VOAL

Please Wait ...
0%

HOROSKOPI E ENJTE 14 SHTATOR 2017

By | September 13, 2017

Komentet

HOROSKOPI JAVOR 25 SHTATOR DERI 1 TETOR 2017

Dashi21. mars – 20. prill

Këtë jave do keni vetëm dite te lumtura ju te dashuruarit, Venusi dhe Marsi do ju ndihmojnë ta intensifikoni edhe me shume lidhjen dhe kënaqësitë do jene akoma me te forta. Beqaret duhet te njihen me disa persona e me pas te vendosin cilin do zgjedhin për te filluar një lidhje. Po u nxituan do bëjnë gabime te pafalshme. Ne planin financiar duhet maturi e sa me shume maturi. Reflektoni disa here para se te hidhni çdo lloj hapi. Shëndeti ne disa momente do jete disi delikat, për shkak te lodhjes ne pune. Jeta profesionale nuk do jete as e shkëlqyer, as e keqe. Disa pengesa qe ju kishin dale do dini si t’i kaloni. Jeta familjare nuk do jete e qëndrueshme.

Demi21. prill – 21. maj

Kjo jave do jete e mbushur me te papritura për juve qe jeni ne një lidhje. Do përjetoni emocione pozitive, por nuk do mungojnë as emocionet negative. Mire është qe te respektoni ane maksimum lirinë e tjetrit. Beqaret nuk do i kërkojnë me ngulm ndryshimet, por papritur do ju ndodhe një takim vendimtar. Ne planin financiar duhet te jeni me te kujdesshëm dhe duhet te shmangni me patjetër shpenzimet e ekzagjeruara. Shëndeti duhet pasur nen kujdes. Kujdes me higjienën dhe pastërtinë vetjake. Ne pune do filloni disa projekte te reja, shume te rëndësishme e me fitime, por qe do kërkojnë angazhim te madh. Duhet ta organizoni me kujdes kohen. Jeta familjare nuk ka për te qene e keqe.

Binjaket22. maj – 21. qershor

Ju qe jeni ne një lidhje nuk duhet t’i dramatizoni gjerat gjate kësaj jave sepse do e prishni harmoninë me dorën tuaj. Mundohuni qe here pas here te hapni edhe rruge. Beqaret do jene te ndjeshëm dhe ka rrezik te bien pre e çdokujt qe do i joshe. Kujdes me hapat sepse me pas nuk do ke kthim ne kohe. Ne planin financiar do dini si ta mbani situatën nen kontroll. Nuk do kryeni aspak shpenzime te pamenduara dhe nuk do jepni as para hua. Shëndeti here pas here do lere për te dëshiruar. Do keni dhimbje stomaku, koke, mbase edhe veshkash. Ne pune te gjitha përpjekjet e bëra se fundmi do shpërblehen me sukses dhe fitime. Me familjaret do ruani një marrëdhënie shume te ngrohte.

Gaforrja22. qershor – 22. korrik

Këtë jave duhet patjetër te bëni ndryshime ne jetën tuaj ne çift sepse kështu si është situata mund te mërziteni pamase. Flisni hapur me are qe keni ne krah dhe shprehini dëshirat një e nga një. Beqaret do kenë një jave te mbushur me njohje te reja dhe emocione. Ata do e ndryshojnë edhe perceptimin qe kishin për dashurinë. Ne planin financiar duhet ta shtrëngoni fort rripin sepse po filluan problemet keni për te pasur vështirësi akoma me te mëdha. Shëndeti do ketë shqetësime. Mund te jeni nervoze, mund te keni dhimbje muskujsh dhe probleme me gjumin. Ne pune do keni fushe te lire për te bere çdo gjë qe do mendoni. Gjerat do vendosen me ne fund ne vije. Jeta familjare do jete e kënaqshme.

Luani23. korrik – 22. gusht

Klima yjore do ngrohet edhe me shume gjate kësaj jave. Pas te martës do filloje një etape shume me e bukur dhe me emocionuese për te gjithë. Edhe për beqaret do jete një jave e këndshme dhe e mbushur me takime mbresëlënëse. Do ndiheni shume mire dhe te lumtur për zgjedhjet qe do bëni. Financat do përmirësohen ne mënyrë te jashtëzakonshme dhe do ngeleni te habitur edhe vete. Shfrytëzojeni rastin për te hequr edhe disa para mënjanë. Shëndetin mos e lini shume pas dore sepse situata mund te ndërlikohet ne atë grade sa nuk do dini çfarë te bëni me pas. Ne pune do jeni shume profesioniste, kërkues ndaj vetes dhe këmbëngulës. familjaret do ju kritikojnë për disa gjera, por nuk duhet te mërziteni.

Virgjeresha23. gusht – 23. shtator

Me bekimin e yjeve, jeta juaj ne çift do jete edhe me harmonike gjate kësaj jave. Do dilni me shume, do argëtoheni dhe do përjetoni ndjesi te paimagjinueshme. Beqaret do jene ne kërkim te lidhjeve serioze dhe te rafinuara, çka nuk do ju mundësohet dot sot. Atyre do ju duhet te presin edhe pak kohe. Sektori i financave do jete tej mase i privilegjuar dhe situata do ketë përmirësime te konsiderueshme. Gjendja shëndetësore ka për te qene shume me e mire se me pare dhe do e rifitoni energjinë e humbur. Ne pune do ketë probleme, sfida, por edhe arritje te mëdha. Bëhuni gati për ndryshime te mëdha. Jeta familjare nuk do ketë asnjë lloj tronditjeje dhe do merreni vesh mire me te gjithë.

Peshorja24. shtator – 23. tetor

Nëse kohet e fundit keni pasur probleme e vështirësi me partnerin, këtë jave situata do ndryshoje për mire. Do jeni ne humor për te bere shaka dhe për te hapur edhe rruge atëherë kur duhet. Beqaret me ne fund do takojnë një person qe do iu përshtatet ne çdo pike dhe do fillojnë me te një lidhje te qëndrueshme. Gjendja e financave do varet tërësisht nga mënyra sesi ju do i menaxhoni. Po u treguat do keni edhe tronditje te forta. Gjendja shëndetësore ka për te qene e shkëlqyer. Do ndiheni plot energji e dinamizëm. Ne pune do filloje një periudhe shume e kënaqshme dhe me arritje te njëpasnjëshme. Zbatojini ende rekomandimet e dhëna nga miqtë. Jeta familjare do jete me e ekuilibruar.

Akrepi24. tetor – 22. nëntor

Influenca pozitive e yjeve do sjelle ekuilibrin ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj jave. Do i keni mendimet me te qarta dhe do i kuptoni edhe gabimet qe keni bere me pare. Beqaret do jene pafund joshës dhe tërheqës prandaj do e gjejnë edhe personin qe do iu përshtatet me tepër. Shume gjera do ndryshojnë për ta duke filluar nga dita e mërkurë. Ne planin financiar do jeni më me fat se kurrë me pare, prandaj gjendja do përmirësohet tej mase. Shëndeti mund te ketë shqetësime te vogla ditët e para, por situata do përmirësohet menjëherë. Ne pune do ketë ndryshime rrënjësore, kështu qe bëhuni gati. Edhe te papunët do marrin lajme pozitive. Jeta familjare do mbetet e kënaqshme.

Shigjetari23. nëntor – 21. dhjetor

Ka rrezik qe gjerat t’iu ndërlikohen tej mase këtë jave juve qe jeni ne një lidhje. Do keni debate te forta me partnerin pasi për asgjë nuk do bini dakord me njeri-tjetrin. Ne shume momente do ndiheni vërtet keq dhe do qani. Beqaret ka gjase t’i rikthehen një historie te vjetër, por kësaj here gjerat kane për te qene tërësisht ndryshe. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme, gjithsesi nëse tregoheni te kujdesshëm dhe mendoni edhe për te ardhmen gjerat do normalizohen. Shëndeti do jete me i kënaqshëm se një jave me pare. Nuk do keni me shqetësimet nga barku apo mesi. Edhe ne pune do i keni gjerat shume me te thjeshta dhe do arrini rezultate te larta. Familja e qete.

Bricjapi22. dhjetor – 20. janar

Ambienti ne jetën tuaj ne çift do jete me i ngrohte gjate gjithë kësaj jave. E mërkura, e enjtja dhe e shtuna janë ditët ideale për te marre edhe disa vendime ose për te bere plane afatgjata. Beqaret do kenë plot njohje, por nuk pritet te nise ndonjë lidhje e jashtëzakonshme qe do ju beje te drithëroheni. Buxheti do jete me i ekuilibruar kështu qe mund te përfitoni te hiqni edhe ndonjë para mënjanë. Gjithmonë duhet menduar edhe për te ardhmen. Për shëndet te mire, duhet te keni kujdes me higjienën, duhet te flini me tepër dhe te ushqeheni ne mënyrë te ekuilibruar. Ne pune do jeni shume te përqendruar dhe do arrini te gjitha objektivat qe do i vini vetes. Jeta familjare nuk do jete e mërzitshme.

Ujori21. janar – 19. shkurt

Ka rrezik qe gjate kësaj jave te ndodhin incidente te ndryshme ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah. Do jeni shume te palogjikshëm dhe mund te bëni gjera qe do e lëndojnë tjetrin. Mos përfitoni nga dashamirësia e tij sepse ne një moment ai mund t’iu braktise përfundimisht. Beqaret do kenë disa takime, por për fat te keq do përballen me zhgënjime. Financat do jene me shume te trazuara sesa te stabilizuara. Nëse nuk e organizoni dot vete këtë sektor kërkoni ndihme nga specialistet. Gjendja shëndetësore do jete me e mire. Do keni energjinë qe do ju nevojitet. Jeta profesionale do jete e shkëlqyer sidomos nëse jeni jurist. Mund te keni përfitime shume shpejt nga një pune qe do nisni. Familja e qete.

Peshqit20. shkurt – 20. mars

Jeta juaj ne çift ka rrezik te përballet me stuhi te fuqishme gjate gjithë kësaj jave. Do jeni shume te pakuptueshëm dhe te paqëndrueshëm kështu qe nuk do jete faji i partnerit qe do ju kritikoje. Ne fakt shpesh as ju nuk do e kuptoni veten tuaj. Beqaret ka shume mundësi te fiksohen pas dikujt dhe menjëherë te vendosin te fillojnë një lidhje. Financave jepuni prioritet, pasi pa një buxhet te mire nuk mund t’ia plotësoni dot nevojat vetes. Gjendja shëndetësore nuk ka për te qene e shkëlqyer. Lodhja do beje te veten kështu qe mundohuni here pas here te relaksoheni. Ne pune do i bëni te gjitha përpjekjet për te arritur atje ku dëshironi dhe me pak mundim do ja dilni mbanë. Jeta familjare nuk do ketë probleme.

HOROSKOPI E HËNË 25 SHTATOR 2017

Dashi 21. mars – 20. prill

Ne orët e para te mëngjesit do ndiheni te qete ju te dashuruarit por pas mesdite situata do ndryshoje tej mase. Do mësoni disa gjera te gabuara qe ka bere partneri dhe do debatoni shume ashpër me njeri-tjetrin. Beqaret le te presin edhe pak për te kërkuar dashurinë sepse sot nuk është aspak momenti i përshtatshëm. Ne planin financiar do jeni me shume fat.

Demi 21. prill – 21. maj

Dite mjaft sharmante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do argëtoheni e do dashuroheni pafund me atë qe keni ne krah. Beqareve do ju krijohen te gjitha kushtet e nevojshme qe te realizojnë takimet e ëndrrave dhe ta gjejnë dashurinë. Ne planin financiar fati do jete serish me ju dhe gjendja do mbetet e kënaqshme. Mundohuni vetëm te mos jepni hua.

Binjaket 22. maj – 21. qershor

Dite jo vetëm e bukur, por e mbushur edhe me shume pasion do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne çdo moment do përjetoni emocione te forta. Beqaret do takohen rastësisht ne ambiente pune me disa persona dhe do ndihen mire pranë tyre. Tani për tani do kenë vetëm një marrëdhënie shoqërore. Financat do përmirësohen fale një shpërblimi ne pune.

Gaforrja 22. qershor – 22. korrik

Pas një periudhe jo shume te mire për jetën tuaj ne çift, sot gjerat mes jush dhe atij qe keni ne krah do fillojnë te stabilizohen. Do i kuptoni gabimet e bëra dhe kërkoni falje me mënyrat e duhura. Beqaret do kenë plot takime, por ende nuk do ndihen gati për te hedhur hapa. Ne planin financiar do keni gjithë kohës mbështetjen e te afërmve dhe miqve prandaj nuk do gjendeni ne vështirësi.

Luani 23. korrik – 22. gusht

Marsi do jete planeti qe do iu beje me te logjikshëm gjate kësaj dite dhe do ju ndihmoje t’i zgjidhni një e nga një te gjitha problemet qe keni pasur. Beqaret do marrin deklarata te forta dashurie prej te cilave duhet te përfitojnë gjithë kohës. Financat nuk do jene shume te mira, kështu qe ne disa momente do ju duhet edhe te kërkoni leke borxh për te kryer shpenzimet e nevojshme.

Virgjeresha 23. gusht – 23. shtator

Jeta juaj ne çift do ketë me shume gjallëri dhe alegri sot. Rutina nuk do ketë vend tek ju dhe do ndiheni përgjithësisht mjaft mire. Beqaret do kërkojnë vetëm emocione te forta dhe do jene gati edhe për lidhje afatshkurtra. Për ta e rëndësishme është te mos ndihen vetëm dhe te buzëqeshin gjithmonë. Për te menaxhuar me kujdes financat duhet t’iu besoni këshillave te familjareve.

Peshorja 24. shtator – 23. tetor

Jeta juaj ne çift do jete si çdo dite sot. Nuk do përjetoni ndonjë emocione me te veçante se me pare, përkundrazi ne ndonjë moment mund t’iu duket edhe çdo gjë rutine dhe e mërzitshme. Beqaret do jene optimiste dhe nuk do ndalen se e kërkuari dashurinë deri ne minutën e fundit. Disa do jene me fat. Para se te kryeni shpenzime do bëni mire te reflektoni disa here. Vetëm kështu do shmangni problemet.

Akrepi 24. tetor – 22. nëntor

Çdo gjë ne jetën tuaj ne çift do ndryshoje si me magji sot. Partneri do rrëfehet për çdo gjë qe ndien dhe tashme do flisni te dy vetëm me te vërteta. Ka gjasa qe ne mbrëmje te merren edhe vendime serioze. Beqaret nuk do realizojnë takime euforike, megjithatë pritet qe dita te jete e bukur dhe emocionuese. Ne planin financiar do përballeni me një surprize mjaft te këndshme.

Shigjetari 23. nëntor – 21. dhjetor

Dite goxha delikate do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Shpeshherë do keni debate edhe për gjera elementare dhe pa ndonjë rëndësi te madhe. Beqareve, edhe sikur vetmia t’iu rendoje shume, mire është te mos fillojnë një lidhje vetëm sa për sytë e botes. Çdo hap qe duhet te hedhin duhet ta ndiejnë. Sektori i financave do konsolidohet ndjeshëm.

Bricjapi 22. dhjetor – 20. janar

Do keni diskutime te stuhishme me partnerin tuaj gjate gjithë kësaj dite dhe marrëdhënia me te do behet gjithnjë e me delikate. Po nuk ndryshuat taktike keni për te pasur probleme me serioze. Beqaret do kenë takime te papritura dhe emocionet do iu shtohen pafund. Ne planin financiar do dini si t’i hidhni hapat dhe nuk do ju dale asnjë lloj problemi.

Ujori 21. janar – 19. shkurt

Qielli i dashurisë do jete i kaltër gjate gjithë kësaj dite. Çdo gjë ka për t’iu ecur me se miri dhe mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi për te ardhmen. Beqaret nuk do kenë shume mundësi as për aventura dhe as për lidhje serioze kështu qe do ju duhet ende te presion edhe pak kohe për ndryshimet e ëndërruara. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë dhe gjendja do ketë me tepër përmirësime nga sa mendonit.

Peshqit 20. shkurt – 20. mars

Dita e sotme nuk do jete shume e mire për te dashuruarit. Do ndiheni shpesh si te përhumbur dhe aspak ne humorin e duhur. Beqaret do jene joshës pafund dhe do arrijnë ta bëjnë për vete secilin person qe do pëlqejnë. Shume gjera do ndryshojnë për mire për ta. Ne planin financiar nuk do i keni idetë shume te qarta dhe mund te bëni edhe gabime.

HOROSKOPI E DIEL 24 SHTATOR 2017

Dashi

Dite mjaft e bukur dhe sensuale kjo e sotmja për te dashuruarit. Pasioni do rindizet dhe do i harroni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dikur. Beqaret duhet te tregohen me realiste dhe te mos i besojnë premtimeve qe do iu bëjnë disa persona. Ne planin financiar nuk duhet te tregoheni te pamatur me shpenzimet. Po i kaluar kufijtë do keni probleme serioze.

Demi

Dashuria për çiftet do shkoje me se miri sot. Nëse kohet e fundit e kishit lënë pas dore partnerin, sot do filloni te përkujdeseni me tepër për te. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por do e kenë te vështirë te gjejnë personin e duhur. Ne planin financiar bëni kujdes nga ndikimi negativ i Marsit. Ai do iu shtyje te shpenzoni kuturu dhe mos mendoni për te ardhmen.

Binjaket

As vete nuk e kishit menduar ndonjëherë se kënaqësitë qe do përjetonit sot do ishin kaq te mëdha. Ne fakt si ju ashtu edhe partneri do tregoheni me te moderuar dhe do mateni mire para se te flisni. Beqaret do jene te kënaqur edhe me ndonjë aventure kalimtare. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Nëse keni menduar te blini diçka me vlere mund ta bëni sot.

Gaforrja

Projektet e përbashkëta do jene te favorizuara gjate kësaj dite. Momentet e lumtura dhe plot emocione do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do jene me humor te mire dhe do tregohen me te hapur ndaj takimeve te reja. Edhe mundësitë për te krijuar një lidhje do jene te mëdha. Financat do kenë goxha përmirësime, prandaj përfitoni për te hequr disa para mënjanë.

Luani

Venusi do ndikoje pozitivisht sot ne jetën sentimentale te çifteve. Do tregoheni me te kuptueshëm me partnerin dhe nuk do i kërkoni atij gjera te pamundura. Beqaret do kenë me shume se 70% mundësi te takojnë personin e tyreve te ëndrrave. Ne planin financiar do iu jepet mundësia te kryeni transaksione te rëndësishme dhe situata do jete përsëri e qëndrueshme.

Virgjeresha

Sot planetët nuk do kenë as me te voglin ndikim ne jetën tuaj ne çift. Gjithçka do varet nga sjellja juaj kështu qe mundohuni te tregoheni sa me realiste. Beqaret do fillojnë te ndiejnë shume për një person te cilin kane fare pak kohe qe e njohin. Për financat do jete një dite jo shume e vështirë. Do e dini mire si te veproni ne mënyrë qe mos linde as problemi me i vogël.

Peshorja

Do ndiheni edhe me te dashuruar se me pare sot dhe do i shprehni gjate gjithë kohës ndjenjat tuaja. Partneri nga ana tjetër do mundohet t’iu mbaje ne pëllëmbe te dorës. Beqaret do kalojnë një dite te zakonshme dhe jo me shume takime. Ne planin financiar do bënit mire te reflektonit mire para çdo lloj shpenzimi. Një gabim i vogël do mund t’iu rrënonte.

Akrepi

Jeta juaj ne çift do jete një rutine e vërtetë gjate kësaj dite. Edhe pse do mundoheni me sa te mundni ta ndryshoni situatën, nuk keni për t’ia dale mbanë. Për beqaret do jete dite e zakonshme. Pjese ma e madhe nuk do dëshirojë te krijoje një lidhje edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Situata ne planin financiar do jete e ndërlikuar sot. Tregohuni te kujdesshëm!

Shigjetari

Gjate kësaj dite do ketë disa debate te vogla ne jetën tuaj ne çift, por situata do përmirësohet ndjeshëm ne orët e pasdites. Beqaret do e kërkojnë ngado personin ideal, por do e gjejnë atë shume me pranë sesa e mendonin. Ndonjëherë ne jete ndodhin disa gjera qe as vete nuk mund t’i imagjinosh. financat ne përgjithësi do jene mjaft te qëndrueshme.

Bricjapi

Ka shume gjasa qe partneri te shohë dike tjetër sot dhe te mendoje t’iu braktise. Edhe nëse e kuptoni vete këtë gjë, mundohuni te reflektoni me kujdes dhe jo te bini ne depresion. Beqaret do bëjnë për vete shume persona, por do e kenë te vështirë te zgjedhin te duhurin. Ne planin financiar ka ardhur koha te zgjidhni borxhet dhe te riorganizoni situatën.

Ujori

Dialogu ne çift do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite, megjithatë serish nuk do ndiheni te plotësuar ne lidhjen qe keni krijuar. Flisni hapur me partnerin dhe shprehini gjithçka qe ndjeni. Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm sesa te mendojnë për një lidhje me dike qe do iu sjelle vetëm telashe. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni vigjilente.

Peshqit

Duhet te merrni ne kontroll frenat e jetës suaj sentimentale sot sepse keni kohe qe e keni lënë pas dore. Mos mendoni se vetëm një telefonate apo një “Te dua” mund te jete gjithçka për partnerin. Beqaret do kenë një takim te rëndësishëm i cili do ua ndryshoje përfundimisht jetën. Financat do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm. Me ne fund ne këtë plan nuk keni për çfarë te shqetësoheni.

HOROSKOPI E SHTUNË 23 SHTATOR 2017

Dashi

Duhet të merrni në kontroll frenat e jetës suaj sentimentale sot sepse keni kohë që e keni lënë pas dore. Mos mendoni se vetëm një telefonate apo një “Te dua” mund të jetë gjithçka për partnerin/en. Beqarët do kenë një takim të rëndësishëm i cili do ua ndryshojë përfundimisht jetën. Financat do fillojnë të përmirësohen ndjeshëm.

Demi 

Dialogu në çift do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite, megjithatë sërish nuk do ndiheni të plotësuar në lidhjen që keni krijuar. Flisni hapur me partnerin/en dhe shprehini gjithçka që ndjeni. Beqarët më mirë të qëndrojnë vetëm sesa të mendojnë për një lidhje me dikë që do iu sjellë telashe. Në planin financiar duhet të vazhdoni të tregoheni vigjilentë.

Binjakët

Ka shumë gjasa që partneri/ja të shohë dikë tjetër sot dhe të mendojë t’iu braktise. Edhe nëse e kuptoni vetë këtë gjë, mundohuni të reflektoni me kujdes dhe jo të bini në depresion. Beqarët do bëjnë për vete shumë persona, por do e kenë të vështirë të vendosin. Në planin financiar do përballeni me disa probleme.

Gaforrja

Gjatë kësaj dite do ketë disa debate të vogla në jetën tuaj në çift, por situata do përmirësohet ndjeshëm në orët e pasdites. Beqarët do e kërkojnë ngado personin ideal, por do e gjejnë atë shumë më pranë sesa e mendonin. Ndonjëherë në jetë ndodhin disa gjëra që as vetë nuk mund t’i imagjinosh. Financat në përgjithësi do jenë të qëndrueshme.

Luani

Jeta juaj në çift do jetë një rutinë e vërtetë gjatë kësaj dite. Edhe pse do mundoheni me sa të mundni ta ndryshoni situatën, nuk keni për t’ia dalë mbanë. Për beqarët do jetë ditë e zakonshme. Pjese më e madhe nuk do dëshirojë të krijoje një lidhje edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Situata në planin financiar do jetë disi  e ndërlikuar.

Virgjëresha

Do ndiheni edhe më të dashuruar se më parë sot dhe do i shprehni gjatë gjithë kohës ndjenjat tuaja. Partneri/ja nga ana tjetër do mundohet t’iu mbajë në pëllëmbe të dorës. Beqarët do kalojnë një ditë të zakonshme dhe jo me shumë takime. Në planin financiar do bënit mirë të reflektonit mirë para çdo lloj shpenzimi.

Peshorja

Sot planetët nuk do kenë as më të voglin ndikim në jetën tuaj në çift. Gjithçka do varet nga sjellja juaj kështu që mundohuni të tregoheni sa më realistë. Beqarët do fillojnë të ndiejnë shumë për një person të cilin kanë fare pak kohë që e njohin. Për financat do jetë një ditë jo shumë e vështirë. Do tregoheni të matur.

Akrepi

Venusi do ndikojë pozitivisht sot në jetën sentimentale të çifteve. Do tregoheni më të kuptueshëm me partnerin/en dhe nuk do i kërkoni atij gjëra të pamundura. Beqarët do kenë më shumë se 70% mundësi të takojnë personin e tyre të ëndrrave. Në planin financiar do iu jepet mundësia të kryeni transaksione të rëndësishme.

Shigjetari

Projektet e përbashkëta do jenë të favorizuara gjatë kësaj dite. Momentet e lumtura dhe plot emocione do jenë të njëpasnjëshme. Beqarët do jenë me humor të mirë dhe do tregohen më të hapur ndaj takimeve të reja. Edhe mundësitë për të krijuar një lidhje do jenë të mëdha. Financat do kenë goxha përmirësime.

Bricjapi

As vetë nuk e kishit menduar ndonjëherë se kënaqësitë që do përjetonit sot do ishin kaq të mëdha. Në fakt si ju ashtu edhe partneri/ja do tregoheni më të moderuar dhe do mateni mirë para se të flisni. Beqarët do jenë të kënaqur edhe me ndonjë aventurë kalimtare. Në planin financiar fati do jetë në anën tuaj.

Ujori

Dashuria për çiftet do shkojë më së miri sot. Nëse kohët e fundit e kishit lënë pas dore partnerin/en, sot do filloni të përkujdeseni më tepër për të. Beqarët do jenë gjithë kohës në kërkim, por do e kenë të vështirë të gjejnë personin e duhur. Në planin financiar bëni kujdes nga ndikimi negativ i Marsit.

Peshqit

Ditë mjaft e bukur dhe sensuale kjo e sotmja për të dashuruarit. Pasioni do rindizet dhe do i harroni të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur dikur. Beqarët duhet të tregohen më realiste dhe të mos i besojnë premtimeve që do iu bëjnë disa persona. Në planin financiar nuk duhet të tregoheni të pamatur me shpenzimet.

HOROSKOPI E PREMTE 22 SHTATOR 2017

Dashi 

Sot do zbuloni disa gjëra të reja për partnerin/en tuaj të cilat deri më sot as që i keni ditur. Marrëdhënia në çift do jetë më e ngrohtë se më parë. Beqarët nuk do kenë asnjë takim interesant dhe do mbeten sërish me të njëjtin status. Financat do jenë në gjendjen më të mirë të mundshme.

Demi 

Do jeni shumë sensualë dhe joshës me partnerin/en tuaj sot dhe do e bëni atë ta ketë gjithmonë mendjen tek ju. Në mbrëmje priten momente pasionante. Nëse jeni beqarë dhe ëndërroni të keni në krah një person të veçantë, sot do vijë takimi vendimtar. Financat do jenë përgjithësisht të mira, por nuk duhet te abuzoni për asnjë arsye me shpenzimet.

Binjakët

Do iu ndryshojë shpesh humori gjatë kësaj dite dhe kjo mund të sjellë probleme me partneri/en. Nga ana tjetër nuk duhet vetëm të kërkoni në lidhjen tuaj, duhet edhe të jepni. Beqarët nuk duhet t’i idealizojnë menjëherë personat që do takojnë sepse mund të zhgënjehen. Situata financiare do fillojë të përmirësohet me hapa të shpejta.

Gaforrja

Për ata që kanë kohë që janë në një lidhje pritet një ditë e mbushur me diskutime serioze dhe me marrje vendimesh të rëndësishme. Mendohuni mirë para se te hidhni çdo hap. Beqaret duhet te tregohen me te duruar nëse duan te gjejnë personin me te përshtatshëm. Do ketë takime gjate kësaj dite. Ne planin financiar hiqni dore nga shpenzimet marramendëse sa me shpejt.

Luani

Harrojini mosmarrëveshjet që keni pasur kohët e fundit në çift dhe mundohuni të tregoheni më optimistë për të ardhmen. Të dy keni gabuar kështu që nuk keni pse ta mbani mendjen atje. Beqarët nuk duhet të dekurajohen edhe nëse nuk do e gjejnë shpirtin binjak. Miqtë nuk do i lënë për asnjë moment të mërziten. Në planin financiar duhet të bëni disa sakrifica për ta stabilizuar situatën.

Virgjëresha

Mosmarrëveshjet dhe debatet në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite. Nuk do jeni aspak dakord me partnerin/en tuaj për ato që ai do iu thotë dhe kjo do krijojë gjithë kohës tension. Beqarët nuk do e ndiejnë shumë nevojën e dikujt në krah. Në planin financiar asgjë nuk do jetë e thjeshtë, tregohuni të kujdesshëm.

Peshorja

Falë ndikimit të madh të Venusit, jeta sentimentale e çifteve do jetë më e bukur dhe më emocionuese. Shfrytëzojeni çdo sekondë kur të ndodheni pranë partnerit/es sepse ka momente që nuk përsëriten. Beqarët nuk do i rezistojnë dot sharmit të një personi që do vijë nga jashtë. Në planin financiar duhen marrë masa shumë strikte në mënyrë që gjerat të shkojnë mirë.

Akrepi

Ditë e mrekullueshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Do përjetoni ndjesi të veçanta dhe shpeshherë do iu duket vetja si në ëndërr. Beqarët nuk duhet të nxitohen të krijojnë një lidhje me personin e parë që do i joshë sepse nuk do mund ta kuptojnë kush është ai në të vërtetë. Në planin financiar mos prisni përmirësime të ndjeshme sepse kjo nuk mund të ndodhë menjëherë.

Shigjetari

Ditë shumë e zakonshme kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Nuk priten as surpriza të mëdha, por edhe probleme nuk do ketë. Duhet të bëni paksa kujdes edhe me xhelozinë e tepruar. Beqarët nuk do jenë të gatshëm të nisin një histori dashurie sepse nuk do gjejnë personin e duhur. Sektori i parave do jetë i qëndrueshëm.

Bricjapi

Sot do filloni të dyshoni jashtë mase për ndjenjat tuaja dhe nuk do jeni më të sigurtë nëse personin që keni në krah është i duhuri. Flisni me të dhe shprehjani gjërat ashtu si i ndjeni. Për beqarët do ketë me të vërtetë një takim mjaft impresionues. Financat pritet të kenë përmirësime të ndjeshme.

Ujori

Edhe ju që jeni shumë realistë zakonisht do filloni të ëndërroni për jetën tuaj në çift. Partneri/ja nga ana tjetër nuk do jetë në ditën e tij më të mirë dhe kjo mund të sjellë zhgënjime. Beqarët duhet t’iu kushtojnë më tepër vëmendje personave që i ftojnë në takime. Buxheti do fillojë të ekuilibrohet.

Peshqit

Ditë mjaft e animuar kjo e sotmja për të dashuruarit. Emocionet që do përjetoni do jenë vërtet të mëdha dhe të papërshkrueshme kështu që shfrytëzojeni sa të mundni ditën. Beqarët nga ana tjetër do jenë më të hapur ndaj takimeve dhe me shumë gjasë do takojnë një person të përshtatshëm. Financat duhen menaxhuar me kujdes.

HOROSKOPI E ENJTE 21 SHTATOR 2017

Dashi 

Nëse kohët e fundit jeni përballur me një situatë të vështirë në çift, sot do i shikoni gjërat më me qartësi. Situata do fillojë të stabilizohet pak nga pak. Beqarët do flirtojnë pa pushim, por do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare. Në planin financiar do e dini mirë çfarë hapash të hidhni që situata të mos përkeqësohet.

Demi 

Sektori i dashurisë do vazhdojë të jetë i mbrojtur nga yjet gjatë kësaj dite. Do flisni hapur për gjithçka me partnerin/en dhe nuk do keni asnjë kontradikte. Për beqarët do ketë takime premtuese të cilat nuk duhen humbur në asnjë mënyrë. Në planin financiar do keni disa tronditje të vogla.

Binjakët

Falë influencës shumë të madhe të Plutonit, jeta në çift as për ju nuk do jetë e qetë. Do keni ide të ndryshme me partnerin/en dhe disa mund të shkojnë deri atje sa ta tradhtojnë atë që kanë në krah. Beqarët duhet ti marrin gjërat si t’iu vijnë. Ka mundësi që buxheti juaj të fillojë të përmirësohet që sot.

Gaforrja

Të shumtë do jenë yjet që do krijojnë turbullira në jetën në çift gjatë kësaj dite. Lidhjes suaj do i mungojë qëndrueshmëria dhe do keni probleme të mëdha. Beqarët do kenë pak mundësi të takojnë personat e duhur, megjithatë nuk duhet ta humbin shpresën deri në minutën e fundit. Në planin financiar ka ardhur koha të ndiqni një strategji strikte.

Luani

Ata që kanë pasur zënka me partnerin/en kohët e fundit do pajtohen gjatë kësaj dite dhe në mbrëmje do kalojnë momente më të bukura. Yjet do jenë gjatë gjithë kohës në anën tuaj. Beqarët nuk duhet t’iu besojnë të gjitha atyre që do i ngacmojnë sot sepse do lëndohen. Në punë nuk ka ardhur ende koha të merrni vendime të rëndësishme.

Virgjëresha

Kur bëhet fjalë për ta mbrojtur dashurinë tuaj dhe atë që keni në krah, ju jeni mjaft luftarakë dhe nuk toleroni aspak. Sot do e tregoni këtë gjë. Beqarët do ndikohen mjaft nga Hëna dhe nuk do kenë aspak dëshirë për të bërë njohje të reja. Në planin financiar ka rrezik të përballeni me probleme serioze. Merrni masa sa me shpejt.

Peshorja

Diskutoni hapur me partnerin/en tuaj sot për të gjitha problemet që keni pasur në çift. Me qetësi dhe maturi do zgjidhni gjithçka dhe do jeni më optimistë për të ardhmen. Beqarët do kenë disa takime, por falë tyre mund të lindin vetëm dashuri kalimtare. Planetët do jenë në anën tuaj në planin financiar dhe do iu ndihmojnë ta stabilizoni situatën.

Akrepi

Jo vetëm që dita e sotme do jetë shumë e bukur për të dashuruarit, por edhe pasioni do jetë i zjarrtë. Pas një periudhe të qetë, do ripërjetoni emocione pa mbarim. Beqarët do kalojnë një ditë të zakonshme dhe sërish nuk do e gjejnë personin e ëndrrave. Nëse iu dalin probleme në planin financiar duhet të zgjidhni gjithçka me kujdes.

Shigjetari

Neptuni do ndikojë më së shumti sot në jetën tuaj në çift dhe do kaloni një ditë mjaft delikate. Mos kërkoni të impononi mendimin tuaj për gjithçka sepse do përballeni me probleme të mëdha. Nëse jeni ende vetëm, edhe sot do e keni të vështirë ta gjeni atë që kërkoni. Në planin financiar do bëni çmos ta mbroni sa më shumë buxhetin. Do ia dilni mbanë.

Bricjapi

Dita e sotme nuk do jetë e favorshme për jetën sentimentale të çifteve. Ka rrezik që disa edhe ta tradhtojnë atë që kanë në krah dhe me pas t’i japin fund lidhjes që kanë krijuar. Kujdes, mos u ndikoni nga emocionet e momentit. Beqarët edhe pse do kërkojnë shumë nuk do e gjejnë personin që iu përshtatet më shumë. Financat nuk do jenë të këqija.

Ujori

Sektori i dashurisë në çift do shkojë më së miri gjatë kësaj dite. Përgatitni një darkë romantike me qirinj dhe muzikën tuaj të preferuar nëse doni që t’iu duket vetja si në ëndërr. Marrëdhënia e beqarëve me personat e seksit tjetër nuk do jetë e mirë. Edhe sot do qëndroni vetëm. Në planin financiar situata do jetë e qëndrueshme.

Peshqit

Ditë përgjithësisht e qetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni më shumë rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni disa zënka të vogla që keni pasur. Beqarët nuk do kenë fat dhe do iu rëndojë shumë vetmia. Financat duhen menaxhuar me shumë kujdes dhe maturi.

HOROSKOPI E MËRKURË 20 SHTATOR 2017

Dashi

Merkuri do jete planeti qe do e përkrahë me se shumti jetën sentimentale te çifteve gjate kësaj dite. Nuk do tregoheni me aq autoritare sa me pare dhe do e toleroni me tepër partnerin. Beqaret do kenë me shume mundësi se kurrë ta gjejnë personin e tyre te zemrës. Ne planin financiar do jete dita e duhur për te bere je riorganizim te situatës.

Demi

Jeta sentimentale do iu sjelle shume gëzim gjate kësaj dite. Do e keni te lehte te flisni për gjitha me te dashurin tuaj te zemrës dhe do shihni me optimizëm drejt se ardhmes. Beqaret do kalojnë një dite te zakonshme. Takimet nuk do mungojnë, por ata nuk do arrijnë dot te gjejnë personin e duhur. Financat do jene me te begata dhe kjo do iu qetësojë mjaft.

Binjaket

Dite mjaft e qëndrueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni shume besnike ndaj atij qe keni ne krah dhe asnjë person nuk do mund t’iu tundoje dot. Beqaret duhet te reflektojnë mire para se te fillojnë një histori dashurie. Merrni edhe pak me tepër kohe për ta njohur personin. Ne planin financiar mund te përballeni me surpriza te pakëndshme. Kujdes!

Gaforrja

Dite përgjithësisht harmonike dhe e këndshme kjo e sotmja. Do bashkëpunoni mjaft me atë qe keni ne krah dhe nuk do veproni ne asnjë moment sipas mendjes suaj. Beqaret do kenë disa takime te papritura, por qe mund t’ua ndryshojnë jetën përgjithmonë. Ne planin financiar duhet te këshilloheni me specialistet për çdo problem dhe jo t’iu besoni disa miqve.

Luani

Pozicionimi i Merkurit do e beje edhe me te animuar jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Pjese me e madhe prej jush do jene me humor te mire dhe do tregohen te gatshëm te provojnë eksperienca te reja me atë qe kane ne krah. Beqaret do takohen me një person te turpshëm, por qe vlen jashtëzakonisht shume. Ne planin financiar do bëni çmos te përmirësoni te ardhurat.

Virgjeresha

Do flisni me lirshëm me atë qe keni ne krah sot dhe do arrini me ne fund t’i zgjidhni me qetësi mosmarrëveshjet qe keni pasur. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë te gjithë personave qe do i joshin sepse do ketë nga ata qe do kërkojnë vetëm te tallen. Nëse financat kane kohe qe janë te shëndetshme, sot çdo gjë do shkoje edhe me mire. Do bëni edhe investimet e menduara.
Peshorja

Marsi do jete planeti qe do iu ndihmoje te sqaroni çdo keqkuptim me partnerin tuaj sot. Do i kuptoni edhe gabimet qe ju keni bere dhe do dini si te kërkoni falje. Beqaret me shume gjasa do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe do pëlqejnë. Ne planin financiar duhet te merrni masa strikte nëse nuk doni te keni probleme serioze. Shpenzimet e tepruara mund te sjellin tronditje.

Akrepi

Edhe pse partneri do iu qëndrojë pranë aq sa te mundet, ju serish do pushtoheni nga trishtimi sot. Dita do jete një rutine e vërtetë dhe mezi do prisni te vije mbrëmja e te flini. Beqaret do kenë vetëm disa takime, asgjë me shume sesa aq. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri. Do dini mire sa te shpenzoni ne mënyrë qe situata mos përkeqësohet.

Shigjetari

Dite e mrekullueshme për planin sentimental. Kalimi i Venusit ne qiellin tuaj do e shtoje pasionin dhe emocionet. Edhe ata qe sapo kane kaluar një krize ne çift, do ndihen me te qete. Beqaret do takojnë disa persona për te cilët do iu rrahe zemra shume fort. Financat do jene te qëndrueshme, megjithatë mos u tregoni te nxituar dhe te bëni investime marramendëse.

Bricjapi

Jeta sentimentale e çifteve do jete një rutine e vërtetë sot. Mundohuni ta ndryshoni sa me shpejt sepse jo vetëm ju, por edhe ai qe keni ne krah do mërzitet jashtë mase. Beqaret nga ana tjetër do kenë mundësi te shumta për aventura te njëpasnjëshme. Ne planin financiar do mund te kryeni transaksione te rëndësishme te cilat shume shpejt do e përmirësojnë situatën.

Ujori

Dite e ngrohte dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Se bashku me te dashurin tuaj te zemrës do investoni kohe dhe mund për një projekt te përbashkët i cili do iu afroje me tepër me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do kenë ditën me te favorshme, prandaj duhet te presin paksa. Ne planin financiar besojini vetëm vetes suaj ne menaxhimin e te ardhurave.

Peshqit

Fati do jete ne anën tuaj gjate kësaj dite si ne planin sentimental, ashtu edhe ne atë financiar. Do kuptoheni me se miri me partnerin dhe do e bëni gjithçka me mirëkuptim. Beqaret duhet ta lënë veten me te lire dhe te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Financat do i administroni me shume kujdes dhe buxheti do përmirësohet shume shpejt.

HOROSKOPI E MARTË 19 SHTATOR 2017

Dashi 

Klima yjore do favorizojë bashkëpunimin dhe komunikimin në çift. Më në fund do i zgjidhni disa probleme të vogla që keni pasur dhe do flisni lirshëm edhe për disa tema delikate. Beqarët do jenë të turpshëm dhe nuk do përfitojnë nga ftesat që do iu bëhen, Në planin financiar priten përmirësime të ndjeshme.

Demi 

Nuk do e toleroni aspak atë që keni në krah sot dhe debatet me njeri tjetrin do jenë shumë të mëdha. Ata që kanë kohë që janë futur në një vorbull mosmarrëveshjesh mund të marrin edhe vendime për një ndarje të mundshme. Beqarët do tërhiqen nga persona të cilët janë të angazhuar. Kujdes mos bëni ndonjë gabim. Financat do jenë shumë të mira.

Binjakët

Çdo gjë do jetë rutinë në jetën tuaj në çift dhe nuk do përjetoni asnjë emocion të veçantë nga çfarë keni përjetuar deri më sot. Beqarët do kenë një takim vendimtar që në orët e para të mëngjesit. Mos e humbni për çfarëdo lloj arsyeje. Në planin financiar duhet të kërkoni me çdo mënyrë strategjinë e duhur për ta stabilizuar situatën.

Gaforrja

Duke filluar që sot lidhja do përforcohet tej mase dhe do mendoni për një të ardhme afatgjatë së bashku. Partneri/ja do i mbajë edhe disa premtime që kishte bërë prej kohësh. Beqarët nuk do kërkojnë me ngulm dashurinë sepse do ndihen mirë edhe ashtu si janë. Financat do përmirësohen falë kontratave të mira që do nënshkruani.

Luani

Çështjet e zemrës do shkojnë më së miri gjatë kësaj jave. Do flisni për gjithçka me atë që keni në krah dhe nuk do keni as keqkuptimin më të vogël. Beqarët do jenë gjithë kohës të dëshpëruar sepse jo vetëm që nuk do gjejnë dashurinë, por dhe miqtë nuk do iu qëndrojnë afër. Financat nuk do jenë aspak problematike nuk keni për çfarë të shqetësoheni.

Virgjëresha

Turbullirat më në fund do mbarojnë në jetën tuaj sentimentale dhe do e shihni më me optimizëm të ardhmen. Do jeni më të qetë edhe për të marre disa vendime. Beqarët nuk do mendojnë për të krijuar një lidhje, por për ta do ketë surpriza sidomos gjatë ndonjë feste. Financat do i menaxhoni me shumë maturi, prandaj nuk do keni probleme.

Peshorja

Pasioni në çift do jetë edhe më i zjarrtë gjatë kësaj dite dhe do ndiheni shpesh si mbi re në krahët e atij që dashuroni. Shfrytëzojeni ditën deri në sekondën e fundit. Beqarët do kenë takime të njëpasnjëshme dhe do iu jepet mundësia të zgjedhin personin që iu përshtatet më tepër. Financat do jenë të paqëndrueshme kështu që duhen shmangur shpenzimet.

Akrepi

Jeta sentimentale e çifteve do jetë shumë e trazuar gjatë kësaj dite. Do keni probleme të shumta me partnerin/en dhe nuk do i pranoni ato që ai do iu thotë. Beqarët duhet të bëjnë ende shumë durim sepse as sot nuk është dita e duhur për të gjetur dashurinë. Financat do jenë të mira, por po u tunduat të kryeni shpenzime të mëdha mund të keni tronditje.

Shigjetari

Venusi do i bëjë ata që janë në një lidhje më sharmantë dhe më shprehës. Do e mbani gjithë kohës pas vete partnerin/en dhe ai do ndihet më së miri që iu ka në krah. Beqarët nuk do kenë shumë fat për të filluar një lidhje serioze kështu që do bëjnë mirë të qëndrojnë edhe pak kohë vetëm. Financat do jenë përgjithësisht të stabilizuara.

Bricjapi

Ata që janë në një lidhe do kenë një ditë të zakonshme dhe pa asgjë të veçantë. Merrini gjërat si t’iu vijnë. Beqarët do kenë mundësi të nisin aventura të këndshme dhe do ndihen shumë mirë. Duhet të prisni edhe pak për të filluar një lidhje serioze dhe afatgjatë. Në planin financiar askush nuk mund t’iu ndalë të kryeni shpenzimet, vetëm bëni kujdes.

Ujori

Konfigurimi i yjeve nuk do jetë shumë pozitiv për ata që janë në një lidhje. Do debatoni herë pas here me atë që keni në krah dhe nuk do jeni aspak në humor. Edhe beqarët do e kenë shumë të vështirë ta gjejnë personin e përshtatshëm prandaj do duhet të presin ende. Në planin financiar do jetë ditë e mbushur me fat, por kjo nuk do të thotë që ju të shpenzoni sa të dëshironi.

Peshqit

Ata që janë në një lidhje do jetojnë të lumtur gjatë kësaj dite pranë atij që duan. Mbrëmja do jetë edhe më romantike dhe emocionuese. Beqarët do kenë më shumë fat sesa mendonin dhe do e gjejnë personin më të përshtatshëm. Financat duhen menaxhuar me kujdes dhe maturi, p e tepruar me shpenzimet.

HOROSKOPI JAVOR 18-24 SHTATOR 2017

Dashi21. mars – 20. prill

Mundohuni te jeni sa me realiste këtë jave ju te dashuruarit sepse po kërkuat gjera te pamundura do zhgënjeheni dhe do lëndoni veten. Nuk duhet as t’ia hidhni fajin atij qe keni ne krah sepse do jete gabim. Beqaret do jene shume te logjikshëm dhe nga ana tjetër shume te zotet për ta bere për vete atë qe pëlqejnë. Nga e mërkura do filloje një tjetër etape ne jetën e tyre. Buxheti nuk ka për te qene ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe e mira është te mos nxitoheni me investimet. Rezistenca fizike dhe ajo morale nuk do jete shume e mire, kështu qe kujdesuni me tepër për veten. Ne pune do ju dalin përpara vështirësi te njëpasnjëshme qe mund te kalohen vetëm me durim e këmbëngulje. Familja pa probleme.

Demi21. prill – 21. maj

Këtë jave jeta juaj ne çift do ketë përmirësime te ndjeshme. Jo vetëm qe nuk do ndieni me tensionin e dikurshëm, por do përjetoni edhe emocione te veçanta. Beqaret nuk duhet për asnjë moment ta mbajnë mendjen tek krijimi i një lidhjeje serioze. Po ja lanë gjerat kohës do jene me te qete dhe do kenë sukses. Buxheti nuk do jete aspak i keq, megjithatë me mire te shpenzoni me kursim sot ne mënyrë qe nesër gjendja te jete e shkëlqyer. Shëndeti për fat te mire nuk do ketë probleme serioze, përveç ndonjë shqetësimi te vogël nga ndryshimi i motit dhe nga lodhja. Ne pune do keni një takim te rëndësishëm prej te cilit do varet gjithë e ardhmja juaj. Jeta familjare do jete e bukur.

Binjaket22. maj – 21. qershor

Këtë jave do ndodhin ngjarje vërtet te rëndësishme për jetën tuaj ne çift te cilat do ua mbushin zemrën me gëzim. Partneri do ju gjendet pranë gjithë kohës dhe do ju beje te ndieni aq mire saqë gjithë kohës do buzëqeshni. Beqaret me mire te mos nxitohen për asgjë sepse jeta mund t’iu ndërlikohet tej mase. Nëse nuk do jene te sigurte për diçka me mire te mos hedhin hapa. Me financat do jeni te kujdesshëm ne maksimum dhe ne këtë sektor nuk do keni aspak probleme. Shëndeti? Për fat te keq gjendja nuk do jete ashtu si ju do dëshironit. Mos respektimi i rregullave te higjienës do sjelle pasoja. Ne pune merrini gjerat shtruar dhe çdo gjë do ece si duhet. Jeta familjare do jete e kënaqshme.

Gaforrja22. qershor – 22. korrik

Do jeni shume kërkues këtë jave ju te dashuruarit dhe mund te mërziteni pa mase nëse partneri nuk ua plotëson dëshirat. Me e mira është te flisni hapur me te e te sqaroheni për gjithçka. Beqareve do ju ndodhin gjera qe as nuk i kishin imagjinuar me pare. Pe ta jeta do marre plotësisht një tjetër drejtim. Financat do jene disi me te mira se disa kohe me pare, gjithsesi e mira është qe për çdo shpenzim te bëni llogari. Shëndeti here pas here do ketë edhe shqetësime sidomos nga sistemi tretës. Kujdes me ushqimin. Ne pune do keni edhe pengesa apo vështirësi, por nuk duhet te dekurajoheni apo te dorëzoheni. Jeta familjare do jete gjithmonë mbështetje e forte.

Luani23. korrik – 22. gusht

Jeta juaj ne çift do jete e kënaqshme gjate gjithë kësaj jave. Toleranca dhe mirëkuptimi do jene ato qe nuk do lejojnë te lindin probleme. Beqareve do ju rendoje aq shume vetmia saqë pa u menduar dy here do fillojnë aventura kalimtare., Disa mund te ndeshen edhe me persona jo shume te dashur. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire. Nëse nuk merrni masa dhe nuk e stabilizoni sa me pare atë situata do përkeqësohet me tepër. Për shëndet me te mire duhet here pas here te çlodheni, te meditoni e te praktikoni nga pak yoga. Ne pune do jete një jave e qete dhe ka mundësi te merrni edhe ndonjë promocion. Jeta familjare duhet pasur me tepër nen kujdes.

Virgjeresha23. gusht – 23. shtator

Konfigurimi i yjeve nuk do e favorizoje aspak harmoninë ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj jave. Here pas here do keni divergjenca dhe nuk do ndiheni te qete. Beqaret ka mundësi te bien ne dashuri me persona qe nuk kane asnjë lloj konsiderate për ta. Kjo do i lëndojë pamase. Edhe ne planin financiar duhet te bëni kujdes. Një gabim i vogël mund te sjelle dëme te parikuperueshme dhe nga ana tjetër askush nuk do ju gjendet pranë për t’iu ndihmuar te ringriheni. Sektori i shëndetit për fat te mire nuk do ketë probleme. Ne pune here pas here do ndiheni te bllokuar për te ecur para, por pas te enjtes çdo gjë do normalizohet. Ne familje do mbizotërojë një klime e ngrohte.

Peshorja24. shtator – 23. tetor

Kjo jave do jete shume e mire për te dashuruarit. Do merreni vesh për çdo gjë me atë qe keni ne krah dhe mund te merrni edhe vendimet qe deri me sot nuk kishit mundur. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe ne mendje do kenë vetëm idenë qe te fillojnë sa me pare një lidhje. Ne planin financiar nuk do përballeni aspak me surpriza te pakëndshme, përkundrazi situata do jete e qëndrueshme. Shëndeti nuk do ketë shqetësime te mëdha megjithatë do bëni mire te mbani pak diete ushqimore. Mos e teproni me yndyrën dhe konsumoni me shume perime e fruta. Ne pune do keni goxha vështirësi dhe pa ndihmës e kolegeve nuk do ja dilni dot mbanë.

Akrepi24. tetor – 22. nëntor

Jete juaj ne çift nuk do jete çdo dite e mire këtë jave. Ne shume raste do përballeni me vështirësi te mëdha dhe nuk do dini çfarë te bëni. Beqaret nuk do kenë nerva dhe dëshirë te dalin e te kërkojnë dashurinë, por për çudinë e tyre një person do ju shfaqet si me magji dhe do ju propozoje një lidhje serioze. Buxheti do jete goxha i mire, megjithatë mire është te mos kryeni shpenzime te konsiderueshme për shtëpinë sepse do ju duhen paratë për me vone. Shëndeti do kërkojë me shume përkujdes se me pare sepse po e late veten pas dore shume shpejt do fillojnë shqetësimet. Ne pune do jete Jupiteri ai qe do ua qartësojë mendimet dhe do beje qe te arrini atë qe doni. Me familjaret do kaloni disa vështirësi.

Shigjetari23. nëntor – 21. dhjetor

Do ndodhin gjera fantastike këtë jave për juve qe jeni ne një lidhje dhe do përjetoni vërtet lumturi pafund. Shijojeni çdo çast ne maksimum. Edhe beqaret do kenë një periudhe te begate. Ditën e mërkurë ose te premte mund te realizojnë takimin e ëndrrave. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme, kështu qe ose kërkoni ndihme, ose kufizojini ne maksimum shpenzimet. Rezistenca imunitare ka për te qene disa here me e mire se me pare, kështu qe nuk do keni asnjë lloj shqetësimi shëndetësor. Ne pune me ne fund do i konkretizoni disa projekte te menduara prej kohesh dhe do ndiheni te plotësuar. Bravo edhe për këmbënguljen. Jeta familjare do ece me se miri.

Bricjapi22. dhjetor – 20. janar

Kjo jave do jete shume me ndryshe nga me pare për juve qe jeni ne një lidhje. Do jeni te logjikshëm dhe do i pranoni gabimet qe keni bere. Beqaret do realizojnë takime interesante te cilat kane për te ndryshuar rrënjësisht te ardhmen. Emocionet do shumëfishohen. Buxhetit do i kushtoni vëmendje te jashtëzakonshme dhe do arrini jo vetëm ta stabilizoni situatën, por ne fundjave do ketë edhe ndonjë përmirësim te vogël. Shëndeti here pas here do ketë shqetësime sidomos nga mungesa e gjumit. Ne pune do përqendroheni plotësisht tek objektivat dhe nuk do ndaleni derisa t’ia dilni. Ne familje atmosfera do behet e mërzitshme.

Ujori21. janar – 19. shkurt

Do jeni here pas here agresive këtë jave ju te dashuruarit dhe kjo mund te shkaktoje debate te forta. Nuk duhet kurrsesi te mendoni se ai qe keni ne krah është prona juaj dhe mund te bëni çdo gjë qe dëshironi. Beqaret nuk do arrijnë dot ta kontrollojnë veten dhe ka rrezik te hedhin hapa te^ gabuara. Ne planin financiar rrethanat do jene goxha te favorshme. Do përmbyllni me sukses një projekt gjigand dhe do merrni goxha para. Shëndetin duhet ta keni me shume ne vëmendje. Mbani larg mikrobet dhe ndotësit me një higjiene strikte. Ne pune do jeni te vendosur, te guximshëm dhe largpamës. Do keni vetëm arritje ne karriere. Edhe jeta familjare do jete e mire.

Peshqit20. shkurt – 20. mars

Për fat te mire këtë jave nuk do ketë stuhi te fuqishme ne jetën tuaj ne çift, por mire do jete te shmangni me çdo kush rutinën. Mendoni gjera interesante nëse doni qe emocionet te shtohen. Beqaret as qe do mendojnë te bëjnë ndryshime ne statusin e tyre, pasi tani për tani nuk e ndiejnë te nevojshme. Klima ne planin e financave nuk do jete aspak e mire, kështu qe bëni kujdes me çdo hap qe do hidhni. Huat shmangini me çdo kusht. Shëndetin duhet ta keni me shume kujdes sidomos nëse se fundmi keni pasur shqetësime nga zemra apo nga veshkat. Nga ana tjetër merrni vitamina për te forcuar imunitetin. Ne pune duhet te jeni me guximtare dhe nuk duhet te ndaleni përballë sfidave qe do ju dalin. Jeta familjare do jete e paqte.

HOROSKOPI E HËNË 18 SHTATOR 2017

Dashi 21. mars – 20. prill

Mjedisi yjor do favorizoje një klime te ngrohte për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Një pjese prej jush qe kane pasur mosmarrëveshje te shumta do arrijnë t’i zgjidhin ato dhe te shohin me optimizëm drejte ardhmes. Edhe beqaret do i pushtoje euforia. Takimet do jene mbresëlënëse. As financat nuk do jene te këqija kështu qe mund te bëni investimet me te domosdoshme.

Demi 21. prill – 21. maj

Komunikimi ne çift do jete shume i mire sot dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me partnerin. Ka shume gjasa qe ne mbrëmje pasioni te rindizet. Nëse zemra juaj është e lire mund te filloni një aventure mjaft emocionuese. Ne planin financiar nuk duhet te nguteni për te kryer shpenzime marramendëse sepse situata mund te rendohet ndjeshëm.

Binjaket 22. maj – 21. qershor

Priten goxha ndryshime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Ata qe kane pasur probleme do ndihen me te qete, ndërsa ata qe kane pasur një lidhje te qëndrueshme do mendojnë te zyrtarizojne gjithçka. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por jo te gjithë do e gjejnë personin qe po kërkojnë. Ne planin financiar nuk duhet te nxitoheni për asgjë sepse do keni probleme.

Gaforrja 22. qershor – 22. korrik

Venusi do jete planeti qe do vendose fatin e jetës suaj ne çift gjate kësaj dite. Tregohuni paksa me tolerante de mos kërkoni me ngulm te behet gjithmonë si thoni ju. Beqaret do jene shume kërkues dhe do te pavendosur për te krijuar një lidhje shpejt e shpejt. Ne planin financiar do iu buzëqeshë fati. Edhe pse nuk do ndiqni ndonjë strategji strikte gjithçka do shkoje me se miri.

Luani 23. korrik – 22. gusht

Nëse jeni ne një lidhje duhet te mendoni për ndonjë surprize te këndshme ne mënyrë qe mjedisi te jete me e emocionues. Beqaret do jene te gatshëm te fillojnë një histori dashurie me një person interesant te cilin kane disa kohe qe e kane njohur. Rrjedha e jetës se tyre do marre një tjetër drejtim. Ne planin financiar do jene te shumte planetët qe do iu mbështesin.

Virgjeresha 23. gusht – 23. shtator

Asnjë planet nuk do ketë ndikim tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe gjithçka do varet nga sjellja juaj. Mos u tregoni strikte dhe mos mendoni se keni gjithmonë te drejte. Beqaret do fillojnë te pëlqejnë shume një person te cilin sapo e kane njohur. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te shpenzoni me maturi dhe kujdes. Vetëm kështu do ia dilni mbanë.

Peshorja 24. shtator – 23. tetor

Tregohuni me te duruar dhe me te matur me parterin tuaj sot nëse nuk doni te keni probleme te mëdha me te. Ai ne fakt do tregohen shume i dashur dhe do ua shprehe te gjitha ato qe ndjen. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim, por nuk kane për ta gjetur personin ideal. Ne planin financiar nuk do ndaleni derisa ta stabilizoni situatën. Me pak durim mund t’ia dilni!

Akrepi 24. tetor – 22. nëntor

Sektori i dashurisë do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do keni probleme te mëdha, madje edhe dyshimet qe kishit mbi partnerin do te bien. Takimet do jene te shumta për beqaret. Përfitoni sa te mundni edhe sikur te filloni vetëm aventura emocionuese. Ne planin financiar nuk mund te arrihet asgjë aq lehte. Tregohuni me te matur se kurrë sepse do keni probleme te mëdha.

Shigjetari 23. nëntor – 21. dhjetor

Do jeni me humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do bëni mjaft lëshime ndaj atij qe keni ne krah. Lidhja do jete me e bukur dhe toleranca do mbizotërojë gjate gjithë kohës. Beqaret do kërkojnë shume, por nuk do arrijnë dot ta gjejnë personin qe kane ëndërruar. Ne planin financiar do jene te favorizuara transaksionet dhe investimet. Gjithçka do shkoje me se miri.

Bricjapi 22. dhjetor – 20. janar

Do keni goxha mosmarrëveshje me partnerin tuaj sot dhe kjo do sjelle probleme te mëdha ne çift. Mos u tregoni shume strikte. Beqaret ka shume gjasa te bien ne dashuri me një mik te vjetër. Dita për ta do jete me e bukur dhe me emocionuese se me pare. Ne planin financiar do mbizotërojë qetësia. Probleme te mëdha nuk do ketë kështu qe përfitoni për te riorganizuar gjithçka.

Ujori 21. janar – 19. shkurt

Te gjitha ato qe keni ëndërruar gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift do iu realizohen sot. Do kaloni momente te mrekullueshme dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë moment nga i dashuri i zemrës. Beqaret do kalojnë një dite te zakonshme dhe pa risi. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni te matur. Gabimi me i vogël mund t’iu çoje drejt problemeve te mëdha.

Peshqit 20. shkurt – 20. mars

Gjate kësaj dite do e shijoni me shume se kurrë ëmbëlsinë dhe rehatinë e te qenit ne një lidhje. Nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast nga partneri sepse vetëm ne krahët e tij gjeni ngrohtësinë e dëshiruar. Beqaret nuk duhet te nxitohen edhe pse do jene te shumte personat qe do i joshin. Ne planin financiar do jeni mjaft optimiste dhe nuk do ndaleni para pengesave qe do iu dalin.

HOROSKOPI E DIEL 17 SHTATOR 2017

Dashi

Ka shume mundësi qe lidhja juaj te stabilizohet gjate kësaj dite. Nuk do tregoheni me aq kokëfortë sa me pare dhe partneri do iu dashuroje akoma me shume. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te njohin edhe personin e ëndrrave te tyre. Financat do ndikohen pozitivisht nga yjet. Do arrini te shlyeni borxhet qe keni pasur tek disa te afërm.

Demi

Mundohuni te jeni sa me tolerante gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse vetëm kështu lidhja juaj do ece ashtu si duhet. Ndonjëherë është me mire te kërkoni falje për gabimet e bëra. Beqaret do e kenë prioritet gjetjen e një personi interesante dhe do e arrijnë atë. Ne planin financiar, fale ndikimit te Plutonit do i menaxhoni me shume kujdes te ardhurat.

Binjaket

Do keni disa vështirësi ne jetën tuaj ne çift sot, por do bëni çmos qe t’i kaloni ato sa me pare. Se bashku me partnerin do jeni një ekip i forte dhe mund te përballoni shume sfida. Beqaret ka shume mundësi te njohin dashurinë e madhe. Ai person do jete i shenjës se Demit. Ne planin financiar duhet te bëni çdo shpenzim me shume kujdes dhe maturi.

Gaforrja

Do jeni shume nervoze gjate kësaj dite dhe kjo do iu lere t’i shprehni ashtu si duhet ndjenjat. Shpjegojani partnerit situatën ne mënyrë qe ai mos mërzitet. Beqaret duhet te presin edhe pak kohe për te gjetur personin e tyre te ëndrrave. shume shpejt gjerat do ndryshojnë. Për financat do jete një dite e vështirë prandaj merrni sa me shpejt masat e duhura.

Luani

Do jeni sharmante dhe mjaft sensuale gjate kësaj dite. Partneri do ndihet me fat qe iu ka afër dhe krenar kur te ece përkrah jush. Shfrytëzojeni këtë mundësi për te kërkuar diçka me rëndësi. Beqaret ende nuk do jene te sigurte pe rate qe duan te bëjnë. Sqarohuni njëherë me veten para se te hidhni çfarëdo lloj hapi. Financat do jene përgjithësisht shume te mira.

Virgjeresha

Nëse kohet e fundit lidhja juaj ka qene problematike, do keni vështirësi te mëdha me partnerin, ne te kundërt dita do jete e qete. Beqaret do kenë shume sukses ne dashuri. Edhe pse nuk do mundohen shume te gjejnë personin e duhur, gjithçka do iu ndodhe si me magji. Çështjet financiare do jene ne qendër te vëmendjes. Nuk do shpenzoni me shume sesa ua mban xhepi.

Peshorja

Nëse jeni ne një lidhje duhet te tregoheni te kujdesshëm dhe vigjilente sot. Harmonia dhe ekuilibri mund te prishet nga një fjale goje e pamenduar mire. Kujdes! Për beqaret dita do jete mjaft interesante dhe emocionuese. Nuk do mungojnë për asnjë moment ftesat interesante. Financat do jene delikate fale shpenzimeve te konsiderueshme qe do iu duhet te bëni.

Akrepi

Klima do jete shume mire sot për te dashuruarit. Do i shprehni pa pushim ndjenjat dhe do ndiheni me te përkëdhelur se kurrë nga partneri. Beqaret ka shume gjasa te fillojnë te ndiejnë mjaft për dike qe e njohin prej vitesh. Asnjëherë nuk i dihet jetës. Për te mos pasur probleme financiare serioze, shmangni operacionet e rrezikshme apo investimet e konsiderueshme.

Shigjetari

Jeta juaj ne çift do jete shume pasionante gjate kësaj dite. Partneri do tregohet i gatshëm t’iu çoje ne qiell te shtate ne mënyrë qe ju te përjetoni kënaqësi pa fund. Beqaret do ja kalojnë mire me miqtë e tyre dhe nuk do e ndiejnë mungesën e një partneri. Me financat nuk duhet te bëni gabime dhe as te luani me zjarrin. Keni për t’u djegur me zot do e merrni veten.

Bricjapi

Ka rrezik te keni debate dhe mosmarrëveshje gjate kësaj dite me partnerin tuaj. Do iu duket sikur ai nuk po iu kushton vëmendjen e dukur dhe sikur miqtë janë me te rëndësishëm se gjithçka tjetër për te. Beqaret do kenë takime, por jo ashtu si i kane ëndërruar. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri. Do e dini mira sa te shpenzoni dhe për këtë arsye nuk priten probleme.

Ujori

Do jeni shume ëndërrimtare gjate kësaj dite dhe për këtë arsye mund te lëndoheni nga realiteti. Jo çdo gjë është si neper filma prandaj kujdes. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë dhe nuk do kërkojnë një person për ta pasur pranë. Sektori i financave nuk do jete problematik megjithatë mundohuni te shpenzoni me kujdes dhe maturi.

Peshqit

Plutoni dhe Marsi do ua ndërlikojnë paksa punën ne jetën tuaj ne çift sot. Do debatoni me partnerin për disa detaje dhe kjo do iu mërzitë. Beqaret nuk do e mbajnë gjithë kohen mendjen tek krijimi i një lidhjeje dhe do e lënë veten te lire. Nëse doni qe financat te përmirësohen dhe te kryeni shpenzimet me te domosdoshme pa e vrare shume mendjen duhet te shpenzoni me kujdes.

HOROSKOPI E SHTUNË 16 SHTATOR 2017

Dashi

Mbajini premtimet që i keni bërë partnerit/es tuaj sepse përndryshe ai/ajo nuk do ketë më besim tek ju dhe marrëdhënia do marrë tatëpjetën. Beqarët do jenë të privilegjuar nga yjet dhe mund teë kenë dashuri me shikim të parë. Gjërat do ndryshojnë jashtë mase për ju. Në planin financiar do iu gjeni zgjidhje të gjitha pengesave.

Demi

Pritet që kjo ditë të jetë përgjithësisht e bukur për të dashuruarit. Do qeshni, do luani dhe do përkëdheleni pa fund me personin që doni. Shfrytëzojeni çdo sekondë. Beqarët nuk duhet të tregohen më të turpshëm sepse do ngelen vetëm. Financat do jenë të lëkundura për shkak të shpenzimeve të mëdha që do iu duhet të kryeni. Kujdes.

Binjakët

Në vend që të mendoni për aventura kalimtare, kushtojini më tepër vëmendje personin që keni në krah. Mundohuni ta ripërtërini marrëdhënien tuaj që të përjetoni emocionet e dikurshme. Beqarët do joshin pa fund dhe do hedhin hapat e para drejt krijimit të një lidhje. Në planin financiar nuk duhet të kryeni ende shpenzime të mëdha.

Gaforrja

Klima yjore nuk do jetë shumë e përshtatshme sot për jetën sentimentale të çifteve prandaj marrëdhënia në çift nuk do shkojë ashtu si duhet. Herë pas here mund të debatoni me partnerin/en. Beqarët do kenë takime pa fund, por nuk do arrijnë dot ta bëjnë për vete personin që do pëlqejnë. Në planin financiar duhet të ndiqni një program strikt.

Luani

Do jeni më tolerantë se kurrë gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia mes jush do vazhdojë të jetë e mirë. Ata që kanë shumë kohë bashke do mendojnë edhe për një bashkëjetesë. Beqarët do e takojnë më në fund princin e kaltër dhe do futen në një etapë të re jete. Në planin financiar duhet të luftoni fort me problemet.

Virgjëresha

Do keni mosmarrëveshje të vogla me partnerin/en tuaj sot, por asgjë e rëndë nuk ka për të ndodhur. Të dy do i kuptoni gabimet dhe do e qetësoni situatën. Beqarët do jenë më gati se kurrë për të kërkuar dashurinë e madhe dhe do përfitojnë shumë nga mundësitë që do iu jepen për takime. Në planin financiar do jeni më të organizuar dhe do shpenzoni me maturi.

Peshorja

Me ndihmën e Venusit do i kaloni të gjitha vështirësitë që keni pasur në çift dhe do jeni më të sigurtë për ndjenjat tuaja. Dita do jetë më pozitive sesa disa kohë më parë. Disa beqarë do fillojnë histori dashurie pasionante dhe mjaft emocionuese. Financat do jenë të mira nëse i menaxhoni me maturi dhe kujdes.

Akrepi

Mos u tregoni gjithë kohës dyshues për partnerin/en tuaj dhe mos xhelozoni për të sepse ka rrezik të përballeni me debate të zjarrta. Mos iu besoni shumë as miqve të ngushtë. Beqarët më mirë të qëndrojnë edhe sot vetëm sepse mundësitë që do iu paraqiten për të krijuar një lidhje nuk do jenë të mira. Financat nuk do jenë problematike.

Shigjetari

Të dashuruarit do kenë një ditë shumë normale dhe pa ndonjë gjë të rëndësishme për t’u veçuar. Merrini gjërat si t’iu vijnë pa e vrarë shumë mendjen. Beqarët do jenë sharmantë dhe joshës dhe nuk do iu shpëtojnë syve të askujt. Mundësitë për të krijuar një lidhje shumë shpejt do jenë të mëdha. Financat do jenë më të mira sesa ju mendonit.

Bricjapi

Do jeni me humor shumë të mirë sot dhe do jeni të gatshëm të bëni çdo lloj sakrifice vetëm për të kaluar momente mbresëlënëse me partnerin/en. Edhe ai do ketë të njëjtat mendime me ju. Beqarët duhet të përgatiten për ndryshime rrënjësore në jetën sentimentale. Financat do kenë nevoje vetëm për pak me tepër vëmendje.

Ujori

Do kërkoni më shumë qetësi se kurrë sot në jetën tuaj sentimentale dhe do reflektoni mbi të ardhmen. Flisni hapur me partnerin/en nëse nuk doni që ai të mërzitet kot. Beqarët do kërkojnë një person që të ketë të njëjtat aspirata politike dhe fetare. Mundësitë nuk do jenë të mëdha. Financat do mbrohen gjithë kohës nga planetët.

Peshqit

Ditë mjaft romantike kjo e sotmja për gjithë të dashuruarit. Partneri/ja do iu surprizojë në çdo moment dhe do ndiheni për mrekulli. Beqarët nuk do jenë në gjendje të mirë shpirtërore dhe nuk do e kenë mendjen tek jeta sentimentale. Në planin financiar do jetë Mërkuri ai që do iu ndihmojë ta përmirësoni shpejt situatën.