VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: People

Policia gjeti 1200 armë në shtëpinë e një të vdekuri në Los Anxhelos

By | July 22, 2015

SI TË SHKRUASH NJË POEZI DADAISTE Nga TRISTAN TZARA, themelues i DADAIZMIT Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | July 21, 2015

Royal baby George, foto zyrtare në krahët e babait William

By | July 21, 2015

Përshëndetja naziste e mbretëreshës – mund të bëhet çështje gjyqësore

By | July 21, 2015

McCaini, thirrje Trumpit të kërkojë falje

By | July 20, 2015

Donald Trumpi me akuza ndaj John McCainit

By | July 20, 2015

Regjisori Tyler Perry kërkoi lutje dhe respekt për Bobbi Kristina Brown

By | July 17, 2015

Vajza e Nemtsovit fillon punë në Deutsche Welle

By | July 17, 2015

Merkel e bëri të qajë – Vajza palestineze mund të qëndrojë në Gjermani

By | July 17, 2015

El Chapo – më i kërkuari në botë

By | July 16, 2015

Serbi: 20 vjet burg Darko Sariçit, bosit të narkotrafikut në Ballkan

By | July 13, 2015

Meksikë – Narkobosi Joaquin ‘El Chapo’ Guzman arratiset nga burgu: është hera e dytë

By | July 12, 2015

Ndërron jetë princi saudit Saud al-Faisal

By | July 10, 2015

DËNOHET ME 3 VJET BURG SILVIO BERLUSCONI

By | July 9, 2015

Miliarderët e rinj të botës – gjithnjë e më të përkushtuar ndaj bamirësisë

By | July 8, 2015

Presidenti Obama në pushime në Martha’s Vineyard

By | July 8, 2015

Vrasësi i Enver Hadrit ekstradohet në Belgjikë brenda 10 ditësh

By | July 8, 2015

Hetuesit rusë refuzojnë kërkesën e pilotes ukrainase

By | July 6, 2015

Një kundër 18 – Yanis Varoufakis në Bruksel

By | July 5, 2015

SOT PAGËZIMI I PRINCESHËS CHARLOTTE

By | July 5, 2015

Edhe Malia Obama e ka sot ditëlindjen

By | July 4, 2015

Franca ia refuzon azilin Assanges

By | July 3, 2015

Arminka Heliq, Baronesha që po e tmerron Serbinë

By | July 3, 2015

Princi arab dhuron 32 miliardë dollarë

By | July 2, 2015