VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Fokus

Autoriteti i Dosjeve, letër bashkive: Mos ndërtoni mbi vendvarrimet komuniste!

By | January 30, 2020

Ramush Haradinaj: Tirana më ka detyruar të paguaj tarifa rrugore në vizita zyrtare

By | January 29, 2020

Glauk Konjufca nga Brukseli: Kosova së shpejti do ta ketë qeverinë e re

By | January 29, 2020

Ndahet nga jeta aktivisti i VV-së që ishte plagosur në protestat e 2007-tës

By | January 29, 2020

Kurti dhe Mustafa negociojnë në prani të diplomatëve të Quint-it

By | January 28, 2020

28 JANAR – DALJA NGA BURGU – KUJTESË LETRASH MES ARDHJESH DHE IKJESH… – Nga VISAR ZHITI

By | January 28, 2020

ANDRRA E MADHE ALPINE BREGDRINASE – Nga RAMIZ LUSHAJ

By | January 28, 2020

“E pashë kur pickoi një ministre”! Sot gjyqi me Ramën, aktivistja: Kam përballë avokat të super paguar nga kryeministri

By | January 28, 2020

Vdes Jak Prenga që u mor peng në Kamëz, policia zbardh të gjitha lëvizjet e autorëve

By | January 28, 2020

Akademia e Shkencave ripropozon shkrimtarin Ismail Kadare për çmimin Nobel

By | January 28, 2020

Shkrimtari dhe publicisti Gani Mehmetaj thotë se u gjuajt me armë në dhomë të gjumit

By | January 28, 2020

Meta thirrje Izraelit: Njihni Kosovën si shtet të pavarur

By | January 25, 2020

‘Në pritje të mrekullisë së 40’- Duke raportuar mes rrënojave, gazetarja turke nuk i mban lotët në raportim live

By | January 25, 2020

Vendet e rajonit solidarizohen me Turqinë pas tërmetit të fuqishëm

By | January 25, 2020

Presidenti Meta takohet me përfaqësues të bashkësisë izraelito-shqiptare

By | January 24, 2020

Publikohet raporti ndërkombëtar i korrupsionit: Shqipëria bën hapa pas, ja ku renditet për vitin 2019

By | January 23, 2020

Presidenti i Izraelit pret Metën: Shembulli i popullit shqiptar për shpëtimin e hebrenjve, model unik për të gjithë botën

By | January 22, 2020

Kosovë, përkujtohet Ibrahim Rugova në 14 vjetorin e vdekjes

By | January 21, 2020

Zëri i Amerikës: Përkujtohet Kongresi i Lushnjes dhe 100 vjetori i parlamentit të Shqipërisë

By | January 21, 2020

Kurti: Rugova ishte humanist, intelektual e shqiptar i urtë që e donte popullin e vet

By | January 21, 2020

Ish-kongresmeni amerikan DioGuardi letër Presidentit grek: Griseni dekretin e luftës me Shqipërinë

By | January 21, 2020

Haradinaj zbulon detaje nga darka në shtëpinë e Thaçit

By | January 20, 2020

Haradinajn nuk e ndalon as padia: Edi Rama u angazhua në ndarje të Kosovës

By | January 20, 2020

“Të shqetësuar nga planet alarmante për shembjen e teatrit kombëtar”, ‘Europa Nostra’ letër Metës, Ramës e Veliajt: Ja projekti ku është përzgjedhur

By | January 20, 2020