VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Rajon

Tillerson: SHBA-ja e njeh të drejtën e Turqisë për mbrojtjen e kufijve

By | February 16, 2018

Një bisedë telefonike e zbulon konspiracionin për vrasjen e Zaevit?

By | February 16, 2018

Kotzias e pranon: Kemi mbyllur paketën e çështjeve të hapura me Shqipërinë (video)

By | February 16, 2018

Detaje të reja për vrasjen e Ivanoviçit, pse përmenden Thaçi e Haradinaj

By | February 15, 2018

Markoviq: Është arritur marrëveshja për demarkacionin me Malin e Zi

By | February 15, 2018

Tensione të forta Greqi-Turqi, Cipras ultimatum homologut turk

By | February 14, 2018

Grabar-Kitaroviç: Dy vite për zgjidhjen e çështjeve kufitare

By | February 12, 2018

Jeremiç: “Vuçiçi vitin e ardhshëm planifikon vizitë shtetërore në Prishtinë”

By | February 12, 2018

Presidenti serb Vuçiç nis vizitën në Kroaci

By | February 12, 2018

Vulin: Beogradi duhet të kërkojë ndarjen e Kosovës

By | February 6, 2018

Zyrtare – BE-ja nuk i kërkon Serbisë njohjen e pavarësisë së Kosovës

By | February 6, 2018

Presidenti grek kërcënon Shqipërinë nga një bazë ushtarake: Mos guxoni të flisni për çështjen çame

By | February 5, 2018

Protestë qindramijëshe në Greqi për çështjen e emrit të Maqedonisë

By | February 4, 2018

Mali i Zi, sot mbahen zgjedhjet lokale në Ulqin dhe Beranë

By | February 4, 2018

Greqia e gatshme për protestë “madhështore”

By | February 4, 2018

Vuçiç: Nuk e fus kokën në rërë si të tjerët – Serbia e gatshme për kompromis me Kosovën

By | February 3, 2018

Kontesti me Maqedoninë, ministri grek kërcënohet me vdekje

By | February 3, 2018

Jeremiç: Kosova mund të bëhet së shpejti anëtare e OKB-së

By | February 2, 2018

Incidenti në Nish: ‘Kosova është Serbi’, ‘Krimeja është Rusi

By | February 2, 2018

Presidenti Grek Prokopis Pavlopulos e shikon me dyshim fqinjin e veriut, dmth Shqipërinë

By | February 2, 2018

Policia greke bastis shtëpinë e të dyshuarit grek të vrasjes të Devi Kasmit

By | February 2, 2018

Ministri grek Niko Toskas: Përveç Kotzias të kërcënuar edhe dy ministra të tjerë – Ka qarqe në Greqi që nuk e duan heqjen e ligjit të luftës

By | February 2, 2018

Scott: Në Serbi gjithnjë e më tepër mite të pavërteta për SHBA-të

By | February 2, 2018

Seancë e përbashkët e qeverive të Sllovenisë dhe Serbisë

By | February 1, 2018