VOAL

VOAL

HOROSKOPI 11 SHKURT 2016

February 11, 2016

Komentet

HOROSKOPI E DIEL 26 MAJ 2024

DASHI **

Krahasuar me dje, sot do të jeni shumë më të qetë dhe produktivë. Do të arrini t’i përkushtoheni punëve të vogla shtëpiake që zakonisht i neglizhoni. Përfshini të dashurin tuaj në një nga aktivitetet tuaja dhe do të shihni se do të krijohet një atmosferë e ndezur!

DEMI**

Pa hezitim apo hutim, do të kaloni me besim një festë që do të kënaqë plotësisht pritshmëritë dhe planet tuaja. Pasi të jeni në shtëpi, do të përgëzoni veten ose partnerin tuaj për zgjedhjet e bëra ose itineraret e përfunduara.

BINJAKË**

Hëna është e favorshme dhe shpall lirinë dhe moskonformizmin, por edhe mundësinë për të shprehur më së miri individualizmin dhe aftësitë tuaja personale. Ju mund t’i vendosni vetes një qëllim ambicioz. Nga ana tjetër ju presin detyrime familjare të cilave do jetë e vështirë t’i shpëtoni.

GAFORRJA*

Konfliktet dhe keqkuptimet me të afërmit do të testojnë durimin dhe aftësinë tuaj për të parë gjithçka me optimizëm. Kontrolloni veten: të lini veten në zemërim nuk do të bënte mirë! Përdorni arsyen dhe jini gjithmonë korrekt.

LUANI **

Sot angazhimet tuaja nuk do ecin pa probleme dhe ndoshta do t’ju duhet të hiqni dorë nga diçka, duke thjeshtuar shumë planet tuaja. Atmosfera në çift do jetë e relaksuar, por, për disa prej jush, pak e mërzitshme dhe e parashikueshme, sepse është shumë e qetë.

VIRGJERË**

Si në familje ashtu edhe në shoqërinë e miqve do të mund të ecni me diplomaci dhe ëmbëlsi dhe do të vlerësoheni për cilësitë tuaja si mike dhe këshilltare e shkëlqyer, aspekte të karakterit që do t’ju vijnë gjithashtu në ndihmë në ditët në vijim.

BILANCI **

Mos u zemëroni, por sqaroni se me kë e doni pozicionet e njëri-tjetrit dhe bëni më të mirën. Ju do të jeni në gjendje të komunikoni dëshirat tuaja me transmetim. Fantazia, disponueshmëria, miqësia, këtu janë cilësitë në të cilat duhet të përqendroheni për të joshur dhe shpikur lojëra të reja dashurie!

AKREPI **

Duhet të heqësh dorë nga gjithçka që nuk ka të bëjë me projekte afatgjata. Për këtë arsye duhet të mësoni të sakrifikoni veten dhe të mos mendoni shumë për të mirat materiale, pasi ato ju largojnë vëmendjen nga prioritetet.

SHIGJETARI*

Një ditë jo e jashtëzakonshme: do të keni shumë ide të vlefshme, por jo kohën apo mbështetjen e duhur për t’i realizuar, do të keni mundësinë të përjetoni aventura pikante, por nuk do të jeni në disponimin e duhur për t’i kapur menjëherë.

BRICJAPI**

Hëna në një aspekt veçanërisht të favorshëm ju përgatit për një takim shumë interesant. Dëgjoni zemrën tuaj që dëshiron të thotë fjalën e saj! Mos pyesni veten si të silleni apo çfarë të thoni, lërini gjithçka të vazhdojë spontanisht.

UJORI**

Të shpërqendruar këndshëm nga vëmendja e partnerit, sot nuk do të jeni në gjendje të përqendroheni në asgjë: do të keni vështirësi t’i merrni seriozisht detyrat dhe përgjegjësitë dhe do ta gjeni veten, në fund të ditës, pa bërë asgjë të dobishme.

PESHQIT***

Hëna kalon në treshe dhe asgjë dhe askush nuk do të mund t’ju pengojë! Sharmi dhe mundësitë për takime po shtohen, veçanërisht nëse dilni në klube me miqtë: njerëzit që hyjnë në jetën tuaj në këtë moment do të mund të qëndrojnë atje për një kohë të gjatë!

HOROSKOPI E SHTUNË 25 MAJ 2024

DASHI **

Ka të ngjarë që një fragment armiqësie dhe një keqkuptim me njerëzit përreth jush do ta bëjnë shikimin e realitetit pak më të vështirë sesa është. Mundohuni t’i përmbaheni fakteve konkrete dhe jo imagjinatës suaj!

DEMI***

Lundroni në kreshtën e valës, me Merkurin, Jupiterin dhe Uranin në anën tuaj. Lulëzimi dhe pasioni, të cilat në këtë ditë janë më shumë se njëqindfish, do ta bëjnë sferën tuaj sentimentale pothuajse të mrekullueshme.

BINJAKË**

Do të gjeni shumë çrregullime rreth jush dhe kjo do të mjaftojë për t’ju bërë të humbni qëndrimin tuaj. Do ndiheni të kapur në një lojë më të madhe se vetja që nuk do mund ta dominoni. Qëndroni të qetë dhe do të shihni se do të jeni në gjendje të mbani kontrollin e situatës.

GAFORRJA*

Kjo ditë nuk do jetë e lehtë për ju, ndaj përkushtohuni vetëm për gjërat thelbësore, ato më urgjentet, ato që nuk mund të shtyhen dhe punët e mbetura. Shtyjeni kohën e lirë dhe shpërqendrimet, madje edhe ato legjitime, në një kohë më të përshtatshme.

LUANI **

Jini më të bindur me të dashurit tuaj; dikush mund të humbasë durimin! Ju mungon organizimi në punë ndaj duhet të planifikoni më mirë të gjitha angazhimet tuaja. T’i kushtoni më shumë kohë pushimit dhe përtacisë nuk është në karakterin tuaj.

VIRGJËRESHA**

Udhëtimet dhe udhëtimet do të jenë të mbrojtura, të cilat do t’ju lejojnë para së gjithash të keni një ndryshim peizazhi, të shpëtoni nga monotonia dhe më pas të takoni njerëz të rinj dhe interesantë. Mos lejoni që humori i keq i partnerit të ndikojë tek ju dhe bëni gjithçka që ju vjen në kokë.

PESHORJA **

Me siguri nuk do të shkëlqeni nga durimi dhe nuk do ta fshehni qëllimin tuaj për të vendosur gjithçka vetë. Më pas do të vini në këshilla më të buta dhe do të përpiqeni të rifitoni vullnetin e mirë të njerëzve që keni tjetërsuar.

AKREPI **

Sot do të jeni shumë lejues me veten! Vetëm nëse keni pak disiplinë, do të mund të arrini deri në fund të ditës pa shkaktuar fatkeqësi të shtrenjta, si blerje apo baste të pamenda!

SHIGJETARI***

Atmosfera planetare sigurisht që është pozitive për shenjën tuaj, aq sa keni ndjesinë se më në fund gjërat po shkojnë në drejtimin e duhur. Falë kalimit hënor, do të gjeni zgjidhje për problemet dhe do të rilidheni me të dashurin tuaj.

BRICJAPI**

Parajsa është e prirur mirë ndaj jush dhe ajo që deri tani dukej e pamundur për t’u arritur, mund të bëhet konkrete këtë të shtunë. Do të ndiheni më të qartë dhe më të vendosur: mund të jetë një moment i mirë për të marrë një vendim.

UJORI**

Ju do të jeni në gjendje të merrni vendimin e duhur, me atë prekje të realizmit të paskrupullt që do t’i lërë kundërshtarët tuaj të trullosur. Shmangni të bini në grackat e vogla që partneri juaj do t’ju vendosë për t’ju testuar.

PESHK **

Sot, pas njëfarë ashpërsie qëndrimi, do të fshihni shumë drojë në qasjen tuaj dhe frikën e kultivimit të iluzioneve. Nëse flisni për plagët tuaja, do të krijoni bashkëpunim dhe mirëkuptim të menjëhershëm me ata që ju interesojnë.

HOROSKOPI E PREMTE 24 MAJ 2024

DASHI*

Do të keni angazhime të pashmangshme për t’u përballur me planifikim të kujdesshëm, në kundërshtim me instinktin tuaj të zakonshëm. Do të jetë thelbësore të mos i shtyni shpenzimet, destinacionet dhe kompanitë përtej kufijve të përcaktuar. Në fushën sentimentale lajmërohet një stuhi kalimtare.

DEMI**

Kujtesa juaj mund t’ju mashtrojë, duke ju bërë të harroni diçka të rëndësishme. Konsultohuni me ditarin tuaj me kujdes dhe bëni gjithçka që është e mundur për të shmangur gabimet dhe shpërqendrimet. Mërkuri dhe Jupiteri, nga ana tjetër, parashikojnë sukses në çdo mjedis.

BINJAKËT***

Afërdita, në një aspekt të favorshëm, do të vërshojë zonën e ndjenjave me shumë risi të këndshme: do t’ju nxitet të jeni më të sigurt në vetvete dhe të hapur ndaj të tjerëve, gati për të kapur mundësitë për të treguar sharmin tuaj të pashoq.

GAFORRJA **

Një entuziazëm i tillë, i kombinuar me disponueshmërinë e sinqertë ndaj të tjerëve, do t’ju fitojë simpati dhe mirënjohje. Do të jeni të lirshëm dhe të rastësishëm në shoqëri dhe emocionet e reja do t’u shfaqen atyre që do të nisin një histori të re dashurie.

LUANI **

Përfshirja e fortë emocionale është e mundur: ji vetvetja dhe mos i tradhtoni pritshmëritë. Personaliteti juaj i bollshëm do të shfaqet edhe në sektorin profesional dhe do t’ju lejojë të vlerësoheni dhe respektoheni nga kolegët tuaj.

VIRGJËRESHA**

Shqetësime të mundshme në punë. Mos u dramatizoni, përpiquni të mbani nervat dhe përballeni situatën me racionalitetin më të madh: gjithçka do të jetë mirë. Për të rinjtë e shenjës, pushtimet e reja janë përpara.

PESHORJA***

Përsa i përket punës përballuni pa frikë me një intervistë që ju shqetëson shumë, do lini përshtypje të mirë dhe do ju hapni mundësi të reja. Dinamik dhe i pafrenuar, nuk do e keni të vështirë të thyeni akullin me personin që ju intereson.

AKREPI*

Humori i keq dhe nervozizmi do ju shoqërojnë gjatë gjithë ditës, për shkak të lodhjes dhe angazhimeve të shumta në punë. Mundohuni të relaksoheni të paktën pas punës, me një mik apo me një mbrëmje tërësisht të dedikuar për veten tuaj.

SHIGJETARI **

Puna do të kërkojë më shumë përqendrim se zakonisht. Pasigurinë që ndjeni në dashuri ndahet edhe nga partneri juaj dhe kjo gjendje ju prish qetësinë. Një sqarim do të ishte i dobishëm për t’ju lejuar të bëni një vlerësim të situatës.

BRICJAPI**

Energjia krijuese ju mbështet, duke sugjeruar ide të çmuara. Sidoqoftë, mos harroni se përqendrimi mund të mungojë në çdo moment. Nuk është një kohë veçanërisht idilike për dashurinë, ndaj shmangni debatet.

UJORI**

Nga pikëpamja profesionale priten kënaqësi ekonomike dhe personale, falë favorit të yjeve, intuitës suaj, bashkëpunimit të njerëzve të besuar dhe kontakteve të reja. Lëreni mënjanë krenarinë tuaj, do të zgjidhni një debat të kotë.

PESHQIT **

Do ta keni të lehtë të shpikni një truk të vogël me rezultate shumë të dobishme. Do të bëni njohje stimuluese me dialektikë të gjallë, por konstruktive. Ju kontrolloni një çështje delikate parash apo pune, e cila duhet të zgjidhet sa më mirë gjatë ditës.

HOROSKOPI E ENJTE 23 MAJ 2024

DASHI**

Do të jeni kureshtarë dhe të hapur për të gjitha gjërat e reja: do t’ju prishet zgjedhja për të zgjedhur propozimet e ndryshme dhe për të hedhur poshtë ato më pak interesante. Kultivoni një miqësi të bukur që fillon të ndodhë në jetën tuaj dhe që ofron momente harmonie të thella.

DEMI***

Në kryerjen e punës suaj, gjithçka po shkon siç duhet; megjithatë, duhet të jini vigjilentë dhe të mos flini në dafina, sepse do të përfundoni duke humbur kohë, tokë dhe para. Në fushën emocionale do të jeni të lumtur dhe të kënaqur!

BINJAKËT**

Mos prisni shumë nga vetja sot. Mundohuni të luani zgjuar, duke shtyrë një angazhim ose, ndoshta, duke gjetur dikë që t’ju zëvendësojë. Kurioziteti do t’ju shtyjë të ndryshoni miqtë tuaj: do të jetë një mënyrë e mirë për të pastruar mendjen nga shqetësimet.

GAFORRJA **

Referojuni sensit tuaj të humorit për të lehtësuar situatat e ndërlikuara të kësaj dite. Pra, mos u zemëroni nëse ndonjë ngjarje e paparashikuar ngadalëson punën ose nëse nuk ndiheni të kuptuar nga i dashuri juaj.

LUANI **

Klima e ditës do jetë e tensionuar por e këndshme. Propozimet dhe kundërpropozimet do të shkojnë kot dhe për shumë prej jush, suksesi do të arrihet në momentin e fundit. Xhelozia e tepruar, nga ana tjetër, paralajmëron stuhi përsa i përket miqësisë.

VIRGJËRESHA***

E gjithë dita do të jetë e këndshme dhe interesante nga pikëpamja profesionale, veçanërisht për ata që punojnë në sektorin artistik. Edhe dashuria nuk do t’ju zhgënjejë: do ta kuptoni shumë më mirë partnerin, me të cilin do të kaloni një mbrëmje të mrekullueshme!

PESHORJA **

Ka ardhur koha për të marrë një vendim të rëndësishëm: përpiquni të jeni të qartë me të dashurin tuaj dhe tregoni se cilat janë ndjenjat tuaja. Sinqeriteti sjell sukses! Në punë dhe biznes, jini më të sigurt në veten tuaj.

AKREPI **

Do të merrni rezultate të jashtëzakonshme pa kërkuar ndihmë nga askush. Mos i lavdëroni shumë sukseset tuaja: pak përulësi do t’ju ndihmojë të mbani këmbët në tokë dhe të mos bëni armiq. Nëse keni një marrëdhënie të mirë në çift, butësia do të sundojë ditën.

SHIGJETARI **

Efikasiteti juaj nuk do të tregojë asnjë të metë dhe të gjithë do të përfitojnë prej tij, si në aspektin profesional ashtu edhe në atë emocional. Do të bëni miq të rinj dhe jeta do të bëhet më interesante dhe plot ngjarje. Vetëm kini kujdes që të mos stresoheni dhe të mos e mbingarkoni veten me angazhime!

BRICJAPI**

Në këtë moment ju ndiheni të veçantë, ndoshta shumë ndryshe nga shumica e njerëzve të tjerë, prandaj kërkoni interesa të veçanta dhe kënaqësi profesionale. Në jetën private do ju ndihmojë intuita dhe ndjeshmëria.

UJORI*

Të bindur se keni të drejtë, rrezikoni të bëni një gabim të madh dhe ta mbani atë me kokëfortësi deri në fund. Partneri juaj do të dëshirojë më shumë hapësirë ​​për intimitet: mos vazhdoni të mohoni veten, nëse nuk doni të jepni shkak për dyshime.

PESHQIT **

Në biznes, nxitimi do të jetë një këshilltar i keq më shumë se kurrë, veçanërisht nëse ka shumë tema të marra si të mirëqena, të cilat duhet të sqarohen me qetësi. Shfrytëzojeni rastin për të folur për këtë me ata që ju duan, nëse dëshironi që ata t’ju trajtojnë me dashuri më të madhe.

HOROSKOPI E MËRKURË 22 MAJ 2024

Horoskopi i Dashit

Deshë, yjet kanë përgatitur disa surpriza për ju. Përshtatshmëria juaj është në kulmin e saj, por kujdes nga fati që duket se po luan fshehurazi me ju. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, ndërkohë që karriera juaj mund të kërkojë më shumë angazhim sesa pritej. Financat tuaja nuk janë në gjendje të mirë: më mirë kini kujdes nga shpenzimet e panevojshme.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Dema, duket sikur keni ulje-ngritje përpara. Në dashuri mund të gjeni sfida të papritura, ndërkohë që karriera juaj tregon shenja stanjacioni. Megjithatë, jo gjithçka është e keqe: fati juaj ka disa ndezje pozitive dhe financat duken mjaft të qëndrueshme.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Binjakëve

Hej, Binjakë! Yjet po pëshpëritin disa gjëra interesante. Karriera juaj mund të kërkojë pak më shumë fokus dhe vëmendje. Në dashuri, gjërat mund të jenë më mirë, por mos u dëshpëroni: gjithmonë ka vend për përmirësim. Përshtatshmëria është çelësi tani, përdorni atë në avantazhin tuaj.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Gaforres

Të dashur Gaforre, kjo periudhë ju sjell ulje-ngritje në anë të ndryshme të jetës suaj. Ndërsa fati duket se është më pak mik për ju se zakonisht, dashuria mund të rezervojë disa surpriza të këndshme për ju. Karriera juaj do të kërkojë përpjekje shtesë për të shmangur lemza të vogla, por financat tuaja janë të qëndrueshme. Energjia nuk është në maksimumin e saj, ndaj merrni disa momente për veten tuaj.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 2

Horoskopi i Luanit

Luanë, duket se fati juaj nuk është në të mirën e tij, por mund të mbështeteni në përshtatshmërinë tuaj të pabesueshme. Dashuria mund të sjellë disa pengesa, ndërsa në karrierën tuaj ka sfida për t’u përballur. Jini të kujdesshëm në shpenzimet tuaja dhe përpiquni të kurseni energji për momente më të mira.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej, Virgjëresha! Yjet po luajnë pak me ju. Përputhshmëria juaj është kulmore, por kini kujdes nga fati që duket se ka marrë një pauzë për reflektim. Në dashuri ka luhatje: ditë fantastike dhe të tjera më pak. Mund të ketë disa lajme të mira financiare në punë, edhe nëse energjia nuk është në maksimumin e saj.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Peshores

Peshore, duket sikur era po ndryshon drejtimin për ju. Disa anëve ia vlen t’iu kushtoni vëmendje dhe mund të kërkojnë pak më shumë kujdes. Fati është në anën tuaj, por mos e humbni vigjilencën tuaj.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Akrepit

Hej, Akrepë! Nivelet tuaja të energjisë janë në çati, por kini kujdes nga fati, i cili nuk është saktësisht në anën tuaj. Në dashuri do ketë ulje-ngritje, ndërsa karriera kërkon pak më shumë angazhim. Financat janë në një fazë delikate: kujdes!

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Shigjetarit

Shigjetarë, yjet rezervojnë një përzierje interesante për ju. Pajtueshmëria juaj me të tjerët është në një fazë të rritjes së fortë, ndërsa fati mund të ketë disa zemërime. Dashuria duket premtuese, por kini kujdes të mos neglizhoni karrierën tuaj e cila mund të kërkojë më shumë vëmendje se zakonisht. Financat janë të qëndrueshme por mos e teproni! Energjia dhe kreativiteti në krye.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Duket se fati juaj është në një periudhë stagnimi, por mos u dëshpëroni. Dashuria mund të ketë disa surpriza të këndshme për ju dhe puna vazhdon pa pengesa të rëndësishme. Mbani një sy në financat tuaja dhe përpiquni të mbani energjinë tuaj të lartë, edhe nëse duket se është në mungesë kohët e fundit.

3
4
2
3
1

Horoskopi i Ujorit

Hej, Ujorë! Ju pret një periudhë luhatëse. Do të keni momente frymëzimi të pastër krijues, por edhe disa sfida në financa dhe shëndetësi. Dashuria mund të ketë disa surpriza të papritura për ju, ndërsa karriera juaj kërkon përpjekje shtesë për të arritur atje ku dëshironi të jeni. Mos e humbni shpresën: fati është në anën tuaj!

Dashuria: 3
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 2
Energjia: 2

Horoskopi i Peshqve

Hej, Peshq! Duket sikur jeni në një periudhë ulje-ngritjesh. Fati nuk është saktësisht në anën tuaj, kështu që ndoshta shmangni kumarin ose investimet e rrezikshme. Në dashuri, megjithatë, ka një shkëndijë interesante në horizont: mund të gjesh dikë që të bën zemrën të rrahë më shpejt. Në punë bëhuni gati për disa ndryshime të papritura, përshtatshmëria do të jetë miku juaj më i mirë.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

HOROSKOPI E MARTË 21 MAJ 2024

Horoskopi i Dashit

Deshë të dashur, energjia juaj është e lartë, por financat mund t’ju rezervojnë disa surpriza. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, ndërsa në punë ndiheni pak jashtë faze. Fati nuk duket të jetë në anën tuaj tani, ndaj bëni kujdes nga të papriturat.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Dema, përputhshmëria juaj është kulmore! Edhe pse financat mund të jenë pak lart e poshtë, mos e humbni entuziazmin. Mund të ndodhin disa keqkuptime në dashuri, por asgjë e pazgjidhshme. Kushtojini vëmendje shëndetit tuaj dhe përpiquni të gjeni ekuilibrin e duhur midis punës dhe relaksimit.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Binjakëve

Ju ndjeni një energji të luhatshme, i dashur Binjakë. Intuita juaj duket se nuk është e sinkronizuar me mjedisin tuaj dhe fati nuk është në anën tuaj për momentin. Megjithatë, në dashuri ka perspektiva të mira: mund të gjeni ngushëllim tek partneri juaj ose në takimin me dikë të veçantë. Kujdes me financat, më mirë të mos bëni investime të rrezikshme tani.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Gaforres

Të dashur Gaforre, ka disa emocione të përziera që po ndodhin për ju. Fati juaj është pak i luhatshëm dhe dashuria duket si një slitë. Mund të përballeni me disa sfida financiare që do të kërkojnë vëmendje shtesë. Megjithatë, gjërat mund të shkojnë më mirë se sa pritej në frontin e karrierës! Mbani energjinë tuaj të lartë dhe gjithçka do të jetë mirë.

3
4
2
3
4

Horoskopi i Luanit

Luanë, fati juaj po kalon një fazë luhatëse. Dashuria mund të jetë pak e trazuar dhe financat nuk janë në gjendjen më të mirë. Megjithatë, energjia juaj mbetet e lartë dhe puna mund të ketë disa surpriza të këndshme për ju. Kujdes për shëndetin: dëgjoni trupin tuaj!

3 dashuri
4 punë
2 fat
3 financat
5 energji

Horoskopi i Virgjëreshës

Hej Virgjëresha, sot dashuria mund të rezervojë disa surpriza për ju. Karriera duket se do të ecë me ulje-ngritje, por asgjë shumë shqetësuese. Pak fat ju buzëqesh aty-këtu, ndaj mos e humbni shpresën! Financat tuaja mund të kërkojnë pak më shumë vëmendje se zakonisht. Së fundi, përpiquni të mbani energjinë tuaj të lartë: disa momente lodhjeje janë normale.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Peshores

Peshore, rruga juaj aktuale duket se ka më shumë ngritje sesa ulje. Intuita juaj është në formë të shkëlqyer, por kini kujdes që në punë të mos merrni vendime të nxituara. Në dashuri mund të hasni disa pengesa, por asgjë të pakapërcyeshme! Financat mund të jenë paksa të paqëndrueshme, ndaj është mirë të shmangni shpenzimet e çmendura. Ekziston një ngarkesë energjike që ju lejon të përballoni sfidat me vendosmëri.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 4
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, përgatituni për një përzierje ulje-ngritjesh. Karriera juaj mund të ketë disa surpriza pozitive, ndërsa financat mund të kërkojnë pak më shumë vëmendje. Në dashuri, pengesa të vogla për të kapërcyer, por asgjë e pakontrollueshme. Energjia në rënie: kujdesuni për veten.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Shigjetarit

Shigjetarë, jeni mirë, por kini kujdes për disa vështirësi të vogla. Financat mund t’ju presin surpriza të pakëndshme, ndërkohë që energjia juaj po rritet. Dashuria ju jep shumë kënaqësi dhe puna kërkon pak më shumë angazhim se zakonisht.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Bricjapë, ju presin ditë intensive dhe sfiduese. Jo çdo gjë do të shkojë sipas planit, por aftësia juaj për t’u përshtatur do të jetë vendimtare. Dashuria mund t’ju rezervojë disa surpriza të papritura, ndërsa në punë do t’ju duhet të përballeni me disa vështirësi që do të vënë në provë aftësitë tuaja. Fati nuk është në anën tuaj kohët e fundit, ndaj bëni kujdes me financat.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Ujorit

Hej, Ujorë! Yjet janë pak të çuditshëm për ju sot. Fati nuk është saktësisht në anën tuaj dhe mund të ndiheni pak të dëshpëruar, por mos u dëshpëroni! Në punë do ketë sfida interesante që mund të sjellin mundësi të reja. Në dashuri gjërat po përmirësohen ngadalë por në mënyrë të qëndrueshme. Mbani një sy në financat tuaja: një shpenzim i papritur mund t’ju testojë.

dashuri: 3
Puna: 4
fat: 1
financat: 2
energji: 3

Horoskopi i Peshqve

Hej Peshq, yjet kanë pak nga gjithçka për ju sot. Ka ulje-ngritje në shumë aspekte të jetës suaj, por mos u shqetësoni shumë. Edhe nëse do të ketë sfida, do të keni forcën t’i përballoni me vendosmëri.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 5
Energjia: 1

HOROSKOPI I JAVËS 20-26 MAJ 2024

Horoskopi i Dashit

Deshë, yjet përgatisin një përzierje surprizash dhe sfidash për ju. Energjia juaj kalon nëpër çati, por kini kujdes që të mos neglizhoni shëndetin tuaj. Financat janë të luhatshme, ndaj bëni kujdes me shpenzimet! Në dashuri mund të keni disa ulje dhe ngritje, por pajtueshmëria do të përmirësohet me kalimin e kohës.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Demit

Miq Dema, java juaj do të jetë një përzierje uljesh dhe ngritjesh. Në dashuri mund të ndiheni pak të dëshpëruar, por mos u shqetësoni: së shpejti do të shëroheni. Puna po ecën mirë, ndërsa financat mund t’ju presin disa surpriza të papritura. Fati është në anën tuaj, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë! Mos harroni të mbani energjinë tuaj të lartë me aktivitetet që ju pëlqejnë.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Binjakëve

Binjakë, ju pret një periudhë ulje-ngritjesh. Dashuria mund të jetë pak e turbullt, por karriera juaj duket se po lulëzon me mundësi të reja. Fati nuk do jetë gjithmonë në anën tuaj, ndaj bëni kujdes me shpenzimet e papritura. Mbani energjinë tuaj të lartë për të përballuar sfidat e përditshme.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Gaforres

Shpirti juaj krijues është lart, ndërsa fati duket se po luan fshehurazi me ju. Dashuria nuk shkëlqen ashtu siç dëshironi dhe mund të keni disa sfida në karrierë. Mbani një sy në financat tuaja, mund të ketë surpriza të pakëndshme, por asgjë shumë dramatike. Për sa i përket energjisë, jeni pak i lodhur: merrni pak kohë për t’u rimbushur.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Luanit

Luanë, duket sikur pajtueshmëria juaj me të tjerët është në gjendje të mirë. Megjithatë, mund të ndiheni pak të mërzitur për karrierën tuaj dhe financat duken si një sfidë e vërtetë për momentin. Pavarësisht gjithçkaje, dashuria është në ajër dhe intuita juaj mund t’ju ndihmojë të lundroni më mirë nëpër disa çështje të vogla shëndetësore.

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Virgjëreshës

Të dashura Virgjëresha, duket se emocionaliteti juaj po bën një slitë. Fati juaj është pak i luhatshëm dhe përshtatshmëria nuk po ju ndihmon saktësisht, por ka diçka të veçantë në anën tuaj shpirtërore kohët e fundit. Në dashuri mund të keni disa surpriza të papritura. Karriera juaj mund të kërkojë më shumë energji se zakonisht, kini kujdes të mos e teproni!

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Peshores

Sot, përshtatshmëria juaj është në kulm dhe do t’ju ndihmojë të përballeni me çdo sfidë. Fati nuk duket të jetë në anën tuaj kohët e fundit, por me pak kreativitet mund të gjeni disa zgjidhje interesante për problemet tuaja financiare. Në dashuri mund të ketë ulje dhe ngritje: jini të durueshëm dhe mirëkuptues. Mos harroni të ruani ekuilibrin e brendshëm për t’u përballur më mirë me situatat që lindin.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, ju pret një fazë paksa lart e poshtë. Disa aspekte të jetës suaj mund t’ju befasojnë këndshëm, ndërsa të tjerat do të kërkojnë pak më shumë durim dhe përshtatje. Qëndroni të qetë dhe përpiquni të mos merrni vendime të nxituara.

dashuri: 3
Puna: 4
fat: 2
financat: 5
energji: 1

Horoskopi i Shigjetarit

Shigjetarë, ka ulje dhe ngritje në rrugëtimin tuaj. Pajtueshmëria juaj me të tjerët është në një vend të mirë, por karriera juaj mund të paraqesë disa pengesa. Dashuria duket se është në anën tuaj, ndërsa financat kërkojnë vëmendje. Mbani energjinë tuaj të lartë dhe përdorni intuitën tuaj për të lundruar nëpër periudha të vështira.

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Bricjapit

Bricjapë, era po fryn në drejtime kontradiktore për ju. Fati duket se po luan fshehurazi dhe dashuria mund të kërkojë më shumë durim se zakonisht. Megjithatë, karriera juaj po ecën më mirë nga sa e kishit menduar dhe shëndeti juaj është mjaft i mirë për t’ju lejuar ta përballoni këtë periudhë me vendosmëri.

Dashuria: 2
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Ujorit

Përshëndetje Ujorë, duket sikur energjia juaj ka pasur disa ulje-ngritje kohët e fundit. Mund të gjeni disa sfida në punën tuaj, por me pak këmbëngulje do të kapërceni çdo pengesë. Financat janë në një fazë interesante: kujdes shpenzimet e papritura! Dashuria mund të rezervojë disa surpriza të këndshme për ju nëse hapeni më shumë.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Peshqve

Hej, Peshq! Paketoni një përzierje të këndshme të ngritjeve dhe uljeve. Karriera juaj mund të duket e vështirë për t’u lundruar, por mos lejoni që t’ju zhgënjejë shumë. Dashuria është një rrotë Ferris: ndonjëherë je në krye, herë të tjera duket sikur po shpërbëhet. Fati? Mos llogarisni në kthesat e mrekullueshme të komplotit. Financat tuaja kërkojnë vëmendje shtesë pasi energjia lëkundet si një lavjerrës.

dashuri: 3
puna: 2
fat: 1
financat: 2
energji: 3

HOROSKOPI E HËNË 20 MAJ 2024

Horoskopi i Dashit

Deshë, kini kujdes nga emocionet e luhatshme: ata mund të vendosin një fole në rrotat tuaja. Karriera juaj mund të pësojë një pengesë të vogël, por mos u shqetësoni shumë, ju keni kreativitetin në anën tuaj për të kapërcyer çdo pengesë. Mos e neglizhoni shëndetin tuaj dhe përpiquni të ruani një ekuilibër të mirë të brendshëm. Nga ana tjetër, dashuria duket se po ecën më mirë sesa pritej.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Demit

Miq Dema, ka ulje-ngritje përpara. Dashuria duket premtuese, por kini kujdes për shëndetin dhe financat tuaja. Karriera juaj mund të sjellë sfida të papritura, ndërsa fati ju buzëqesh në gjysmë të rrugës.

dashuri: 4
puna: 2
fat: 3
financat: 1
energji: 3

Horoskopi i Binjakëve

Përshëndetje Binjakë, duket sikur ka ulje dhe ngritje për ju. Disa aspekte të jetës suaj po shkojnë mirë, ndërsa të tjerat mund të jenë pak më sfiduese. Sidoqoftë, mos u shqetësoni shumë, gjërat do të gjejnë ekuilibrin e tyre.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 2
Energjia: 1

Horoskopi i Gaforres

Hej, Gaforre! Duket sikur yjet kanë rezervuar pak nga gjithçka për ju. Fati juaj është i lartë, por karriera juaj mund të kërkojë disa përpjekje shtesë. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, ndërsa energjia juaj është vërtet diçka për të cilën duhet të mbështeteni. Financat mund të krijojnë disa shqetësime, por asgjë e pakapërcyeshme me pak planifikim.

dashuri: 3
puna: 2
fat: 5
financat: 1
energji: 4

Horoskopi i Luanit

Luanë, kjo është koha për t’i kushtuar vëmendje detajeve. Financat tuaja mund të kenë një goditje, ndaj mbani parasysh shpenzimet tuaja. Në dashuri ka pak turbullira, por energjia juaj do t’ju ndihmojë të kapërceni gjithçka me vendosmëri. Fati nuk është në anën tuaj kohët e fundit, por ka shenja pozitive në karrierën tuaj që tregojnë një pikë kthese të mundshme.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Virgjëreshës

Përshëndetje, Virgjëresha! Yjet kanë një përzierje surprizash për ju. Fati juaj duket se do të pushojë, ndërsa dashuria mund t’ju sjellë disa buzëqeshje të papritura. Në punë? Disa pengesa për të kapërcyer, por asgjë që nuk mund të përballoni. Energjia e luhatshme dhe financat e qëndrueshme si asnjëherë më parë.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 4
Energjia: 2

Horoskopi i Peshores

Peshore, energjia juaj vibron në nivele disi të luhatshme. Në dashuri mund të gjeni disa pengesa të papritura që do t’ju vënë në provë. Puna kërkon vëmendje, por nuk është e gjitha e keqe: ka fitore të vogla pranë qoshes. Fati bën një pushim ndërsa financat mund të ndikohen paksa.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

 

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, gjërat duken pak lart e poshtë së fundmi. Pajtueshmëria juaj me të tjerët është përmes çatisë, por fati nuk ju buzëqesh shumë. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, ndërsa në punë mund të ndiheni më pak të motivuar. Pavarësisht disa vështirësive financiare, energjia juaj mbetet e lartë.

3
2
1
3
4

Horoskopi i Shigjetarit

Shigjetarë, mund të ketë disa turbulenca në dashuri, por asgjë e pakapërcyeshme. Karriera duket e qëndrueshme, ndonëse do të ketë sfida të vogla për t’u përballur. Financat janë nën kontroll dhe fati luhatet: shfrytëzoni shpejt mundësitë! Mundohuni të mbani energjinë tuaj të lartë për të kapërcyer çdo pengesë.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Bricjapit

Të dashur Bricjapë, sot është një ditë me ulje-ngritje. Pasuria ju buzëqesh, por kujdes financat tuaja: disa ngjarje të paparashikuara mund t’ju prishin planet. Në dashuri do t’ju duhet pak më shumë durim, gjërat nuk po shkojnë ashtu siç duhet. Në punë ia del shumë mirë, vazhdo kështu! Shumë energji për të kapërcyer çdo pengesë.

Dashuria: 2
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 1
Energjia: 4

Horoskopi i Ujorit

Kujdes nga uljet dhe ngritjet, Ujorë! Energjia juaj është shumë e lartë, por fati nuk do të jetë gjithmonë në anën tuaj. Dashuria mund të rezervojë disa surpriza të papritura për ju ndërkohë që ka sfida për t’u përballur në punë. Financat kërkojnë vëmendje.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Duket sikur disa gjëra janë padyshim mirë, ndërsa të tjerat mund të kenë nevojë për pak më shumë vëmendje. Përshtatshmëria juaj është në maksimumin e saj, por mos u mbështetni shumë te fati për të zgjidhur gjithçka. Financat janë të qëndrueshme, por mund të dëshironi të shmangni shpenzimet e panevojshme. Dashuria dhe puna ofrojnë disa sfida interesante.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 5

 

HOROSKOPI E DIEL 19 MAJ 2024

Horoskopi i Dashit

Deshë, java juaj është një përzierje uljesh dhe ngritjesh. Në dashuri ka disa turbulenca në rrugë, por asgjë që nuk mund ta përballoni me qëndrimin e duhur. Në punë gjërat duken të qëndrueshme, edhe pse mund të ketë një surprizë rrugës. Pasuria ju buzëqesh në gjysmë të rrugës: disa kthesa pozitive përzihen me sfida të vogla financiare. Energjia duket se është mjaft e lartë për t’ju mbajtur në lëvizje.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Demit

Përshëndetje Dema të dashur, nuk do të jetë një periudhë e lehtë për ju në vendin e punës. Edhe energjia duket të jetë pak e ulët kohët e fundit, ndaj mundohuni të pushoni dhe të kujdeseni për veten. Megjithatë, financat duket se ju buzëqeshin: mund të merrni një shumë të papritur që do t’ju ndihmojë të zgjidhni disa probleme. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, por asgjë që nuk mund të menaxhohet me pak durim.

Dashuria: 3
Puna: 1
Fat: 4
Financat: 5
Energjia: 2

Horoskopi i Binjakëve

Përshëndetje, të dashur Binjakë! Energjia juaj është në maksimumin e saj dhe fati duket se është në anën tuaj. Megjithatë, përshtatshmëria mund t’ju shkaktojë disa dhimbje koke dhe financat nuk janë në krye të listës suaj të sukseseve. Në dashuri do ketë ulje-ngritje, përpiquni të komunikoni më mirë me partnerin. Karriera juaj po shkon mirë, por kujdesuni për shëndetin tuaj: kujdesuni për veten!

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 5
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Gaforres

Hej, të dashur Gaforre! Yjet ju shohin pak lart e poshtë. Jo çdo gjë është perfekte, por ka diçka të mirë këtu dhe atje. Mund të jetë një ide e mirë të fokusoheni në karrierën tuaj, e cila duket premtuese, ndërsa dashuria mund të kërkojë pak më shumë durim. Fati nuk është në maksimumin e tij, kështu që është më mirë të shmangni rreziqet e panevojshme për momentin.

Dashuria: 2
Puna: 4
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 3

Horoskopi i Luanit

Luanë, kohët e fundit mund të ndiheni pak të mbingarkuar, por mos u shqetësoni shumë. Energjia juaj është në rënie dhe kjo mund të ndikojë në punën dhe financat tuaja. Megjithatë, dashuria duket premtuese: nëse mund të komunikoni mirë me ata që keni afër, gjërat mund të jenë më mirë nga sa mendoni.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Virgjëreshës

Virgjëresha, ka ulje-ngritje në horoskopin tuaj. Fati duket se nuk është në anën tuaj kohët e fundit, por dashuria mund të rezervojë disa surpriza pozitive. Kushtojini vëmendje financave: është më mirë të mbani nën kontroll llogaritë tuaja për të shmangur surprizat e pakëndshme. Energjia është paksa e ulët, ndaj jepini vetes pak kohë për t’u rimbushur.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Peshores

Peshore, përgatituni për disa surpriza. Dashuria mund t’ju rezervojë momente intensive ndërsa puna kërkon durim. Financat janë të qëndrueshme por kini kujdes nga ngjarjet e papritura. Fati ju buzëqesh në gjysmë të rrugës dhe energjia po luhatet.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, dëgjoni me kujdes: karriera juaj do të marrë një kthesë të papritur dhe pozitive, por financat mund t’ju sjellin disa dhimbje koke. Në dashuri do ketë ulje-ngritje, ndërsa energjia do jetë në nivele disi të luhatshme. Mos harroni të kujdeseni për shëndetin tuaj.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Shigjetarit

Shigjetari, yjet kanë një përzierje surprizash për ju. Kreativiteti juaj po rritet, por kujdesni shëndetin tuaj: kujdesuni për veten! Financat mund të jenë pak lart e poshtë, ndaj bëni kujdes se si shpenzoni. Nuk mungon energjia dhe në dashuri ka mundësi të mira, por bëni durim.

dashuri: 4
Puna: 3
fat: 2
financat: 1
energji: 5

Horoskopi i Bricjapit

Bricjapë, yjet rezervojnë një përzierje surprizash për ju. Karriera juaj mund të ndeshet me disa pengesa të papritura, por mos u dëshpëroni: fati shpesh kthehet kur nuk e prisni. Dashuria duket përpjetë, me momente ulje-ngritjesh që do të testojnë durimin tuaj. Shëndeti është i qëndrueshëm, por kujdes mos e neglizhoni shumë veten! Financat mund të kërkojnë një menaxhim më të kujdesshëm për të shmangur shpenzimet e panevojshme.

4 dashuri
3 punë
2 fat
3 financat
3 energji

Horoskopi i Ujorit

Ujorë, era e fatit fryn në favorin tuaj, por në punë mos e ulni vigjilencën. Dashuria është pak lart e poshtë dhe financat tuaja mund të kenë disa surpriza të papritura për ju. Energjia juaj duket se është kulmore: shfrytëzojeni sa më shumë! Ruani ekuilibrin tuaj të brendshëm për të përballuar çdo sfidë.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Përshëndetje, të dashur Peshq! Sot është një ditë për të reflektuar dhe marrë gjërat ngadalë. Në dashuri mund të ndjeni disa vështirësi, por puna duket të jetë mjaft e qëndrueshme. Nivelet tuaja të energjisë luhaten, ndaj bëni pushime kur është e nevojshme. Fati juaj financiar nuk është në të mirën e tij, ndaj bëni kujdes me shpenzimet impulsive.

Dashuria: 2
Puna: 4
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 3

HOROSKOPI E SHTUNË 18 MAJ 2024

Horoskopi i Dashit

Hej Deshë, duket se kohët e fundit fati po largohet pak nga ju. Mos u shqetësoni shumë për financat, por kujdeseni për punën sepse mund të ketë sfida për të përballuar. Në dashuri mund të keni disa surpriza të këndshme. Energjia juaj është mjaft e ulët, kështu që përpiquni të pushoni dhe të rimbusheni kur të keni mundësi.

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 3
Energjia: 1

Horoskopi i Demit

Të dashur Dema, aftësia juaj për t’u përshtatur është në gjendje të mirë, por kujdes shëndetin dhe financat tuaja. Aftësitë tuaja komunikuese janë paksa të ndrydhura: përpiquni të jeni më të qartë në biseda. Dashuria mund t’ju rezervojë disa surpriza të këndshme, ndërsa në punë mund të ketë sfida për t’u përballur.

dashuri: 4
Puna: 3
fat: 5
financat: 2
energji: 3

Horoskopi i Binjakëve

Hej, Binjakë! Sot duket se yjet kanë një përzierje interesante për ju. Mund të gjeni disa surpriza në dashuri dhe një nxitje të këndshme energjie për t’u shfrytëzuar. Megjithatë, kini kujdes për karrierën dhe financat, mund të ketë sfida përpara. Qëndroni të qetë dhe përdorni anën tuaj krijuese për ta kthyer situatën në favorin tuaj.

Dashuria: 4
Puna: 2
Fat: 3
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Gaforres

Të dashur Gaforre, yjet duket se janë pak kapriçiozë me ju sot. Mund të përjetoni disa sfida financiare dhe biznesi, por mos u shqetësoni: krijimtaria juaj do të jetë asi juaj në vrimë. Dashuria ju rezervon disa surpriza pozitive ndërkohë që energjia juaj mund të mos jetë në maksimumin e saj. Mos harroni të kujdeseni për shëndetin tuaj dhe të përpiqeni të ruani një ekuilibër të brendshëm.

Dashuria: 4
Puna: 3
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 3

Horoskopi i Luanit

Të dashur Luanë, energjia juaj kulmon dhe kjo do t’ju japë një shtysë shtesë për të përballuar sfidat. Megjithatë, kujdes me financat, mund të hasni në disa ngjarje të pakëndshme të papritura. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, por karizma juaj natyrale do t’ju ndihmojë të ruani ekuilibrin. Karriera juaj mund të ketë disa surpriza interesante për ju.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 1
Energjia: 5

Horoskopi i Virgjëreshës

Dëgjoni, Virgjëresha të dashur, ka ulje dhe ngritje përpara. Dashuria juaj mund t’i habisë ose t’ju zhgënjejë, ndërsa në punë gjithçka duket në ekuilibër. Fati nuk është saktësisht në anën tuaj, por sigurisht që nuk ju mungon vendosmëria! Shikoni financat tuaja dhe përpiquni të gjeni ekuilibrin e duhur të energjisë.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 4
Energjia: 3

Horoskopi i Peshores

Të dashur miq Peshore, sot është një ditë me ulje-ngritje. Dashuria duket se është në një fazë luhatëse, ndërkohë që karriera mund të kërkojë më shumë përpjekje se zakonisht. Fati nuk do jetë në anën tuaj, ndaj bëni kujdes me shpenzimet dhe investimet. Megjithatë, energjia do të jetë mjaft e mirë për të përballuar gjithçka me vendosmëri.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 1
Financat: 2
Energjia: 4

Horoskopi i Akrepit

Akrepë, sot mund të jetë momenti i duhur për të rivlerësuar disa vendime. Përshtatshmëria juaj po rritet fuqishëm, por bëni kujdes me financat, të cilat mund t’ju rezervojnë disa surpriza jo shumë të këndshme. Në dashuri mund të përjetoni momente intensive por të paqëndrueshme, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të komunikoni hapur me partnerin.

Dashuria 3
Puna 4
Fat 2
Financat 1
Energjia 3

Horoskopi i Shigjetarit

Shigjetarë, udhëtimi juaj është një përzierje uljesh dhe ngritjesh. Dashuria e luhatshme, por ka një shkëndijë të papritur në karrierën tuaj. Fati mund t’ju mashtrojë, kështu që mbani një sy në financat tuaja. Energjia nuk mungon, por kujdes të mos e lodhni veten.

Dashuria: 3
Puna: 4
Fat: 2
Financat: 3
Energjia: 4

Horoskopi i Bricjapit

Bricjapë, kohët e fundit mund të ndiheni pak lart e poshtë. Energjia juaj është e matur dhe dashuria mund t’ju rezervojë disa surpriza jo shumë të këndshme. Në punë gjërat duken të qëndrueshme por pa tronditje të mëdha, e njëjta gjë vlen edhe për financat që kërkojnë vëmendje. Ju mund të gjeni rehati në mençurinë tuaj të brendshme.

Dashuria: 2
Puna: 3
Fat: 3
Financat: 2
Energjia: 3

Horoskopi i Ujorit

Dashuria duket pak lart e poshtë, por asgjë që nuk mund të zgjidhet me pak durim. Karriera juaj mund të paraqesë disa sfida të papritura, ndaj është më mirë të përveshni mëngët. Fati dhe financat janë nën një yll me fat, ndërsa energjia është në nivele të jashtëzakonshme! Mos harroni të kujdeseni për shëndetin tuaj dhe të dëgjoni intuitën tuaj.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 4
Energjia: 5

Horoskopi i Peshqve

Përshëndetje Peshq! Gjatë kësaj kohe, do të vini re një përzierje uljesh dhe ngritjesh. Dashuria mund të duket si një slitë rul, por intuita juaj do t’ju udhëheqë mirë. Karriera juaj do ketë disa pengesa për të kapërcyer, ndërsa financat do jenë të qëndrueshme. Mos harroni të kujdeseni për shëndetin tuaj dhe të mbani energjinë tuaj të lartë.

Dashuria: 3
Puna: 2
Fat: 4
Financat: 3
Energjia: 5

HOROSKOPI E PREMTE 17 MAJ 2024

DASHI***

Partneri juaj do t’ju vlerësojë për bujarinë dhe disponueshmërinë që tregoni ndaj tij: do ta ndihmoni të zgjidhë një problem në punë që e kishte shqetësuar! Pasdite, përkushtojuni kujdesit personal.

DEMI***

Bëni plane të mëdha pasi yjet kanë vendosur t’ju kënaqin në gjithçka. Kjo ditë do të gjallërohet nga Mërkuri, i cili do të hyjë në shenjën tuaj dhe do t’ju japë energjinë e duhur për të përballuar jetën tuaj emocionale me më shumë entuziazëm dhe interes.

BINJAKËT*

Sot, yjet janë veçanërisht dorështrënguar me energjinë tuaj: do të lodheni lehtë, do t’ju mbarojë forca, si dhe aftësia dhe dëshira juaj për të marrë pjesë me vëmendje. Shmangni debatin, veçanërisht me miqtë dhe partnerin tuaj.

GAFORRJA **

Me dinamizëm dhe aftësinë tuaj, do të arrini të shpejtoni afatet dhe të zgjidhni një sërë ngjarjesh të papritura në punë në avantazhin tuaj. Celularët e të rinjve do t’u bien vazhdimisht, ndërsa ata që janë në çift do kalojnë një mbrëmje vërtet të pazakontë dhe argëtuese.

LUANI **

Do të ndiheni të gëzuar dhe jashtëzakonisht të kënaqur me mënyrën se si po shkojnë gjërat. Praktikisht keni dritën jeshile në çdo fushë, përfshirë atë emocionale; kështu që synoni lart dhe merrni drejtimin që preferoni!

VIRGJËRESHA***

Është një kohë e mirë për t’u shoqëruar dhe për të kërkuar miq të rinj. Jeta ju buzëqesh sot: mos humbni kohë, shijoni me gjithë entuziazmin tuaj dhe përfshini ata që ju duan. Do të shfrytëzoni një mundësi shumë interesante në lidhje me investimet tuaja.

PESHORJA**

Do të kaloni një ditë në të cilën të ecni me qetësi dhe maturi do të jetë e vetmja zgjedhje e mundshme. Në fakt, do të jetë pak e vështirë të gjesh harmoninë e vërtetë se çfarë të bësh. Do të përvetësoni selektivitetin në zgjedhjet tuaja, por në fund do të veproni vetëm vetë.

AKREPI **

Kreativiteti juaj do të jetë i disponueshëm sot, thjesht duhet ta përdorni mirë. Ka ardhur koha të rriteni sepse së shpejti do ta gjeni veten duke lundruar vetëm në detin e jetës dhe nëse e lini veten të kapeni i papërgatitur, do të ketë probleme!

SHIGJETARI **

Përpiquni të mos uleni shumë me veten, edhe nëse nuk do të jetë një nga ditët më të mira, gjithmonë mund të mbështeteni te familja ose partneri juaj, i cili do t’ju ngrejë humorin. Në mbrëmje miqtë tuaj do të dinë si t’ju bëjnë të largoheni nga melankolia!

BRICJAPI**

Do të kaloni një ditë të karakterizuar nga zakoni më qetësues, pa asgjë të re dhe jo shumë kërkuese. Përdoreni atë për t’i dhënë vetes një pushim freskues dhe, nëse është e mundur, përpiquni të punoni pak më pak.

UJORI*

Do të duhet të bëni një hap prapa me një person që ju ka zemëruar ditët e fundit. Pyesni veten nëse në realitet reagimi juaj nuk ishte i tepruar dhe nëse bashkëbiseduesi juaj e meritonte vërtet gjithçka që i hodhët.

PESHK **

Vlerësoni në mënyrë objektive shëndetin e financave tuaja dhe filloni të mendoni se çfarë hapash duhet të ndërmerrni për të kufizuar humbjet. Është gjithashtu koha për të hequr qafe dokumentet dhe gjërat e kota dhe miqtë jo të besueshëm.

HOROSKOPI E ENJTE 16 MAJ 2024

Dashi

Një lloj auditimi është duke u zhvilluar, tranziti i ri i Mërkurit vendos rregulla të reja dhe mbi të gjitha, nëse ka pasur konfuzion në të kaluarën, për të sqaruar gjithçka që është e gabuar; mbetet një qiell i mrekullueshëm për sa i përket shtysës dhe pasionit i cili disi forcohet nga tranziti i Marsit në shenjë, pastaj një lajm i mirë sepse nga data 23 do të jetë aktive edhe Venusi! Kështu problemet fizike apo personale të muajit prill do të kapërcehen dhe ky është një moment që ju lejon të hidhni një hap të madh në funksion të verës.

 

Demi

Hëna dhe Mërkuri të favorshme, Jupiteri është ende në shenjë edhe nëse për disa ditë; Unë besoj se në këtë moment ju keni një vizion të ri për të ardhmen edhe në bazë të disa shkurtimeve dhe problemeve të fundit, kaq shumë ndryshime kanë ndodhur gjatë javëve të fundit; ndonjëherë në momente të vështira duke përjetuar situata komplekse, goditja në fund të gurit është madje e dobishme sepse kur kemi dyshime jemi në gjendje të kuptojmë më mirë se kush është në anën tonë dhe kush jo; tani e tutje nuk i shtyni më vendimet dhe veprimet. Po përgatiteni të bëni zgjedhje afatgjata dhe pjesa e dytë e majit do të ndihmojë në zgjidhjen e disa mosmarrëveshjeve.

 

Binjakët

Numërimi mbrapsht, së shpejti do të kemi Venusin aktive dhe Jupiterin në shenjë; prandaj besoj se edhe ata që kanë qenë viktima të shumë shqetësimeve do të mund të bëjnë diçka më shumë për veten dhe për të tjerët; Gjëja e rëndësishme është të rizbuloni krijimtarinë dhe dëshirën për t’u përfshirë, pa pak argëtim Binjakët nuk po ecin mirë. Ka më shumë optimizëm në rrugë se sa në të kaluarën që do të duhet të përçohet edhe në dashuri. Pra, të gjitha historitë që kanë pasur probleme mund të rikuperohen dhe ata që kanë mbetur vetëm mund të kenë takime të veçanta

 

Gaforrja

Këtu janë Dielli, Mërkuri dhe Hëna të favorshme, unë njoftova një periudhë rikuperimi pas një momenti tensioni, kështu që nëse në prill ju duhej të përplasnit disi grushtat në tryezë për të përsëritur nevojat tuaja, tani duket se dikush më në fund po ju dëgjon ! Dhe sa më shumë t’i afrohemi muajit të ardhshëm aq më mirë. Mund të flas edhe për një progres që ndikon në jetën e të lindurve me kancer deri në vitin 2025, kështu që muajt e ardhshëm do të jenë në kulm dhe vetëm nëse ka detyrime apo pengesa do të jetë e nevojshme të përpiqemi t’i anulojmë ato, edhe kjo do të jetë lehtë me yjet në anën tuaj

Luani

Duhet të rikuperojmë forcat fizike, presim deri në fund të muajit për t’u rikthyer në lojë; në fakt nga data 23 do të kemi një Venus të favorshme dhe nga qershori e në vazhdim yje vërtet miqësorë; ka të ngjarë që ende të lëpijmë plagët për shkak të ndonjë problemi personal apo familjar të përjetuar muajt e fundit, por e rëndësishme është të kemi një ide të qartë për të ardhmen! Kërkoj vëmendje vetëm në dashuri, dyfish nëse çifti ka disa kohë në krizë ose ka një ndjenjë vetmie që duhet të kënaqet.

 

Virgjëresha

Hëna prek shenjën, kemi gjithashtu një Diell të favorshëm dhe Merkur aktiv; është koha më e mirë për të menduar për projekte të mira për të nisur në funksion të vjeshtës; siç e kam shpjeguar shumë herë, nuk ju pëlqen të qëndroni të heshtur, joaktiv dhe mbi të gjitha pa një projekt në mendje. Ju jeni një person solid, por kohët e fundit dikush testoi durimin tuaj. Periudha sjell ndryshime të papritura së bashku me dëshirën për të mos parë më njerëz që kanë qenë negativë ndaj jush ose kanë krijuar probleme

 

Peshorja

Muaji maj do të jetë i rëndësishëm, është e qartë se duhet të veprojmë me qetësi dhe pa urrejtje; Unë mendoj se do të ishte e përshtatshme të largoheshit nga njerëzit që janë përpjekur të ndikojnë në vitet dhe muajt e fundit, ju doni të hiqni qafe një barrë! Diçka e re vjen në datën 23, shkon edhe më mirë në datën 25. Dhe kështu ata që kanë një marrëveshje për linjën ose një propozim për të bërë, mund të marrin diçka më shumë mes datës 28 dhe 30. Për më tepër, ne po shkojmë drejt një vere të rëndësishme edhe për dashurinë

Akrepi

Është mirë të përpiqeni të vazhdoni me disa provokime, duke kujtuar se java e fundit e këtij muaji do të jetë padyshim e dobishme. Dakord, ky ishte një muaj i vështirë dhe më kujtohen disa ditë si ato të datës 7 dhe 8 si të tensionuara, mendoj se shumë ishin të zemëruar në ato ditë; tani duhet të fillojmë ta shikojmë të ardhmen më me qetësi, sepse qershori do të jetë tashmë një muaj i dobishëm për të bërë projekte të reja.

Shigjetari

Ditë e paqartë, për shkak të gjërave të vogla që shkojnë keq ose vonesave të vogla që duhet t’i pranoni pa u nervozuar, në fakt të kesh një hënë disonante nuk do të thotë se gjërat nuk po funksionojnë, por se ka shumë për të bërë dhe pak ndihmë; nga ky këndvështrim mendoj se je pak i zemëruar sepse menduat se i njihje disa njerëz si miq, por nuk ishte kështu. Në nivel pune do të kishit pritur diçka më shumë; Mundohuni të shfrytëzoni sa më shumë fundjavën sepse e shtuna dhe e diela do të jenë ditë më të mira.

Bricjapi

Dhe tani mund të mbështeteni edhe në Merkurin e favorshëm, ka yje të panumërt që ju shtyjnë në veprim dhe ju lejojnë të bëni plane afatgjata; prandaj mund të themi se ky është një qiell aktiv dhe, për Bricjapët që kanë vullnet ose tashmë kanë një projekt në zhvillim, edhe një të suksesshëm; është e vështirë të bësh gabime, dita e sotme sjell frymëzim të mirë. Edhe nga pikëpamja sentimentale, nuk duhet lënë asnjë gur pa lëvizur për të afruar një person ose thjesht për të takuar njerëz të rinj.

Ujori

Ju jeni kapur nga shumë tensione të ndryshme, ne kemi parë që maji filloi me shumë kuadratura në nivel global; kështu që ka shqetësime ose thjesht një ndjenjë lodhjeje për t’u çrrënjosur, përsëritja e të njëjtave veprime për Ujorin është gjithmonë e dëmshme! Ju nuk keni nevojë të ndryshoni domosdoshmërisht dashurinë apo referencat, por ndoshta thjesht mënyrën e të jetuarit të një marrëdhënieje; nëse një person nuk është dakord me ju ose nuk mund t’i kuptojë ankesat tuaja, besoj vërtet se do të keni një qëndrim të vendosur; Përpara se të hidhni gjithçka, prisni deri më 23 maj.

Peshqit

Doza juaj e durimit është gati të mbarojë dhe nga data 23 do të fillojnë të shfaqen planetë tinëzarë që nuk do të sjellin blloqe apo situata të pakapërcyeshme, por një lloj përfundimi brenda ose jashtë, është e nevojshme në këtë moment të flisni qartë. Edhe dashuria përjeton dyshime, kujdes nga historitë që janë të vështira për t’u menaxhuar që në fillim; ka gjithmonë një ndjenjë shqetësimi të brendshëm që përkeqësohet nga deklaratat e një personi që dukej se ishte në anën tuaj, por në vend të kësaj doli të ishte kundër; është mirë të përfitoni sa më mirë nga një situatë e keqe, për sa kohë që mund t’i lini gjërat të rrëshqasin mbi ju. Lajmet e punës dhe thirrjet për përkthyes të pavarur, dakordimi për kompensimin nuk do të jetë i lehtë…


Send this to a friend