VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: HomeSlider

LAZARATI TRONDIT SHTETIN DHE POLITIKËN

By | June 24, 2015

LAZARATI SOT – NJOFTIMI I PLOTË I POLICISË SË GJIROKASTRËS

By | June 24, 2015

INCIDENTI MË I RËNË NË LAZARAT – VRITET NJË PJESËTAR I RENEA-s

By | June 24, 2015

GJYKATA SPECIALE – NJË TË PREMTE A NJË TJETËR KUVENDI I KOSOVËS DO TA MIRATOJË NENIN KUSHTETUES

By | June 24, 2015

Abetarja Kombëtare edhe në shkollat shqipe në Mal të Zi

By | June 24, 2015

Niue njeh Kosovën

By | June 24, 2015

SHKODRA NË DREJTIMIN E DUHUR TË VËRTETË – Nga ROMEO GURAKUQI

By | June 24, 2015

Presidenti Obama shtron një darkë Iftari

By | June 23, 2015

Freedom House – Shqipëria vend me regjim tranzicional dhe hibrid

By | June 23, 2015

Freedom House – KOSOVA ME REGJIM GJYSËMAUTORITAR

By | June 23, 2015

Editorial – PLAGËT MË TË RËNDA TË ZGJEDHJEVE NË REPUBLIKËN E SHQIPËRISË

By | June 23, 2015

Freedom House – Në asnjë nga vendet e Ballkanit nuk është vendosur demokracia

By | June 23, 2015

URA MIRABO – Poezi nga GUILLAUME APOLLINAIRE – Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | June 23, 2015

OSBE/ODHIR – Blerja e votave ka minuar zgjedhje demokratike

By | June 22, 2015

KUVENDI I KOSOVËS E MIRATON OSE NUK E MIRATON PROJEKTLIGJIN EVROPIAN TË GJYKATËS SPECIALE, RRUGË TË TRETË NUK KA

By | June 22, 2015

EKSPERTËT EVROPIANË – GRUEVSKI BURIM DESTABILITETI NË RAJON E MË GJERË, NUK MERITON SHANSE TË TJERA

By | June 22, 2015

24 VJET NGA VIZITA NË SHQIPËRI E SEKRETARIT AMERIKAN TË SHTETIT JAMES BAKER – THE FREEDOM WORKS – LIRIA I JEP FRYTET E SAJ -U THA AI SHQIPTARËVE !

By | June 22, 2015

Papa Françesku komenton për deportimet gjatë Luftës së Dytë Botërore

By | June 22, 2015

ZGJEDHJET E 21 QERSHORIT – PËRVIJOHET FITORJA E ASHE

By | June 22, 2015

IKJA NGA VDEKJA – Poezi nga PAUL CELAN – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | June 22, 2015