VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Video

(Video) Kristaq Rama ishte martuar me një ruse dhe ka edhe një djalë në Rusi, vëllain me babë të Edi dhe Olsi Ramës

By | August 4, 2020

Si e mirëpriste Ylli Ndroqi kryeministrin Edi Rama në Ora News

By | August 4, 2020

FOTOT+VIDEO: Policë me maska dhe të armatosur rrethojnë pasuritë e paligjshme të Ylli Ndroqit, “Ora News” transmeton live momentin

By | August 3, 2020

(Video) Presidentja e Zvicrës Simonetta Sommaruga me rastin e Ditës Kombëtare nderon shqiptaro-zviceranen Xhemile Fetaji me mirënjohjen “Heroinë e përditshmërisë”

By | August 2, 2020

(Video) Kristina Kumi nena jone që rriti qindra bij e bija në Shtëpinë e Fëmijës Sarandë Nga ILIR ÇUMANI

By | July 31, 2020

Dokumentar i RTSH, viti 1993 kushtuar Arshi Pipës me skenar dhe regji të Ylli Pepos

By | July 28, 2020

VIDEO – Agron Tufa: Drejtësia gjermane u shkon punëve deri në fund. Ta dinë shokët e kolegët e Edmond Cajës

By | July 27, 2020

(Video) Bolton flet rishtas për Fax News: Rama ishte pro shkëmbimit të tokave – Shkëmbimi i territoreve ide e Thaçit dhe Vuçiç që ka filluar më 2018 –

By | July 25, 2020

(Video) Sami Lushtaku: Përgatitjet për luftë nga qeveria në mërgim, në Zvicër u takuan Ibrahim Rugova dhe Adem Jashari

By | July 25, 2020

(Video) Darka Historike në Sheraton New York në 1990 me Dr. Ibrahim Rugovën e të tjerë, të udhëhequr nga DioGuardi & Kongreseni Tom Lantos

By | July 23, 2020

(Video) Arkiv – Jakup Krasniqi: Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli kanë qenë në armiqësi me Adem Jasharin

By | July 23, 2020

Gani Geci publikon videomesazh: Jeta ime në rrezik pas intervistimt të Hashim Thaçit nga Specialja

By | July 23, 2020

Debat e protestë rreth xhamisë së re në Prishtinë (video)

By | July 22, 2020

Analistët: Për marrëveshjen përfundimtare, kryeministrit i duhet një president i ri i zgjedhur

By | July 21, 2020

Shifra rekord – Në Shqipëri 4 pacientë humbin betejën me COVID-19, 119 raste pozitive (VIDEO)

By | July 21, 2020

EMRI- Me biçikletë e shishe benzinë në dorë, shihni lëvizjet e taksistit që tentoi të digjej para Kryeministrisë (Video)

By | July 19, 2020

Përshëndetja e fundit që i drejton Martin Camaj popullit shqiptar: Unë jam i jueji dhe ju jeni të mijtë!

By | July 11, 2020

(Video) Inva Mula: Lamtumire Profesor Lazri ! Liceut artistik do t’i mungoj nje shtylle kryesore nga me te ndriturat e Artit shqiptar.”

By | July 8, 2020

(Video) Pjetër Arbnori hyri në grevën e urisë për lirinë e shtypit duke detyruar

By | July 8, 2020

Me zë e figurë për “Fokus”: John Bolton: Ndarja e Kosovës është diskutuar, ishte ide e Thaçit dhe Vuçiçit, ja pse dështoi

By | July 6, 2020

Kosova feston Ditën e Pavarësisë së SHBA

By | July 4, 2020

Ylfete Fanaj, e para shqiptaro-zvicerane kryetare e parlamentit kantonal të Lucernës për vitin 2020/2021-

By | June 25, 2020