VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Lajmi i fundit

“The Guardian” për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës: Largimi i KFOR-it çmenduri – NATO ende është e nevojshme!

By | June 12, 2019

Rama duhet të ikë! Nga David L. Phillips

By | June 12, 2019

Edmond Caja hidhet në gjyq për “krime kundër njerëzimit”

By | June 12, 2019

Haradinaj pas takimit me Clinton-in: Falë guximit të presidentit e jetësuam të drejtën për liri

By | June 11, 2019

Rrëzohet helikopteri në lumin Hudson të New Yorkut, policia shpëton pilotin – kalimtari i rastit filmon gjithçka (Video)

By | June 10, 2019

(Video) Bill Clinton dhe Madeleine Albright vizitojnë Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit të saj

By | June 10, 2019

Gazetari i BILD, Peter Tiede: Shqipëria shtet mafioz, asnjë dallim mes mafias dhe politikës

By | June 7, 2019

Media kanadeze: Shqipëria është Narko-Shtet, inteligjenca britanike ka zbarkuar në Tiranë për të monitoruar trafikantët

By | June 7, 2019

FOTO/ Çfarë po ndodh te parlamenti? Gaz lotsjellës dhe ujë mbi protestuesit

By | June 2, 2019

(video) Pompeo: Shtetet e Bashkuara dhe Zvicra janë partnerë të natyrshëm

By | June 2, 2019

Sekretari i Shtetit i SHBA, Z.Michael R.Pompeo vjen për vizitë zyrtare në Zvicër

By | May 28, 2019

Deklarata e javës: Berisha: Hashim Thaçi është arrestuar për vrasjen e gazetarit Ali Uka

By | May 25, 2019

Austri, Kancelari Kurz thërret zgjedhjet e parakohëshme

By | May 18, 2019

Vasfije Krasniqi-Goodman: Kot mundohen me mohime dhe me foto, një ditë drejtësia do të triumfojë

By | May 17, 2019

Agjensia Amerikane AP: Konflikt direkt me NATO-n nëse Serbia sulmon Kosovën!

By | May 13, 2019

Xhavit Haliti: Xhevdet Mazrekaj zgjedh ose po të vrasim ty ose redaktorët e tu Abdi Baleta, Skender Buçpapaj, Elida Buçpapaj, Teki Dervishi, Mero Baze etj

By | May 10, 2019

Deklarata bombë e Aleksandër Vuçiçit: Hashimi varet nga ne! Nuk na ka kërkuar kurrë që Serbia të njohë Kosovën bashkë me tri komunat!

By | May 10, 2019

Reportazh nga Washington D.C. VIKTIMAT E LUFTES NE KOSOVE KERKOJNE DREJTESI NE KONGRESIN AMERIKAN NE UASHINGTON Nga Rafaela PRIFTI

By | May 7, 2019

Sali Berisha: 200 anëtarë të LDK u vranë pas luftës, Thaçi të shkojë në Hagë

By | May 7, 2019

Xhuljo Vrenozi, stuhia shqiptare “the Albanian Storm” me grusht t’artë! Intervistoi Anila Erindi

By | May 4, 2019

REAGIM I GAZETËS “DIELLI” NË SHBA PËR CËNIMIN E LIRISË SË MEDIAS NË SHQIPËRI

By | April 20, 2019

PËRULEMI PARA VEPRËS DHE QENDRESËS SË VISAR ZHITIT. Nga Entela Kasi, PEN-I Shqiptar

By | April 20, 2019