VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Fokus

Avionët e Turqisë bombardojnë në Siri – vriten mbi 35 militantë të ISIS-it

By | July 24, 2015

Kukësi triumfon në Podgoricë – Verilindorët arrijnë një kualifikim historik mes thirrjeve raciste të malazezëve

By | July 24, 2015

DODONA ËSHTË KRENARIA E TË GJITHË SHQIPTARËVE – Nga ALTIN KOCAQI dhe BESIM DERVISHI

By | July 24, 2015

Mustafa: Integrimi i veriut i vështirë, por i pandalshëm

By | July 23, 2015

KANGË PËR HASHIM THAQIN – Kushtuar nga AGIM GASHI

By | July 23, 2015

Koment – Vapa e korrikut dhe ngjarjët politike – Nga SKËNDER MULLIQI

By | July 23, 2015

SHQIPE BIBA HISTORI SUKSESI – Bashkëbisedim Shqipe Biba dhe Liliana Pere

By | July 23, 2015

Eliot Engel: Drejtësia nuk vihet në vend me fushata

By | July 23, 2015

PËR BASHKËVUAJTËSIT E MI – PËRSHTJELLIME NGA SALLAT GJYQSORE Nga SEVIM ARBANA

By | July 22, 2015

To Vima – Tsipras i kërkoi Moskës ndihmë për ta rivendosur dhrahminë

By | July 22, 2015

Grindje në politikën gjermane për refugjatët nga Shqipëria e Kosova

By | July 22, 2015

Ndërkombëtarët Kosovës: Gjykata Speciale një realitet i pashmangshëm

By | July 21, 2015

Ndryshimet kushtetuese bllokojnë jetën e institucioneve në Kosovë

By | July 21, 2015

SI TË SHKRUASH NJË POEZI DADAISTE Nga TRISTAN TZARA, themelues i DADAIZMIT Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | July 21, 2015

USHQIMET QË JU MBAJNË TRURIN E FRESKËT DHE TË SHËNDETSHËM

By | July 21, 2015

DHJETË USHQIMET QË JU MBAJNË GJITHMONË TË RINJ

By | July 21, 2015

Meteorologët – Java e vapës mbyllet me stuhi dhe tornado

By | July 21, 2015

Drejtësia në peshore – Vetëm nazifashistët hitlerianë nuk e dënojnë gjenocidin serb në Srebrenicë – Nga Prof. Dr. MEHDI HYSENI

By | July 21, 2015

LDK – Lidhja e grupeve të interesit! Nga FLORIM ZEQA

By | July 21, 2015

Greqia ka edhe fqinjë përreth… – Nga ALEKSANDER ANDREEV, Deutche Welle

By | July 21, 2015

Ekstremistët gjermanë sulmojnë azilkërkuesit nga Shqipëria

By | July 20, 2015

ZOT SHPETOJE KOMBIN TONE PREJ SHQIPTAREVE TE KLLONUAR ! Nga Merita Bekteshi Urbano

By | July 20, 2015

KUSH PUNOI ME I ZHBURRNUE MALET E LEKËS ?! – Nga FRITZ RADOVANI

By | July 19, 2015

SHQIPËRINË e dua me gjithë zemrën, shpirtin dhe forcën time – Nga AUREL DASARETI

By | July 19, 2015