VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Fokus

Presidenti Trump shkarkon Këshilltarin e Sigurisë Kombëtare: “Nuk isha dakord me shumë nga sugjerimet e tij”

By | September 10, 2019

Prokuroria kërkon 12 vjet burg për ish ministrin e brendshëm Saimir Tahiri si bashkëpunëtor në trafikim narkotikësh

By | September 10, 2019

Anulimi i 30 qershorit – Meta: E ka vendosur Gjykata e Strasburgut, jo zgjedhje me 1 kandidat

By | September 9, 2019

BBC: Rritja e futbollit të Kosovës falë të shkëlqyerit Fadil Vokrri

By | September 9, 2019

Meta i kujton Finos: Jeni i preferuar për mua, por kur isha në koalicion me PS, nëse nuk do isha unë…

By | September 9, 2019

“Pyesni Xhafajn dhe Gjiknurin”, Presidenti flet për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë dhe informacionet për djegien e Kuvendit

By | September 9, 2019

Meta: Si ish-student i dhjetorit s’mund të heshtja para votimeve me një kandidat

By | September 9, 2019

Meta zbulon “marrëveshjen” mes Ramës e Bashës: Donin konfrontim. Një police e humbi gishtin, s’mund të prisja të humbte jetën…

By | September 9, 2019

Hoxhaj paralajmëron se 10 shtete tjera mund ta tërheqin njohjen e Kosovës

By | September 7, 2019

Përparim Kabo: Moikom Zeqo, ti je Gëtja ynë

By | September 6, 2019

Shqipëri, u shënua Dita e Shenjtërimit të Nënë Terezës

By | September 6, 2019

Shkupi dhe Prishtina heqin barrierat tregtare

By | September 5, 2019

Intervista – Bushati: “Kordon sanitar” ndaj personave me të kaluar të dyshimtë

By | September 5, 2019

SHENJTËRIMI I NËNË TEREZËS- Prapaskenat, Visar Zhiti: Delegacioni shqiptar në Romë, më i padisiplinuari

By | September 5, 2019

Vjen pas 64 vitesh në atdhe, Pirro Mosi përlotet para Teatrit Kombëtar: Njerëz të pangopur …!

By | September 5, 2019

U dogj brenda makinës pas aksidentit, detaje tronditëse nga vdekja e futbollistit shqiptar

By | September 4, 2019

“Blerje masive votash dhe asnjë i arrestuar”, Gjermania “godet” Shqipërinë, s’ka negociata

By | September 4, 2019

E pranoi thirrjen, ja kur do të jetë Presidenti Meta përballë Komisionit Hetimor

By | September 4, 2019

E frikshme, 70% e fëmijëve shqiptarë nga 8-18 vjeç kanë përjetuar dhunë

By | September 4, 2019

Tirana në emergjencë për ujë të pijshëm, banorët: Na vjen vetëm 30 minuta në ditë

By | September 2, 2019

Në Tuz të Malësisë festohet Dita e Komunës

By | September 1, 2019

“Mazniku dy net në një hotel luksoz në Barcelonë”- Zëri i Amerikës: Ligji i ndalon rreptësisht dhurata të tilla

By | September 1, 2019

Kriminelët në Ballkan ju kanë marrë peng – Nga Ruairí O’Connell*

By | September 1, 2019