VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Video

Intervista – Agron Tufa: Përse kërkova azil politik (video)

By | December 7, 2019

(Video) Më 5 dhjetor 2019 prapë Vangjush Dako shfaqet mes rrënojave me Edi Ramën !

By | December 5, 2019

Gjonaj: “Jeta e Shqipërisë ka ndryshuar nga tërmeti”

By | December 3, 2019

VIDEO- Pasi u fotografua dje, Vangjush Dako shfaqet sërish sot në bashkinë e Durrësit

By | December 2, 2019

Shqipëri, dëme në 6000 pallate e banesa, 9000 banorë lanë shtëpitë (video)

By | December 1, 2019

Berisha publikon videon: I zhdukur gjithë këto kohë, Vangjush Dako “fillon punën” në bashki, pas emërimit të Zhylien tendermenit

By | December 1, 2019

Rreth 2 mijë persona nga Shqipëria, të strehuar vetëm në Prizren (videot)

By | November 30, 2019

VIDEO- Emrat dhe fotografitë e viktimave nga 2 në 85 vjeç që humbën jetën në rrënoja

By | November 29, 2019

Lutja e veçantë për Shqipërinë nga Tetova, nxënësit të ulur në gjunjë shpalosin flamurin gjigand (Video)

By | November 29, 2019

Përlotet i moshuari nga Durrësi: Sot Shqipëria ka një qytet më pak (video)

By | November 29, 2019

VIDEO – Rama humb kontrollin, pëson dridhje të frikshme gjatë ceremonisë

By | November 29, 2019

Tërmeti në Shqipëri: Rritet numri i viktimave, mijëra banesa të dëmtuara (videot)

By | November 29, 2019

Trafik i rënduar drejt Veriut, shihni radhët kilometrike në Rinas (Video)

By | November 28, 2019

VIDEO – Shqipëria nuk gjen qetësi, në Shijak toka çahet 1 kilometër

By | November 28, 2019

Video- “Shumë pallate të dëmtuara në Durrës”, Policia vendos perimetër sigurie. Banorët e revoltuar: S’duam çadra, duam shtëpi!

By | November 28, 2019

Video- Panik i madh në Durrës, tërmeti dëmton spitalin, ja momenti kur mjekët e pacientët dalin me vrap jashtë

By | November 28, 2019

Video – Tërmeti rrezikon të shembë pallatin te “Rruga e Kavajës”, policia rrethon zonën, evakuohen banorët

By | November 27, 2019

VIDEO – Kush janë 28 të vdekurit nga tërmeti, mes tyre 3 fëmijë e disa të rinj, Olta Xhaçka lexon emrat mes lotësh: Vazhdon rreziku!

By | November 27, 2019

VIDEO- Momenti i frikshëm kur tërmeti godet “Porto Romanon”, shihni si tundet kamioni në rrugë

By | November 27, 2019

VIDEO/ Një tjetër pallat në Thumanë rrezikon të shembet. Në pjesën tjetër vazhdojnë kërkimet për gjetjen e 21-vjeçares-FOTOT

By | November 27, 2019

VIDEO – Dëgjoheshin zëra, thirrjet për ndihmë pushuan pas shembjes totale të banesës

By | November 27, 2019

VIDEO – Me lot në sy po priste lajmin e hidhur, ndodh mrekullia dhe vëllai i saj gjendet i gjallë nën rrënoja

By | November 26, 2019

VIDEO- Tërmeti me pasoja tragjike në vend, qytetarët lutje në kishën e Zonjës në Shkodër

By | November 26, 2019