VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Europë

OKB: Trupat evropiane abuzuan me fëmijët afrikanë

By | January 29, 2016

Berlini: Përdhunimi i 13-vjeçares ruse është sajuar

By | January 29, 2016

Linkevicius: Në Ukrainë më shumë tanke ruse se sa vëzhgues të OSBE-së

By | January 28, 2016

Disneyland Paris: Arrestohet një person me armë dhe Kuran

By | January 28, 2016

Rohani bën marrëveshje 22 miliardë eurosh me Francën

By | January 28, 2016

Mbyten 24 emigrantë pranë ishullit grek

By | January 28, 2016

Ja pse jep dorëheqjen Ministrja e Drejtësisë e Francës

By | January 28, 2016

Ministri i Jashtëm gjerman e kundërsulmon ministrin e Jashtëm rus

By | January 27, 2016

Eurostat: Pamja e hartës së Europës do të ndryshojë, ja si pozicionohet Shqipëria

By | January 27, 2016

Kölnerberg – 400 policë për të arrestuar bosin shqiptar të drogës në Gjermani

By | January 26, 2016

Një grup rus terrorizon mijëra studentë në shumë shkolla në Angli dhe Francë

By | January 26, 2016

Soldatovi: Spiunazhi rus në Britani në nivelin e atij të Luftës së Ftohtë

By | January 25, 2016

Europoli: ISIS po planifikon sulme në Evropë

By | January 25, 2016

Gjermani: Ish burgu kthehet në hotel

By | January 24, 2016

Një xhami ‘e gjelbër’ në Francë

By | January 24, 2016

Një faqe interneti për të ndihmuar refugjatët në Gjermani

By | January 23, 2016

Britania: Putini “duket të ketë miratuar” vrasjen e Litvinenkos

By | January 21, 2016

Angela Merkel, kështu quhet refugjatja e vogël nga Siria (fotot)

By | January 13, 2016

Papa Françesku lutet për viktimat e sulmit terrorist në Stamboll

By | January 13, 2016

Barack Obama takon reperin e tij të preferuar Kendrick Lamar

By | January 13, 2016

Presidenti Hollande pi “çaj vëllazëror” në Xhaminë e Madhe të Parisit

By | January 11, 2016

Xhamitë e Francës hapin dyert për jomyslimanët

By | January 9, 2016

Largohet shefi i policisë së Këlnit

By | January 8, 2016

Del në shitje botimi kritik i librit “Mein Kampf”

By | January 8, 2016