VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Te rejat e fundit

Universiteti i Oxfordit pranon 150 milionë dollarë donacion

By | June 19, 2019

Funerali i ish presidentit egjiptian Mohamed Morsi

By | June 19, 2019

Lajmi i fundit: Ish-Presidenti i Egjiptit vdes në Gjykatë

By | June 17, 2019

Vendbanimi hebre merr emrin “Lartësitë Trump”

By | June 17, 2019

Rusi: Rritja e popullaritetit të Stalinit, sfidë për historinë

By | June 16, 2019

Indonezia goditet nga një tërmet 6.4 ballë

By | June 15, 2019

Sekretari britanik nënshkruan urdhërin për ekstradimin e Julian Assange

By | June 13, 2019

Kryeministri japonez synon përmirësimin e marrëdhënieve SHBA-Iran

By | June 13, 2019

Policia ruse arreston rreth 100 vetë dhe kreun e opozitës, Navalni

By | June 12, 2019

“The Guardian” për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës: Largimi i KFOR-it çmenduri – NATO ende është e nevojshme!

By | June 12, 2019

Egjipti kërkon skulpturën e artë të Tutankhamunit nga Britania

By | June 11, 2019

Rrëzohet helikopteri në lumin Hudson të New Yorkut, policia shpëton pilotin – kalimtari i rastit filmon gjithçka (Video)

By | June 10, 2019

Vatikani lëshon dokument që vë në dyshim identitetin modern gjinor

By | June 10, 2019

Kina, paralajmërime për shtetasit e saj që udhëtojnë në SHBA

By | June 5, 2019

Ajatollah Ali Khamenei thotë se Irani nuk do të heqë dorë nga programi i raketave

By | June 4, 2019

Trumpi dhe May vlerësojnë aleancën mes SHBA-së dhe Britanisë së Madhe

By | June 4, 2019

Rusia konfirmon prezencën ushtarake në Venezuelë

By | June 4, 2019

Presidenti Trump dhe Zonja e Parë fillojnë një vizitë në Britaninë e Madhe

By | June 4, 2019

Temperaturat në Indi kalojnë 50 gradë Celsius

By | June 3, 2019

Gazeta koreano-jugore: Pheniani ka ekzekutuar 5 zyrtarë qeveritarë

By | June 3, 2019

Trump nis vizitën shtetërore në Britani

By | June 3, 2019

Kina thotë se lufta me SHBA-në do të ishte katastrofë për tërë botën

By | June 2, 2019

Vendet arabe mobilizohen kundër Iranit

By | May 31, 2019

Afrika e Jugut emëron 50 për qind gra në kabinetin qeveritar

By | May 30, 2019