VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Artikujt e autorit : voal.ch

ELMAR BROK – MË 21 QERSHOR, NJË FALSIFIKIM MADHOR I ZGJEDHJEVE

By | June 28, 2015

HOROSKOPI – 28 QERSHOR 2015

By | June 28, 2015

SPECIALJA IA NXORI GJUMIN JAKUP KRASNIQIT! – Nga FLORIM ZEQA

By | June 28, 2015

KRIMBAT DHE ERA – Poezi nga CARL SANDBURG – Shqipëroi ELIDA BUÇPAPAJ

By | June 28, 2015

MREKULLI EUROPIANE QË TË PAKTËN NJË HERË NË JETË IA VLEN QË T’I SHOHIM

By | June 27, 2015

Ndalohen vëllezërit Arbion dhe Alban Aliko

By | June 27, 2015

15 restorantet me pamjen më mahnitëse nga deti – 30 foto

By | June 27, 2015

‘The Internet of Things’

By | June 27, 2015

James Hooper: Dështimi i votës për Gjykatën dëmton rëndë marrëdhëniet me SHBA

By | June 27, 2015

Januzaj drejt largimit nga United

By | June 27, 2015

BRUKSEL – PËR ATHINËN RUBINETAT JANË MBYLLUR

By | June 27, 2015

TRIUMFI I PARË NË KARRIERË PËR BELINDA BENCIC

By | June 27, 2015

POEZI NGA TOMISLLAV MARIJAN BILOSNIQ, ARBËRESH I ZARËS – I përktheu: ADEM ZAPLLUZHA

By | June 27, 2015

Corriere della Sera: Shqipëria në vendet e rrezikuara nga terrorizmi

By | June 27, 2015

BLATTER – NUK DO TË KANDIDOJ MË PËR KREUN E FIFA-s

By | June 27, 2015

SHBA: Lëvizjet e Kinës krahasohen me ato të Rusisë në Ukrainë

By | June 27, 2015

Hollande – Franca mund të presë sulme të tjera terroriste

By | June 27, 2015

SHKOJNË PAS ËNDRRAVE TË KALTRA – Poezi nga ADEM ZAPLLUZHA

By | June 27, 2015

ALBUMI I PIKTORIT – 7 AKUARELE NGA HELIDON HALITI, PRIRË NGA FOTOJA E AUTORIT

By | June 27, 2015

GJUETIA E ‘FJALËS’!-DOSJET E ‘GJUETARËVE’ – Nga FRITZ RADOVANI

By | June 27, 2015

Elbasan, përkujtohet genocidi grek mbi popullsinë çame

By | June 27, 2015