përjetoni dhe të mos i lini pas. Merrni vendimet përfundimtare dhe vazhdoni jetën tuaj. Punë? Një pikë kthese po vjen.

 

Ujori

Në dashuri më në fund kthehet qetësia dhe dëshira për të përjetuar emocione të forta. Mirë për beqarët që mund të bëjnë takime të reja dhe në punë, vetëm kujdes nga pak nervozizëm.

 

Peshqit

Dilni përpara në dashuri pa shumë frikë dhe në punë, falë ndikimit të Jupiterit do të keni mundësi të keni lajme të mira. Shijojeni këtë moment me fat.

blank

HOROSKOPI E PREMTE 24 MARS 2023

Dashi

Në këtë ditë do të keni mundësi të bëni takime të reja dhe shumë të këndshme, ndaj nëse jeni beqarë përpiquni të dilni dhe mos u mbyllni në shtëpi. Në punë vijnë ide të mira ndaj mos kini frikë të thoni fjalën tuaj.

 

Demi

Kini kujdes me fjalët tuaja sot sepse rrezikoni të debatoni me partnerin. Në punë ka pak pakënaqësi por tani për tani duhet të shtrëngojmë dhëmbët.

 

Binjakët

Ka ardhur koha të përballeni me biseda të vështira me partnerin dhe të zgjidhni disa probleme në çift. Në punë do keni një intuitë të madhe, shfrytëzojeni sa më shumë.

Gaforrja

Në dashuri do të ndjeni pak mbi supet tuaja peshën e së shkuarës por do të duhet të siguroheni që të ecni përpara. Në punë ka pak lodhje por mos e humbni zemrën.

 

Luani

Në këtë ditë hëna është në shenjë dhe ju bën të ndiheni gjithnjë e më shumë të dashuruar. Në punë kënaqësitë e para vijnë pas një momenti stresi të madh.

 

Virgjëresha

Kini kujdes në dashuri sepse nervozizmi është i fortë dhe rrezikoni të debatoni shumë lehtë me partnerin. Në punë ka shumë ide dhe gjithashtu dëshira për të bërë më shumë. Kujdes nga disa probleme shëndetësore.

 

Peshorja

Një ditë e bukur po vjen për t’u shijuar plotësisht, pavarësisht nga një Venus jo tamam e favorshme. Në punë përpiquni të qëndroni të qetë dhe shtyni vendimet për javën e ardhshme.

 

Akrepi

Të dashur Akrepa, sfera sentimentale ka qenë paksa kaotike kohët e fundit por nuk duhet të dorëzoheni. Në punë do ketë disa strese të vogla nga ana ekonomike por në të kundërt gjithçka do shkojë mirë.

 

 

Shigjetari

Në dashuri, nëse nuk jeni të bindur, filloni të shikoni përreth sepse qielli i sotëm favorizon takime të reja. Për sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë.

 

 

Bricjapi

Në këtë ditë përpiquni t’i kushtoni më shumë kohë familjes dhe njerëzve të dashur dhe lini mënjanë stresin e punës.

 

Ujori

Kohët e fundit nuk jeni plotësisht të kënaqur me jetën tuaj private, ndaj mundohuni të merrni vendime. Është koha për të provuar diçka të re në punë.

 

Peshqit

Dita e sotme nuk do të jetë shumë e lehtë për ndjenjat por përpiquni ta përballoni me guxim. Në punë, është koha për të marrë më shumë përgjegjësi.

blank

HOROSKOPI E ENJTE 23 MARS 2023

Dashi

Kjo hënë është e bukur dhe ju jep shumë mundësi të reja në dashuri dhe gjithashtu mundësinë për të sqaruar disa keqkuptime të vjetra me partnerin tuaj. Në punë ekziston mundësia për të bërë më shumë dhe gjithashtu për të ndryshuar diçka që ka filluar të ndihet jo rehat.

 

Demi

Kjo ditë është ideale për dashurinë dhe do të ketë një mënyrë për të përjetuar emocione të bukura. Për sa i përket punës, vijnë kthesat vendimtare, vetëm kujdes nga disa mosmarrëveshje të mundshme ligjore.

 

Binjakët

Kujdes nga kjo hënë djallëzore që sjell disa probleme të vogla në jetën tuaj. Në punë do keni probleme ekonomike. Mos kini frikë të kërkoni ndihmë.

 

Gaforrja

Në dashuri ka ardhur koha të ekspozoni veten, veçanërisht nëse është dikush që ju pëlqen. Në punë vijnë projekte të reja dhe stimuj të rinj. Shijojeni momentin me fat.

 

Luani

Në këtë ditë jeni të favorizuar nga hëna ndaj do të ketë dëshirën për të dashuruar dhe vendosmërinë për të përfunduar angazhimet. Lajmet dhe kënaqësitë në punë.

 

Virgjëresha

Në dashuri do të ishte më mirë të shmangni situatat e vështira dhe të paqarta, më mirë të zgjidhni njerëz të lirë dhe të gatshëm për një lidhje. Në punë duhet ende pak durim për të parë rezultatet e angazhimit.

 

Peshorja

Sot do ndiheni pak të mërzitur. Kënaqësia vjen në punë dhe madje disa fitime shtesë. Në dashuri, lëreni veten të habiteni.

 

Akrepi

Në këtë ditë jeni plot energji ndaj përpiquni të bëni atë që ju pëlqen dhe ta bëni së bashku me njerëzit që doni. Në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme.

 

Shigjetari

Ju keni një optimizëm të lindur dhe aq më tepër sot. Përfitoni nga kjo dëshirë për të bërë për të organizuar diçka të bukur me partnerin tuaj. Në punë, krijimtaria është në kulmin e saj.

 

Bricjapi

Sot është koha që të përballeni njëherë e mirë me problemet, veçanërisht në dashuri. Mos u fshehni dhe merrni përgjegjësitë tuaja. Në punë do të duhet të zgjidhni nëse do të pranoni një detyrë të re apo jo.

 

Ujori

Sot yjet flasin për mundësi të mëdha në dashuri, ndaj lëre veten të shkosh. Në punë do ketë një mënyrë për të bërë më shumë dhe për të arritur shumë falë kontakteve të reja.

 

Peshqit

Kjo ditë e bukur ju bën veçanërisht entuziastë dhe të etur për dashuri. Në punë do mund të përdorni ndjeshmërinë tuaj në avantazhin tuaj.

blank

HOROSKOPI E MËRKURË 22 MARS 2023

Dashi

Kjo është një kohë e mirë që ndjenjat të fluturojnë. Mirë nëse po dilni me dikë nga Peshorja ose Bricjapi. Për sa i përket punës, vala e fatit vazhdon falë Saturnit i cili mbron dhe jep dëshirën për të bërë.

 

Demi

Në këtë ditë është më mirë të tregoheni pak të kujdesshëm në fushën sentimentale sepse mund të ketë diskutime. Sa i përket punës, nëse kërkoni më shumë pavarësi, do t’ju duhet të punoni shumë dhe t’i jepni fund të shkuarës.

 

Binjakët

Sot do të jeni në gjendje të zgjidhni gjithçka që nuk ka funksionuar deri tani në dashuri. Zgjidhjet vijnë në punë dhe gjithashtu një dëshirë e madhe për të ecur përpara dhe për të reaguar ndaj vështirësive.

Gaforrja

Bukur ky moment për dashurinë me hënën që mbron sferën sentimentale dhe të bën më emocionues se kurrë. Në punë është një periudhë optimale për të marrë diçka shtesë por kujdes që të mos bini në provokimet e disa kolegëve.

 

Luani

Përpiquni sot t’u jepni më shumë hapësirë ​​marrëdhënieve ndërpersonale të cilat i keni lënë disi pas dore dhe në punë është një periudhë ngecjeje pa maja të larta apo të ulëta.

 

Virgjëresha

Në këtë ditë do të gjeni një mënyrë për të kapërcyer vështirësitë e punës që ju kanë bërë pak në ankth periudhën e fundit dhe në dashuri gjithçka do të shkojë në rrugën e duhur.

 

Peshorja

Ky qiell është i bukur për dashurinë që më në fund mund të fluturojë dhe të bëhet diçka e qëndrueshme. Në planin profesional nuk vjen asnjë lajm, por as probleme të mëdha.

 

Akrepi

Në dashuri ka ardhur koha për të menaxhuar disa probleme dhe tensione. Do të duhen marrë shumë vendime por do arrini të zgjidhni gjithçka. Në dashuri gjithçka shkon mirë.

 

Shigjetari

Kjo e martë ju sheh pak të shqetësuar, përpiquni të ruani qetësinë dhe të mos i lini këmbët tuaja të tërhiqen në punë. Edhe në dashuri ka pak kaos.

 

Bricjapi

Në dashuri ka ardhur koha të përballeni me problemet dhe madje të merrni vendime drastike. Shikoni brenda dhe përpiquni të kuptoni se kush dëshironi të jeni dhe çfarë doni të bëni me jetën tuaj.

 

Ujori

Në këtë ditë vjen koha për të treguar natyrën tuaj si në dashuri ashtu edhe në punë. Thjesht pretendoni se gjithçka po shkon mirë, trajtoni çështjet kokë më kokë dhe jini të kuptueshëm aty ku është e nevojshme.

 

Peshqit

Sot shohim pak nervozizëm në dashuri por asgjë serioze. Në punë mund të keni humbur pak dëshirën për momentin por përpiquni të shtrëngoni dhëmbët.

blank

HOROSKOPI E MARTË 21 MARS 2023

Dashi

Ky qiell është i bukur për të rizbuluar pak pasion në dashuri dhe për të përjetuar emocione të bukura. Nëse jeni beqarë është më mirë të mos zgjidhni persona dhe situata të komplikuara. Ka një lajm në punë.

 

Demi

Kujdes nga shpenzimet e tepërta që po sjellin pak stres në jetën tuaj private. Në punë ka shumë angazhime por përpiquni të mos i kushtoni gjithë kohën punës.

 

Binjakët

Sot ka një moment të vogël shqetësimi për shkak të lodhjes së akumuluar dhe një humor disi të paqëndrueshëm. Vëmendje në dashuri por edhe në punë ku ka një dëshirë të madhe për t’u rebeluar.

Gaforrja

Në dashuri vjen një moment i mirë për të gjetur qetësinë dhe për të ndërtuar një të ardhme në çift. Në punë çdo gjë po ecën mirë falë një ndërthurjeje të bukur planetare që do ju befasojë.

 

Luani

Kjo e martë është paksa e veçantë edhe nëse pas një momenti vështirësie ka pak qetësi si në dashuri ashtu edhe në punë. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe mos u pushtoni nga ankthi.

 

Virgjëresha

Kjo ditë do t’ju frymëzojë për të kërkuar stimuj të rinj në dashuri dhe në punë. Së shpejti do të ketë lajme interesante, por tani për tani duhet të bëjmë pak durim.

 

Peshorja

Mos kini frikë të kërkoni ndihmë nëse jeni duke përjetuar një moment vështirësie emocionale. Ka shumë njerëz të cilëve mund t’u besoni, ndaj mos u mbyllni.

 

Akrepi

Në dashuri gjithçka shkon mirë por në punë ka disa probleme për të zgjidhur. Sidoqoftë, mos u frikësoni, sepse do të jeni në gjendje të merrni gjithçka që dëshironi.

 

Shigjetari

Dita e sotme fillon me një rikuperim të mirë psiko-fizik. Më në fund ndiheni plot energji dhe me një dëshirë të madhe për të bërë, përpiquni të shfrytëzoni sa më shumë këtë moment për të bërë diçka të bukur me ata që doni.

 

Bricjapi

Kushtojini vëmendje situatave të paqarta në dashuri sot. Kuptoni se çfarë dëshironi dhe në punë do të keni vendime të rëndësishme për të marrë.

 

Ujori

Zakonisht ju përdorni gjithmonë kokën për të marrë vendime të rëndësishme, tani ka ardhur koha të përdorni edhe pak instinkt. Jini të durueshëm nëse gjithçka nuk vjen aq shpejt sa keni shpresuar.

 

Peshqit

Më në fund do të mund të përfundoni të gjitha çështjet e pazgjidhura. Në punë, është koha t’i tregoni të gjithëve vlerën tuaj.

blank

HOROSKOPI I JAVËS 20-26 MARS 2023

Dashi

Do të ndiheni super të ngarkuar dhe me një dëshirë të madhe për të bërë. Asnjëherë si ky vit pranvera nuk do të thotë rifillim dhe pushtime të reja për ju.

 

Demi

Një javë e favorshme fillon për ju, veçanërisht nëse keni dyshime ose çështje të pazgjidhura. Nëse nuk i keni ende idetë e qarta, shumë shpejt do të kuptoni se çfarë të bëni.

 

Binjakët

Dielli dhe Hëna që do të hyjnë në shenjë do ju japin shumë energji. Më në fund do të jeni edhe më të relaksuar, falë Marsit i cili më në fund do t’ju bëjë të lirë.

 

Gaforrja

Pavarësisht se Jupiteri është kundër jush, mirëqenia do të fitojë mbi pesimizmin.

Qielli do jetë aq i kthjellët për ju sa të gjitha pasiguritë do të treten, edhe ndaj partnerit.

 

Luani

Muajt ​​e fundit jeta juaj sociale ka ndryshuar shumë dhe shpesh jeni ndjerë të zhvendosur. Kjo javë sigurisht që do të jetë e kënaqshme si në aspektin social ashtu edhe në atë profesional.

 

Virgjëresha

Java do të nisë e përpjetë për shkak të shumë situatave për t’u riorganizuar. Përveç disa diskutimeve të vogla familjare, këto ditë do të jenë shëruese për ju.

 

Peshorja

Java do të jetë plot me dhimbje koke, si në zyrë ashtu edhe në shtëpi, por asgjë që nuk mund ta përballoni.

Do të jeni akoma të rrethuar nga një atmosferë realizmi dhe dorëheqjeje.

 

Akrepi

Këtë javë asgjë dhe askush nuk mund t’ju ndalojë. Jeni në fazën ku dëshironi të mësoni sa më shumë gjëra dhe ata që ju njohin mirë e dinë shumë mirë që nuk ka kufi për ju.

 

Shigjetari

Më në fund një lajm i mirë po vjen për ju. Faza ku jeni ndjerë vazhdimisht nën presion ka mbaruar, tani mund të ketë mundësi të shkëlqyera për ju.

 

Bricjapi

Për ju të lindur në këtë shenjë, ka ardhur koha të merreni me punë në fushën sentimentale, sepse një pasuri e tillë nuk do ju ndodhë lehtë.

 

Ujori

Do të jetë për ju një javë plot gëzim, plot emocione, fat dhe mirëqenie. Ju mund të kënaqeni me një zgjedhje të bërë tashmë disa kohë më parë.

 

Peshqit

Ju duhet të bëni diçka konkrete, ndaj veproni, por në mënyrë të qartë dhe të saktë. Do të ketë stimuj dhe propozime të reja.

blank

HOROSKOPI E HËNË 20 MARS 2023

Dashi

Kjo javë e re fillon me një Venus të bukur që të jep emocione të bukura. Në punë pavarësisht angazhimeve vijnë kënaqësi të mëdha.

 

Demi

Ko ditë e parë e pranverës nis me një romancë të bukur që do të zgjasë gjatë gjithë ditës. Dashuria merr hov dhe do të ketë një mënyrë që çiftet e qëndrueshme t’i japin një shtysë të re marrëdhënies dhe të rizbulojnë pak pasion.

 

Binjakët

Sot po ndiheni pak të stresuar, kini kujdes me fjalët si në punë ashtu edhe në shtëpi sepse rrezikoni të shkaktoni disa zënka. Më mirë të ruani një profil të ulët dhe të jeni të durueshëm.

 

Gaforrja

Sot zemra juaj po rrah me shpejtësi dhe do të mund të përjetoni emocione të forta me partnerin tuaj. Në punë do të mund të bëni më shumë dhe gjithashtu do të merrni një promovim të këndshëm.

 

Luani

Kjo datë 20 mars 2023 ju bën veçanërisht të shqetësuar, ndaj kushtojini vëmendje grindjeve të mundshme si në dashuri ashtu edhe në punë. Mbani nervat tuaja larg sepse rrezikoni të debatoni me të gjithë sot.

 

Virgjëresha

Në dashuri nuk jeni shumë të kënaqur me atë që po bëni, kështu që më mirë merrni një moment për të reflektuar. Edhe puna nuk po ecën në mënyrën më të mirë. Më mirë filloni të pastroni dyshimet.

 

Peshorja

Kjo javë e re e marsit sjell disa emocione të përziera. Ka pak kaos në zyrë dhe gjithashtu në zemrën tuaj. Kini kujdes që të mos mbingarkoheni nga shumë negativitet.

 

Akrepi

Përpiquni të relaksoheni këtë të hënë dhe mos bini në provokimet e të tjerëve. Në punë jo gjithçka shkon ashtu siç do të dëshironit, por shtrëngoni dhëmbët.

 

Shigjetari

Një energji e bukur po kthehet në jetën tuaj, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Në punë ndjeni njëfarë padurimi, mbi të gjitha për shkak të rutinës gjithmonë të njëjtë.

 

Bricjapi

Duhet të filloni të sqaroni paqartësitë në jetën tuaj personale dhe profesionale. Jeni plot dyshime për gjithçka por jeni të vetmit që mund t’i sqaroni një herë e mirë por duhet përkushtim, qartësi dhe ndershmëri me veten tuaj.

 

Ujori

Në dashuri vjen një shtytje e mirë, shfrytëzojeni sa më shumë. Mundohuni të zgjidhni dashurinë tuaj të radhës dhe lëvizjet e punës me kokën tuaj dhe pa u mbështetur tek të tjerët.

 

Peshqit

Një moment shumë pozitiv ka ardhur për ju ku ndiheni plot energji dhe optimizëm. Yjet janë në anën tuaj ndaj mos kini frikë të rrezikoni dhe të përfshiheni.

blank

HOROSKOPI E DIEL 19 MARS 2023

Dashi

Hëna e sotme ju bën veçanërisht emocionues, por zgjidhni t’u jepni hapësirë ​​emocioneve pozitive dhe jo atyre negative. Nëse jeni beqarë nuk do mungojnë takimet, mos u mbyllni në shtëpi.

 

Demi

Këtë të diel tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse lidhja juaj do të testohet. Do të zbuloni nëse partneri është personi i duhur apo jo për të qenë pranë jush.

 

Binjakët

Sot, si dhe së fundmi, do të jeni plot me gjëra për të bërë, por ju pëlqen të jeni të zënë. Në dashuri gjithçka po shkon mirë dhe beqarët po bëjnë njohje të këndshme por do jetë e nevojshme të zbulohet nëse do të jenë të qëndrueshme apo jo.

Gaforrja

Kini kujdes sepse në jetën tuaj vjen pak nervozizëm i cili ju shkakton edhe shqetësime në stomak. Mbani qetësinë sa më shumë që të jetë e mundur dhe përpiquni të kaloni një ditë të bukur në natyrë me ata që ju duan.

 

Luani

Kujdes nga vështirësitë në dashuri sepse jo gjithçka po shkon sipas planit. Për t’i dhënë një dritë të re çiftit, përpiquni të organizoni diçka romantike me partnerin tuaj.

 

Virgjëresha

Këto ditë ka fat si në dashuri ashtu edhe në punë, përfitoni nga kjo. Mundohuni të shfrytëzoni çdo mundësi të re.

 

Peshorja

Ka ardhur koha të shijoni një moment relaksi falë një hëne të bukur në shenjën që përveç paqes së brendshme do t’ju bëjë më magjepsës në sytë e të tjerëve.

 

Akrepi

Në këtë periudhë të fundit kini kujdes në dashuri sepse disponimi nuk është tamam në qiell dhe duket se ka diçka që nuk funksionon. Në punë, megjithatë, gjithçka është në rregull.

 

Shigjetari

Ditë e bukur për të organizuar një udhëtim të këndshëm ose një udhëtim në shoqëri me të dashurin tuaj. Shijojeni në maksimum këtë moment me fat.

 

Bricjapi

Ju jeni gjithmonë një pikë referimi e shkëlqyeshme për të gjithë, por përpiquni të zbutni “ngurtësinë” tuaj në dashuri duke e lënë veten të shkojë për pak më shumë romancë.

 

Ujori

Dashuritë e reja kanë nevojë për një shtytje të mirë për t’u nisur, por nëse nuk jeni të bindur, mos u hidhni me kokë në një marrëdhënie të re.

 

Peshqit

Pas një jave të rëndë vjen pak relaks këtë fundjavë. E bukur kjo e dielë të kaloni pak më shumë kohë me partnerin tuaj dhe ta lini veten të përkëdhelur.

blank

HOROSKOPI E SHTUNË 18 MARS 2023

Dashi

Bëhuni gati që hëna të hyjë në shenjën tuaj e cila do të sjellë pak humor të keq në jetën tuaj private, të paktën në orët e para të ditës. Në punë është më mirë të nxirrni pak durim sepse do t’ju duhet.

 

Demi

Yjet e sotëm flasin për një ditë që do të testojë lidhje të reja. Në punë, por edhe në dashuri, këshilla është që të përfshiheni më shumë.

 

Binjakët

Në periudhën e fundit ka pasur shumë takime të reja por ndoshta nuk e keni gjetur ende shpirtin tuaj binjak. Më mirë përpiquni të kuptoni se çfarë po kërkoni vërtet.

 

 

Gaforrja

Kushtojini vëmendje sot sepse yjet ju shqetësojnë veçanërisht. Në dashuri grindje të mundshme dhe në punë më mirë të mos bini në provokimet e të tjerëve.

 

Luani

Kjo e shtunë ju bën pak nervoz, sidomos në dashuri ku duket e vështirë të vendosni një dialog me partnerin. Në punë do arrini shumë.

 

Virgjëresha

Sot vjen një nxitje e këndshme e pozitivitetit për t’u derdhur tërësisht në dashuri. Dashuroni pa hezitim dhe paragjykime sepse mund të arrini shumë. Punë? Merrni një ditë për t’u çlodhur.

 

Peshorja

Në këtë ditë me hënën në shenjën tuaj do të mund të bëni takime të mira dhe gjithashtu të merrni disa surpriza në fushën profesionale. Në punë ka ndryshime të mëdha.

 

Akrepi

Në këtë periudhë të fundit e keni lënë mënjanë dashurinë por ka ardhur koha të hapni sërish zemrën. Trajtojeni veten me disa dalje romantike dhe të hënën do të mendoni për punën.

 

Shigjetari

Në dashuri vjen koha për të përjetuar emocione të forta. Organizoni dalje dhe udhëtime jashtë qytetit për të shijuar në maksimum fundjavën dhe nëse jeni beqarë pranoni disa ftesa të tjera.

 

Bricjapi

Ju keni një karakter shumë të vendosur dhe kjo ju bën gjithmonë një pikë referimi si në dashuri ashtu edhe në punë. Megjithatë, tani ka ardhur koha që të jeni pika referimi për veten tuaj. Përfitoni nga fundjava për të qenë pranë njerëzve që doni.

 

Ujori

Dashuria ka filluar të rritet, por duhet përpjekje për t’i bërë gjërat të shkojnë siç duhet dhe për të krijuar një bazë të qëndrueshme për një marrëdhënie të qëndrueshme. Në punë këtë fundjavë flisni për suksese.

 

Peshqit

Kjo javë ka qenë e ngarkuar, por më në fund ka ardhur koha për të rimbushur bateritë dhe për të pushuar pak. Përfitoni nga këto ditë për një udhëtim në natyrë dhe për të rizbuluar pak pasion në dashuri.


Send this to a friend