VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Lajmi i fundit

Edi Rama doravit Kujtim Çashkun me 100 milionë lekë se doli pro shembjes të Teatrit Kombëtar

By | September 7, 2019

Terror në katër breza – Persekutimi i familjes së Prenk Pervizit, gjeneralit që nxori Zogun jashtë kufijve më 7 prill – Nga Lek Pervizi

By | September 6, 2019

Prokuroria nis hetimet për faturën 900 euro/nata që “Fusha SHPK” i pagoi Maznikut

By | September 3, 2019

Spitalet në Shqipëri, shumë të sëmurë dhe pak shtretër

By | August 30, 2019

“Miliona sy janë drejtue sot kah ju”- Sami Repishti letër Ambasadores së re të SHBA në Tiranë: Pse duhet një qeveri teknike dhe zgjedhje të parakohshme në Shqipëri

By | August 29, 2019

At Zef Pllumi: Tiranët do t’desin nji ditë e ti duhet të jetojsh vetëm sa me tregue: kush të teprojë le të kallzojë!

By | August 29, 2019

Gresa Kadare në mbrojtje të Teatrit Kombëtar, vjen në protestë

By | August 27, 2019

A e njihni Rubén Díaz Jr. ? A e dini se në Bronx një rrugë e mban emrin e Nënë Terezës ?!

By | August 27, 2019

VATRA TËRHOQI “DOSJEN E SIGURIMIT”… Nga Dalip Greca

By | August 26, 2019

Muharrem Maralusha, ish marinsi Amerikan, Mik i Senatorit Mc Cain shkruan: Sekretari i Shtetit ia mbylli gojën Vuçiçit!

By | August 25, 2019

DENONCIMI/ “Vrasësi dhe trafikanti i drogës vendosi vajzën si këshilltare në Shkodër (Emri-foto)”

By | August 19, 2019

“Darka orgji, e spa luksoze”, Berisha publikon mesazhin për hotelin e Valdrin Pjetrit: Vizitohet nga zonjat e PS-së

By | August 16, 2019

Krimi i Organizuar Shqiptar dhe Edi Rama, Kryeministër i Shqipërisë, Analiza e fakteve Nga Erl Kodra

By | August 16, 2019

Dritan Demiraj: “Talenti” Valdrin dhe Mimi! – Kush është ish-ministrja që promovoi Valdrin Pjetrin

By | August 15, 2019

“Do iki të bëj filmin”, si e “gënjeu” regjisori i ndjerë familjen, gunga në këmbë që e çoi drejt Italis

By | August 15, 2019

Regjisori Gjergj Xhuvani, ja filmi që po xhironte në Itali ku dha dhe frymën fundit

By | August 14, 2019

PD e Shkodrës i kujton Jozefina Topallit: E promovoje Valdrinin për hatër të babait, mikut tënd

By | August 14, 2019

Dokument: Ja firmat që çuan në litar poetin Havzi Nela, midis tyre edhe firma e Kristaq Ramës

By | August 14, 2019

Grafisti i shquar Avni Delvina fokusohet kësaj here tek Bujar Kapexhiu dhe Kreshnik Çollaku ne shkollen e kercimit oriental!

By | August 13, 2019

Deklaratë nga pёrfaqësues të Kёshillit Koordinues te Diasporёs: Të mos prishet godina e Teatrit Kombëtar

By | August 13, 2019

Deklaratë nga pёrfaqësuesë të Kёshillit Koordinues te Diasporёs: Të mos prishet godina e Teatrit Kombëtar

By | August 12, 2019

Kësaj here Bujar Kapexhiu duhet t’i bëjë një karikaturë vetvetes! Nga Elida Buçpapaj

By | August 12, 2019

Përparim Kabo: Arben Bajo ky mjeshter i skulptures e ka sjellë te gjalle Vaçen tonë

By | August 11, 2019