VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Artikujt e autorit : Elida Buçpapaj

në qytetin pa ëngjëj – poezi nga elida buçpapaj

By | November 13, 2019

Manifesti i Rinisë – RINIA NUK ËSHTË TURMË Poemë nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | August 11, 2019

Pse nuk i publikon Blendi Fevziu emrat e ministrit & të kryebashkiakut me kryemafiozin Habilaj! Nga Elida Buçpapaj

By | October 26, 2017

Shkofsh në djall ti dhe indiferenca që ti mëkon! Nga Elida Buçpapaj

By | October 21, 2017

Doris Leuthard, presidentja e Zvicrës për drogën në Shqipëri, reformën, dialogun dhe shkollat shqip Nga Elida Buçpapaj

By | September 7, 2017

Kryeministrit dhe liderit të opozitës rreth aferës mafioze të librave shkollorë! Nga Elida Buçpapaj

By | August 31, 2017

Le të prekemi Poezi nga Elida Buçpapaj

By | August 18, 2017

Porosi Teuta Rugovës: Mos e zhgënje kurrë më elektoratin që të besoi!

By | July 21, 2017

In memoriam – Ju tregoj për tim Atë, poetin Vehbi Skënderi – Ai ishte si një Shenjtor, që jetoi në kohë djajsh Nga Elida Buçpapaj

By | June 11, 2017

Dy fjalë për Pjetër Arbnorin, Topallin, Bregun, Njëshin dhe listat Nga Elida Buçpapaj

By | May 28, 2017

Lubonja, Rakipi, Bushati si tre tigra prej letre përballë Monikës! Nga Elida Buçpapaj

By | May 26, 2017

LDK nuk është më! Nga Elida Buçpapaj

By | May 23, 2017

Politikanët e vendit tim janë parazitë Nga Elida Buçpapaj

By | May 21, 2017

Armiku i Edi Ramës është një grua… Nga Elida Buçpapaj

By | May 9, 2017

Përgjigje pyetjes: a e takuat Edi Ramen në Bernë? – Nga Elida Buçpapaj

By | April 11, 2017

E pyes Henri Çilin përse në jurinë e çmimit Kadare përfshihen Rudolf Marku dhe Diana Çuli, me Dosje të ish-Sigurimit Nga Elida Buçpapaj

By | April 8, 2017

Lulzim Basha është në siklet ! Trumpist ? Që kur ? Nga Elida Buçpapaj

By | March 30, 2017

Për Edi Ramën më mirë Berisha se Blushi Nga Elida Buçpapaj

By | March 24, 2017

22 Marsi 1992 dita e Sovranit Nga Elida Buçpapaj

By | March 22, 2017