VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Editoriale

Sulm fashistoid ndaj fjalës së lirë: Fashistoidët shqiptarë përmes denoncimeve abuzive në Facebook censurojnë lajme! – Nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | July 11, 2019

Editorial: Mos lejoni që Partia Socialiste të manipulojë numrin e votuesve

By | June 29, 2019

70-VJET MË PARË NDËRROI JETË NËN TORTURA – BARIU I KATOLIKËVE DHE ENGJËLLI I MYSLIMANËVE – Nga Frank Shkreli

By | March 21, 2019

EDI RAMA – KU ËSHTË KANTIERI?

By | May 29, 2018

KRIMET E PANDËSHKUARA TË KOMUNIZMITNga Ismail KADARE

By | January 27, 2017

Editorial: Ligji për të Huajt – Shqipëria i ‘kundërpërgjigjet’ Kosovës

By | June 18, 2016

Editoriali: Protestoni dhe festoni

By | February 17, 2016

Editorial: Kosovë – 28 Nëntori vazhdon

By | December 5, 2015

VOAL ju uron: Gëzuar 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit, Ditën e Shenjtë të Kombit Shqiptar!

By | November 28, 2015

Shqipëria në Udhëkryq të Demokracisë Dr. Elez Biberaj* Drejtor i Drejtorisë së Euroazisë Zëri i Amerikës

By | November 25, 2015

Voal mbështet fuqimisht Deklaratën e Federatës Panshqiptare Vatra në SHBA për situatën në Kosovë

By | November 24, 2015

Politika e Re, Drejtësia e re Penale dhe Policia e Shtetit Nga Romeo Gurakuqi

By | November 7, 2015

Edhe Gramoz Ruçi nuk heq dorë nga demagogjia !

By | October 2, 2015

A është demagogji e pastër votimi „pro“ i Ilir Metës për hetimin ndërkombëtar të aferës CEZ-DIA ?!

By | October 2, 2015

Skandal i PD, Berisha, Pollo,Tafaj dhe Cara votuan kundër procedurës të shpejtuar të hetimit ndërkombëtar të aferës CEZ-DIA

By | October 2, 2015

Thirrje e turpëshme e servitorëve të regjimit të vjetër për largimin e Misionit të OSBE nga Shqipëria Nga Romeo Gurakuqi

By | September 15, 2015

New York Times – Evropa duhet t’i reformojë politikat e saj vdekjeprurëse të azilit – Bordi Editorial

By | September 1, 2015

Letër publike: Zoti kryeministër, lidhini zagarët! – Nga Elida Buçpapaj

By | August 31, 2015

Si të shpëtohet Thethi Nga Enver ROBELLI

By | August 20, 2015

Nata e fundit e jetës e Naim Bej Frashërit Nga Mit’hat Frashëri

By | August 15, 2015

Editorial – MËNYRA E KUNDËRSHTIMIT TË SPECIALES E KOMPROMETON EDHE OPOZITËN

By | August 2, 2015

SAMI REPISHTI – SYRI I KOMBIT ALBERT P.NIKOLLA

By | July 16, 2015

New York Times – Rusia mohoi turpshëm Gjenocidin e Srebrenicës (Bordi Editorial)

By | July 10, 2015

DAVOR BOZHINOVIC, ISH-MINISTRI I MBROJTJES I KROACISË: T’I INJOROSH PROBLEMET E BALLKANIT NUK DO TË THOTË T’I ZHDUKËSH ATO

By | June 23, 2015