VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Shqipëri

Shqipëri, shkon në 212 numri i rasteve me koronavirus

By | March 29, 2020

Shqipëri: Dy të vdekur nga COVID-19 dhe shtohen 12 të prekur

By | March 27, 2020

Koronavirusi, në Shqipëri të prekur dhe 4 fëmijë

By | March 26, 2020

Spanja shënon rekord ditor dhe ia kalon Kinës – 738 të vdekur nga virusi për një ditë

By | March 25, 2020

Mocioni për Albin Kurtin, reagon Këshilli i Ambasadorëve: Mund të çojë në bllokadë institucionale

By | March 25, 2020

Tiranë: Qeveria shpall gjendjen e fatkeqësisë natyrore

By | March 25, 2020

Tiranë: Humb jetën pacienti i pestë me COVID-19. Infektohet edhe drejtuesi i Urgjencës Kombëtare

By | March 24, 2020

Mjeku Pipero sqaron rastin e 61-vjeçarit: Bëri vdekje klinike, e rikthyem në jetë por vijon të jetë rëndë

By | March 23, 2020

U raportua si viktima e pestë, Ministria e Shëndetësisë: 61-vjeçari në vdekje klinike

By | March 23, 2020

Shqipëri: Vdekja e pestë nga COVID-19

By | March 23, 2020

‘’M’u anuluan koncertet nëpër botë, por s’kam pse mendoj për to’’, sopranoja Inva Mula: Vajza jonë është e lumtur, nuk kishim kaluar kaq kohë bashkë si familje

By | March 22, 2020

Gezuar ditën e shpresës e ringjalljes së njerëzimit!

By | March 22, 2020

Meta uron Sulltan Novruzin: Festimet le të kthehen në lutje drejt Zotit për shëndetin e çdo anëtari të familjes dhe gjithë shqiptarëve!

By | March 22, 2020

Edhe 13 të prekur me koronavirus: 3 prej rasteve të reja janë nga Korça

By | March 22, 2020

AntiKrishti që kryqëzoi Botën – Nga AZGAN HAKLAJ

By | March 21, 2020

Flamur Topi: Nëse shkenca nuk përgjigjet pse koronaviruset vijnë nga Kina, epidemia e ardhshme do të jetë edhe më e keqe

By | March 21, 2020

VIDEO – Jo vetëm policia, lagjet e Tiranës monitorohen dhe nga ushtria

By | March 20, 2020

Shqipëri, rritet në 70 numri i rasteve me koronavirus

By | March 20, 2020

COVID-19: Pergjegjesia e perbashket per te menaxhuar emergjencen dhe parandaluar katastrofen Nga Florida Doci

By | March 19, 2020

Shqipëri: Rritet numri i të prekurve me COVID-19, mes tyre 3 italianë

By | March 19, 2020

BE mbylli kufijtë për 30 ditë, Ministria e Jashtme apel shqiptarëve: Mos u largoni pa nevojë, na kontaktoni për udhëtimet thelbësore

By | March 18, 2020

Koalicioni qeverisës drejt krizës

By | March 18, 2020

Satanai vazhdon hakmarrjen ndaj shqiptarëve nga Katakombi i Surrelit – Nga Azgan Haklaj

By | March 18, 2020

“Hudhra, mjalti, qepa”, Ylli Merja jep recetat e duhura: Ja si ta luftoni koronavirusin nga shtëpia

By | March 17, 2020