VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: People

Shqiptari hero i kurdëve, vdiq në luftën kundër ISIS

By | June 27, 2015

DOKUMENTARI PËR AMY WINEHOUSE ËSHTË PORTRET ORGANIK I KËNGËTARES

By | June 26, 2015

Elizabeth II viziton kampin ku vdiq Anne Frank

By | June 26, 2015

Ndërron jetë ish kryeministri rus Primakov

By | June 26, 2015

GJASHTË VJET PA MICHAEL JACKSONIN, MBRETIN E MUZIKËS POP (tekst dhe fotogaleri)

By | June 25, 2015

Tsarnaev dënohet me vdekje

By | June 25, 2015

INDI – NDËRROI JETË PASUESJA E NËNË TEREZËS, MOTRA NIRMALA

By | June 23, 2015

BERLUSCONI DUHET T’I PAGUAJË ISH GRUAS VETËM 1,4 MILIONË EURO NË MUAJ

By | June 23, 2015

Djali i Bin Ladenit ka kërkuar certifikatën e vdekjes së babait

By | June 20, 2015

HISTORIA E SAM & CAM, ÇIFTIT TË DASHURUAR TË DOWNING STREET

By | June 20, 2015

NAOMI DHE LINDA I LENË NË HIJE TOP MODELET E REJA

By | June 19, 2015

Papa: kërkojmë falje për ata që ia mbyllin portat emigrantëve

By | June 17, 2015

VDIQ LIDERI TURK SYLEJMAN DEMIREL

By | June 17, 2015

Dëmet e shkaktuara nga Edward Snowden

By | June 16, 2015

ERDOGAN – DËNIMI ME VDEKJE I MORSIT, MASAKËR E DREJTËSISË

By | June 16, 2015

KIM KARDASHIAN E EMOCIONUAR GJATË PAGËZIMIT ARMEN TË SË BIJËS

By | June 16, 2015

MUHAMET MORSI DËNOHET ME BURGIM TË PËRJETSHËM PËR SPIUNAZH

By | June 16, 2015

GJYKATA E KAJROS SHTYN GJYQIN KUNDËR ISH PRESIDENTIT MUHAMET MORSI

By | June 16, 2015

MESSI FUTBOLLISTI MË I KUSHTUESHËM I PLANETIT ME … PASTAJ VIJNË…

By | June 14, 2015

13 QERSHORI DITA E SHËNA NDOUT – SHËNA NDOU I PADOVËS MESHTAR DOKTOR I KISHËS, NJË SHENJTOR UNIVERSAL

By | June 14, 2015

“Baresha” dhe Moxarti, një kombinim në violinën e Shkëlzen Doli Nga Valeria Dedaj

By | June 14, 2015

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës Nga Valeria Dedaj

By | June 14, 2015

AU REVOIR, MOR PLAK QEJFLI!

By | June 14, 2015

Jeta sekrete e Fidel Kastros – Kujtimet e truprojës (Foto)

By | June 13, 2015