VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Fotogaleri

Fotogaleri – Fëmijët e major Klodian Tanushit shpërthejnë në lot para arkivolit të babait

By | May 16, 2019

Fotogaleri – Të rinjtë shqiptarë duan të ikin, në ambasadën gjermane të kujtohet korriku i vitit 1990

By | May 15, 2019

Fotogaleri – Rama sot në Shkodër, qytetarët bllokojnë rrugën. Djegin gomat tek ura e Bahçallëkut, asnjë makinë nuk kalon

By | April 26, 2019

Rrëfimi i fotografit gjerman për krimet serbe dhe shkatërrimin e Kosovës gjatë luftës

By | April 18, 2019

“Dy vdekje të ndryshme të të njëjtit person”, Elia Zaharia nxjerr fotot nga ceremonia mortore e Mbretit Zog

By | April 9, 2019

Ditëlindja e Leka Zogut, fotografitë e veçanta të botuara në shtypin francez të vitit 1939

By | April 5, 2019

FOTOT – Fermerët në protestë, derdhin bidonat me qumësht e hedhin kastravecët në rrugë

By | April 3, 2019

Nga arkivi një kujtim shumë domethënës !

By | April 3, 2019

(Foto album) Bebja shqiptare me emrin Siena Saliu !

By | October 2, 2018

Brenda kampit çnjerëzor të diktaturës në Tepelenë (Fotoreportazh)

By | August 24, 2018

Fotot e rralla – Kur britanikët ndihmonin Greqinë në tokë shqiptare gjatë luftës

By | August 19, 2018

Dëshmitë e kënaqësive – Etja për seks në diktaturë dhe “shoqet” e turnit të natës (FOTOT)

By | August 5, 2018

DASMA PËRRALLORE E JOHN DHE JACKIE KENNEDY – Nga ELIDA BUÇPAPAJ (tekst dhe fotogaleri)

By | July 28, 2018

FOTOT – Nga përballja me protestat te ecja përdore me Mayn, si u prit Trumpi në Britani

By | July 13, 2018

Fotot – Anija Butrinti shpëton 41 emigrantë në Egje, mes tyre fëmijë e gra shtatzëna

By | July 8, 2018

Liqeri i Poradecit! Foto nga Dasha Gusho!

By | July 3, 2018

Messi feston sot ditëlindjen, ja si e uron bashkëshortja (fotogaleri)

By | June 24, 2018

Debat për Teatrin Kombëtar: Veliaj shkon në Komisionin e Medias i paftuar, ja çfarë ndodh (fotot dhe videot)

By | June 19, 2018

Hawaii nën pushtetin e llavës, shihni pamjet apokaliptike nga ishulli (Fotot+Video)

By | June 6, 2018

Fotogaleri – Si u arrestuan 10 parashutistët amerikanë te shtëpia e Mark Doçit në Shebe të Mirditës

By | May 14, 2018