VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Shqipëri

“Vetëm me Bechettin ikën 109 mln euro”, Ish avokatja e shtetit nxjerr të dhënat: Çfarë po humbim nga lufta personale e kryeministrit

By | July 12, 2020

Shqipëri, 4 të vdekur dhe dhjetëra raste të reja me COVID-19

By | July 12, 2020

Meta: Masakra që ndodhi në Srebrenicë ishte gjenocid në zemër të Evropës

By | July 11, 2020

Shqipëri: Rekord i ri me 90 raste pozitive dhe 2 viktima, Ministria e Shëndetësisë: Situatë serioze tek Infektivi

By | July 10, 2020

Tiranë, memorial kushtuar Holokaustit

By | July 9, 2020

“Kapriço” e Edi Ramës iu kushton taksapaguesve shqiptarë 100 milionë euro. Publikohet vendimi “sekret”

By | July 8, 2020

“Perëndia mund t’i rikthejë në jetë të vdekurit”, zbulohet sekti që rekrutoi familjen Josifi

By | July 5, 2020

COVID-19, 8 raste të reja në Berat, mes tyre një mësuese dhe një efektiv. Policia e Beratit në alarm

By | July 5, 2020

Pogradeci shënon një vatër të re me COVID-19, në Kolonjë nëna infekton djalin

By | July 5, 2020

Kulturë Teatri i ri Kombëtar, bashkia hap tender e pret oferta për 11 ditë

By | July 5, 2020

FOTOT: Po prek të rinjtë, Kalo nxjerr pamjet alarmuese: Bëni kujdes vëllezër e motra pa dallim feje, krahine e ideje

By | July 5, 2020

Budina betejën me Covid: Virusin e mora në spital, në protestë me mijëra njerëz nuk u infektova. Do ta ndjek penalisht

By | July 5, 2020

Sekti fetar apo varfëria? Kush e vrau familjen e mirë Josifi?

By | July 4, 2020

Arrestohen dy policë rrugorë të Tiranës, i bllokuan makinën qytetares, i kërkonin seks për t’ia rikthyer (emrat)

By | July 4, 2020

Pse vetëvriten “Dëshmitarët e Jehovait”? Ngjarja në Kombinat dhe disa histori nga Tirana e dekadës së shkuar

By | July 3, 2020

Ekspertiza zbulon të vërtetën shokuese: Vajza në Kombinat kishte 15 muaj e vdekur

By | July 3, 2020

Shqipëri, 3 të vdekur dhe 90 raste të reja me COVID-19

By | July 3, 2020

Ndahet nga jeta ish i burgosuri politik Tomorr Merlika

By | July 2, 2020

FMN kundër nismës së Qeverisë shqiptare për heqjen e tatim-fitimit dhe TVSH-së

By | July 2, 2020

Ndahet nga jeta Profesor Ferid Bala, personalitet i muzikës, pedagog i qindra talenteve

By | July 2, 2020

Hartohet korniza e bisedimeve për anëtarësim në BE, me Tiranën dhe Shkupin

By | July 2, 2020

Besiana Kadare zgjidhet zv/presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB: Përgjegjësi e jashtëzakonshme, Shqipëria do të përfaqësojë Europën Lindore

By | July 1, 2020

Ky virus është i pabesë! Kolegët flasin të përlotur për mjekun që ndërroi jetë nga Covid

By | June 30, 2020

Kiçmari: Mendoj se sonte Presidenti është dashur të japë dorëheqje

By | June 29, 2020